РДУГ не маю, але, коли є щось, що можна крутити і смикати в пальцях, то залюбки це роблю. Можливо, завдяки вашій ідеї в каталозі Орінго нарешті з'явиться прикраса-спінер. Бажаю удачі!
Так! Я маю РДУГ! І чоловік, і дитина - вочевидь також... Ми всі - капець яка лінива сімейка Але, я - ще й маю гіпервідповідальнись... І тягну оце це ярмо самотужки Мені точно потрібна така каблучка (дайте три! )