Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Каблучка "Розумна але лінива"

Для комментирования войдите или зарегистрируйтесь
32 постов / 0 новых

Чт, 07/05/2026 - 06:32 #22

Чудова ідея!!!. Я постійно кручу каблучки на пальцях(звичайні) і взагалі мені треба щось з тими пальцями робитиfrown,,вони наче своїм життям живуть. 

Пт, 15/05/2026 - 17:39 #23

О, це важлива річ для багатьох! Сама думала в цьому напрямку, але не наважилася. Було б цікаво побачити таку прикрасу в каталозі Орінго!

Пнд, 18/05/2026 - 16:34 #24

Дуже-дуже цікава ідея, дійсно потрібна, мені таке треба

Чт, 21/05/2026 - 18:11 #25

РДУГ не маю, але, коли є щось, що можна крутити і смикати в пальцях, то залюбки це роблю. Можливо, завдяки вашій ідеї в каталозі Орінго нарешті з'явиться прикраса-спінер. Бажаю удачі! heart

Пнд, 25/05/2026 - 16:22 #26

Цікава ідея! Залюбки таку б каблучку носила. Удачі!

Пнд, 25/05/2026 - 16:22 #27

surprise

Пнд, 01/06/2026 - 14:37 #28

О, дякую за цей ескіз! 
 

Пнд, 01/06/2026 - 22:33 #29

Так! Я маю РДУГ! І чоловік, і дитина - вочевидь також... Ми всі - капець яка лінива сімейка frown Але, я - ще й маю гіпервідповідальнись... І тягну оце це ярмо самотужки mail Мені точно потрібна така каблучка (дайте три! angry
 

Сб, 06/06/2026 - 17:24 #30

Дуже цікава ідея! Знаю кілька людей, які б залюбки носили таку каблучку)) Бажаю успіху!heart

Вс, 07/06/2026 - 12:29 #31

Чудова ідея, можна крутити,мне знімаючи з пальця і не ризикуючи впустити на підлогу посеред якогось засідання)