Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Мое персональное солнце. СМ2017. Драконесса 2.Цитрин +комби

Для комментирования войдите или зарегистрируйтесь
127 posts / 0 новых

Сб, 02/09/2017 - 20:46 #22

я в Примірках написала коментар, а де дивитись треба було?

Сб, 02/09/2017 - 20:44 #23

Юлiя_ пишет:
на відео краса цього шедевру розкривається найбільш повно... на жаль, додивитися не змогла - не терплю ОЕ, перегляну потім без звуку))) оооо, я вже хочу дивитися підряд усі фотозвіти з СМ - 2017 з відео!!! Драконеса надзвичайна. просто фотографії не передають її краси - роблять плоскою і нецікавою. а на відео, наповнена теплом твоєї руки, вона жива, вона дихає, от-от зазміїться і граційно поповзе-побіжить по руці до плеча!.. ну і всі фотографії - просто екстаз, чисте задоволення! дякую тобі за хвилини райдужної радості в сірих днях)


Шкода, що фотографії та відео, зроблені заздалегідь для кожної прикраси з колекції, роблять прикраси пласкими та нецікавими. Особисто я розумію - аматорські знімки можуть теж бути непоганими та передавати емоції. Але, на мою власну думку, фотографії та відео на сайті у цьому році пречудові. 

Сб, 02/09/2017 - 21:02 #24

тут я прошу вибачення, бо офіційне відео до колекції не дивилася, але й не писала, що матеріали на сайті мені не до вподоби... на той момент був трохи складний період, ледве встигала переглядати події на сайті - хотілося хоч якось встигати за всім. фотографії на сайті максимально інформативні, але у звітах іноді можна побачити прикрасу із несподіваного і потрібного для себе ракурсу, на пальчиках, схожих на твої, в комбінації з іншими прикрасами... Орінго вкладає у прикраси душу, але вповні розкриваються вони все ж у нас, бо створені дарувати нам радість і задоволення))

Сб, 02/09/2017 - 21:44 #25

heart согласна . Форум же для этого и сделали? Что бы можно было поделиться радостью и своим видением украшения ,которое уже часть тебя. 

Сб, 02/09/2017 - 22:48 #26

фотографії на сайті високоякісні і... професійні - тут є дві сторони медалі. з одного боку ці фото бездоганні (як і все в Орінго), а з іншого - коли переглядаєш прикраси в каталозі, наступні зображення відволікають. і, крім того, такий уже побічний ефект у професійних каталожних фото - вони покликані максимально інформативно представити прикрасу, але трішки її знеособлюють, чи що... от як продавець у магазині: і все знає про товар, і ввічливий, і толерантний, але це не його річ, він нею не користувався, він старається потрапити на смак покупця і максимально зрозуміти його потребу. інша річ, коли той же продавець сам власник такого товару - тут уже зовсім інша розмова). в жодному разі нікого не хотіла б образити своїми словами, розумію і знаю, як трепетно ставляться люди до своєї справи, яка є їх дітищем. на сторінках багатьох прикрас поряд з професійними фото в каталозі є посилання на той же форум... ех, знову можна розуміти мене двояко, але насправді жодного негативу чи підтексту немає у моїх коментарях. мені подобається світ Орінго, і навіть якщо б знайшлося щось зауважити, то сказала б це прямо - не люблю недомовок)

Сб, 02/09/2017 - 15:13 #27

Татьяна, ну любовь не только чувствуется, но и видится!heart Уж насколько я толерантна к большим кольцам, но Драконесса и меня заворожила)) А имя у нее будет?   Любовь творит чудеса и красоту)) За Вакарчука отдельное спасибо! Двойное наслаждение))

Сб, 02/09/2017 - 16:53 #28

Вот благодаря Вам -имя будет. Я ее девочкой называю ,а прочла вопрос и сразу так бегущей строкой -Соля́рис (лат. Solaris — солнечный) 
Когда подбирала музыку , услышала слова .....и поняла это же о ней, о Драконессе 

Сб, 02/09/2017 - 18:47 #29

Классное имя)) Солнечное и немного загадочное))

Сб, 02/09/2017 - 15:52 #30

Таточка, Вы с Драконессой просто созданы друг для друга и это чувствуется в видео, в фотографиях Столько света, тепла и радости, что песня Вакарчука, которую всегда считала грустной, стала для меня лиричной и светлой 

Очень красивое кольцо, эскиз был очень интересный, а воплощение - просто супер!!!! Всерьёз заинтересовалась цитрином - раньше казался обычным жёлтым кристаллом, а теперь так привлекает, слов нет!

Пусть радует и приносит удачу!!!!heartsurprisesurprisesurprise

Сб, 02/09/2017 - 17:06 #31

Анечка спасибо! 
Присмотритесь. У цитрина интересная огранка и он как лучиками светится.