Неймовірні світлини.

А Ви знаєте, я рада що його не забрала, цей підвіс. І час був, і можливість, ще й перламутру в колекції немає. :) Але щось стримало. Я б не могла стати для нього такою люблячою хазяйкою, як Ви. Чудово, що ви зустрілись з цією прикрасою !
"Народжена з піни морської"