Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Сині, як небо.

Пт, 22/05/2026 - 18:13 #1

Сині, як небо.

Красиві у своїй подобі мінливого неба. Із золотими спалахами зірок, кучерями хмаринок, глибиною блакиті чи непроглядністю чорнильно-синього сутінку пізнього вечора. Це про лазурити та содаліти. І про сережки з довгого вішліста. Яскраві "Емоції", я так рада була вас отримати сьогодні і додати до свого драконячого скарбу)
Дякую чарівникам Орінго та авторці ескіза за їх втілення)
5f69c005f9dfe86be4452de54687f016.md.jpg
64d40c80592e476e5c42b67339199f94.md.jpg
46f84d4a70d4efcdd4e6fd68588829b2.md.jpg
c748fe501afe4ec7385f2a0546e176e6.md.jpgf9efa0c64b375d9376977cfaca5f3693.md.jpg
4a89bf6e26ace0737b6d36b260cad063.md.jpg
І всі інші синенькі красунчики
504dd65c6dc460aba8dadffb26dee040.md.jpg3e8110ac02feb5feb5f53d9341eeae6e.md.jpg
57102920381b642784bc31349e18e450.md.jpg

Пт, 22/05/2026 - 18:26 #2

Ольго Валентинівно, я вражена, яка у вас розкішна блакитна колекція зібралася! Ду-у-уже гарно 

Пт, 22/05/2026 - 18:34 #3

Дякую) Люблю натуральні камені)

Пт, 22/05/2026 - 18:33 #4

Які ж вони гарні, задивлялась на них в "наявності" , вітаю з дуже красивим поповненням чудової колекції. 

Пт, 22/05/2026 - 18:36 #5

Дякую) Я на "Емоції "с півхвилини дивилася : " Невже в наявності з'явилися саме вони!?"

Пт, 22/05/2026 - 19:36 #6

Розкішна колекція . Вітаю з чарівним поповненням surprise

Пт, 22/05/2026 - 21:04 #7

Дякую)

Пт, 22/05/2026 - 21:50 #8

Я в захваті від ваших прикрас! Так багато синього!
Дякую, що поділилися!heartsurprise

Сб, 23/05/2026 - 10:37 #9

Оце так колекція не тільки небесної стихії, аж дух перехоплює від цієї краси heart
А головне, що кожен камінчик унікальний та змінює характер прикраси.
Дякую, що поділилися surprise

Сб, 23/05/2026 - 22:48 #10

Це той випадок, коли я просто милуюся красою небесних каменів у такій великій колекції 
З содалiтом дружу, а лазурит, на жаль, мене поки що не зачарував, але я завжди із задоволенням відзначаю, як він пасує іншим.
Ну а самi по собi сережки просто дивовижно гарнi, хай завжди несуть тiльки найкращi емоції