Пам'ятаю Ваш фотозвіт, він, як і всі інші, напрочуд гарний. Цю колекцію обожнюю, особливо 2-сторонні слайди, сама ще Зерна і Тріскель думала (але через вставки коливаюсь: чи то гранат, чи то топази+перидот), тож хотілося б якогось продовження до неї.