Можна я тут квіточок трохи добавлю ?
Це петунія на балконі зараз. Квітне. :) Зимувала на балконі, він хоч і закритий але рами старі та щілясті, -10 там було та нижче, тому виносила в тамбур. Але коли опалення закінчилось тамбур теж почав промерзати. Однак витиримала якось. Перезимувала. Тепер от така краса. :)