Так сталось, що ми з моїм вухастиком зустрілись вперше лише декілька днів тому, і з того часу майже не розлучаємось.
Важко навіть описати словами, як я на нього чекала, і нарешті він зі мною! ♥
Він дуже вподобав фотографуватись, і з поясом і сам по собі, на будь-якому тлі, в будь-якій ситуації почувається як риба в воді і чудово виглядає з усіх ракурсів ^_^
Блакитний сапфірин просто як шматочок неба на руці, яскравий і такий гарний. І ще ці вушка!
Абсолютно такий, як мріявся, маленький компаньон в усіх справах, який здатен підтримати і підняти настрій. ♥
Дякую Орінго від всього серця за здійснену мрію! 
Зустріч з Вухастиком. Джьомон.