Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Ми працюємо над перекладом сайту!

Сайт Орінго був створений ще у 2010 року, і за цей час дуже багато чого змінилося в світі. Сайт наш складно написаний, має вкрай заплутану структуру, і просто перевести його не вдається, бо лізе багато нісенітниць на кшталт машинного перекладу з AliExpress, особливо в назвах та описах прикрас.
 
Але незважаючи на вируючу в нашому рідному Харкові реальну війну і складнощі кожного дня, ми не здаємося і потроху будуємо майбутнє. Поступово ми перекладаємо головні розділи сайту, правила роботи і назви прикрас. Це потребує багато часу та зусиль, але ми незламні. стеснение


Так, є велика надія, що ми переможемо усі несприятливі обставини і колись збудуємо омріяний проект «Купол», і запросимо вас до тестування нового, простого і швидкого інтернет-магазину oringo.ua, де будуть українська і англійська мови, сплата онлайн і багато іншого, сучасного і корисного. Це буде саме інтернет-магазин, де усі представлені прикраси та сувеніри є у наявності, майстерня ж залишиться на домені oringo.com.ua, і ми знову почнемо робити прикраси на замовлення різних ступенів індивідуалізації. Та будемо починати великі нові проекти вже після війни. 
 
На сайті oringo.com.ua залишаться форум, конкурси та звичні активності, і внутрішній простір Орінго буде лишатися багатомовним, повністю доброзичливим і головне — орієнтованим виключно на любов до України, до людей, до книжок і до ювелірного мистецтва.
 
Усіх, кого бентежить давня російськомовність нашого поточного сайту, запрошуємо оформлювати замовлення на придбання прикраси через сторінку в Інстаграмі, яку ми вже давно ведемо лише українською, ціни там будуть такі ж самі, як і на сайті.
 
Ще раз нагадуємо, що Орінго — стовідсотково український бізнес. Ми продовжуємо працювати в незламному Харкові і сподіваємося на ваші розуміння та підтримку!
 
 
Ювелірний дім Oringo:

Прикрашаємо. Дивуємо. Тішимо.

оринго 2 любовь флаг


c8eaaa2599f317285548f5382e4cc7db.md.jpg
 
LucySav
Пнд, 17/10/2022 - 16:58

heartangelheart