Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Оферта "Ювелірний дім "Орінго"     Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (публічною офертою) укласти Договір на виготовлення ювелірних виробів (далі - Договір).
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЮВЕЛІРНИЙ ДІМ «ОРІНГО» в особі директора Александрова Володимира Олександровича, який діє на підставі Статуту (далі -«Виконавець»), здійснює прийом замовлень за допомогою веб-сайту oringo.com.ua (далі - веб-сайт), керуючись ст. 633 Цивільного кодексу України, пропонує будь-якій фізичній особі, яка прийняла викладені в Договорі умови (далі - «Замовник»), укласти цей Договір.
Кожен окремо далі іменований «Сторона», а разом - «Сторони».
Зазначена оферта є публічним договором, тобто, відповідно до статей 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Замовників.
Виконавець має право вносити зміни і доповнення до цього Договору. Договір з урахуванням змін і доповнень набирає чинності з дати розміщення на веб-сайті Виконавця. Замовник приймає на себе зобов'язання відстежувати зміни і доповнення, внесені до цього Договору.
 
1. Предмет Договору
 
1.1. Виконавець зобов'язується виконати роботу з виготовлення ювелірних виробів з власних дорогоцінних металів і дорогоцінного / напівдорогоцінного каміння (далі - Виріб), інформація про вироби розміщена на веб-сайті в розділі «Під замовлення», «Авторські», «Конструктор» і «Айдентика» по окремому Замовленню Замовника, а Замовник зобов'язується прийняти роботу і оплатити її в порядку і на умовах, передбачених цим Договором.
1.2. Найменування Виробу, його основні характеристики, сплав металу і його проба, розмір Виробу, опис каменів, які входять до складу Виробу, зазначені в описі кожного відповідного Виробу, представленого на веб-сайті або за окремим Замовленням Замовника. Всі Вироби виготовляються під знаком для товарів і послуг (торговою маркою) «Орінго». Також Замовник має можливість замовити індивідуальний Виріб на умовах і в порядку, передбачених Договором.
 
2. Акцептування Договору
 
2.1. Підтвердженням прийняття даної Оферти є Замовлення Замовника на Виріб, розміщеного на веб-сайті.
2.2. З моменту отримання Виконавцем Замовлення на виготовлення Виробу, Договір вважається укладеним без його подальшого підписання Сторонами.
 
3. Реєстрація на веб-сайті
 
3.1. Реєстрацію на веб-сайті можливо здійснити за допомогою переходу на сторінку «Реєстрація» без оформлення Замовлення або при оформленні Замовлення.
3.2. Реєстрація на веб-сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення. Замовлення можливо здійснити за допомогою телефонного дзвінка.
3.3. Виконавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Замовником при реєстрації.
3.4. Замовник зобов'язується зберігати в таємниці і не повідомляти третім особам логін і пароль, зазначені ним при реєстрації.
 
4. Умови здійснення замовлення Виробу
 
4.1. Замовлення на виготовлення Виробу здійснюється Замовником за телефоном, вказаним на веб-сайті або через особистий кабінет на веб-сайті.
4.2. Замовлення на виготовлення Виробу містить найменування Виробу, сплав металу, його проби, розміру обраного Виробу, опис каменів, які входять до складу Виробу, ціну Виробу (включаючи роботу і матеріал), форму оплати та спосіб доставки Виробу, інформацію про Замовника (прізвище, ім'я, по батькові, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти). Для оформлення Замовлення на виготовлення Виробу необхідно вказати всю запитувану інформацію.
4.3. При оформленні Замовлення на виготовлення Виробу через веб-сайт, Замовник зобов'язується надати наступну інформацію:
4.3.1. прізвище, ім'я, по батькові Замовника;
4.3.2. адреса електронної пошти;
4.3.3. контактний телефон.
4.4. Якщо Виконавцю необхідна додаткова інформація, він має право запросити її у Замовника. У разі ненадання необхідної інформації Замовником, Виконавець не має можливості оформити Замовлення, а також Виконавець має право не виготовляти Замовнику Виріб до отримання запитуваної додаткової інформації.
4.5. При оформленні Замовлення за допомогою телефонного зв'язку, Замовник зобов'язується надати інформацію, зазначену в п. 4.3. цієї Оферти.
4.6. Виконавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Замовником при оформленні Замовлення на виготовлення Виробу, а також не несе відповідальності за невідповідність Виробу очікуванням Замовника.
4.7. Замовник несе відповідальність за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення на виготовлення Виробу.
4.8. Виконавець зобов'язується зв'язатися з Замовником за вказаною Замовником електронною поштою або за телефоном протягом одного робочого дня (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00) з моменту оформлення Замовлення на виготовлення Виробу для підтвердження Замовлення та узгодження додаткової інформацію по Виробу, умов його оплати і доставки.
4.9. Фотографії Виробів, представлені на веб-сайті, зроблені в умовах спеціального освітлення з використанням спеціального обладнання та програм, є простими ілюстраціями до них і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Виробу при відсутності спеціального освітлення і спеціального устаткування.
4.10. Замовник може ознайомитися з повним переліком Виробів на веб-сайті в розділі «Під замовлення», «Авторські». Також Замовник має можливість оформити індивідуальне замовлення в розділах «Конструктор» та «Айдентика». Замовник зобов'язується дочекатися підтвердження Замовлення від Виконавця до оплати Замовлення.
4.11. Вага, характеристики ювелірних вставок і кінцева вартість Виробу може відрізнятися від зазначеної в каталозі Виконавця на веб-сайті або від Замовлення в межах інтервалу від мінус 15% до 15%. Фактична вага вказується на товарному ярлику після виготовлення, при цьому на обумовлену вартість Виробу не впливає.
4.12. Для здійснення Замовлення, Замовник зобов'язується надавати повну, конкретну інформацію про Виріб, включаючи найменування, бажані дані з урахуванням розміру (в рамках розміру, зазначеного на веб-сайті, та/або якщо Виконавець може виготовити модель Виробу із запитуваним розміром), наявності додаткового покриття (якщо конкретна модель передбачає наявність додаткового покриття, опцій), найменування вставки (її кольору, при такій можливості в конкретній моделі). При відсутності конкретної інформації від Замовника або якщо Замовник не визначився з Виробом, не ознайомлений з асортиментом, видом, то Виконавець має право направити Замовника на веб-сайт для ознайомлення з пропонованими Виробами і для оформлення Замовлення через веб-сайт.
4.13. З огляду на високі стандарти якості обслуговування Виконавця і наявності правил оформлення Замовлення, а також враховуючи фізичну можливість оформлення Замовлення, Виконавець, дотримуючись права Замовника і не надаючи переваги будь-якому Замовнику по відношенню до інших Замовників, має право відмовити будь-якому Замовнику в оформленні замовлення в наступних випадках:
- при неможливості сформулювати своє Замовлення Замовником, який не надає точних і однозначних даних (найменування, артикул, розмір, наявність вставок з каменів, кількість, прізвище, ім'я, по батькові, телефон, електронна адреса, адреса доставки та інші запитувані дані), які необхідні Виконавцю для оформлення Замовлення;
- при відсутності можливості виготовити Виріб у Виконавця;
- при використанні виразів, які ображають честь і гідність Виконавця, його співробітників, третіх осіб, а також при використанні нецензурної лексики, непристойних висловлювань, образливих, расистських, необґрунтовано жорстоких висловлювань на адресу зазначених осіб;
- при повторному (більше 2-х разів) Замовленні через веб-сайт або за допомогою телефонного дзвінка, запитуючи спосіб доставки - післяплату без передоплати, якщо раніше Замовник при оформленні доставки Виробу описаним способом відмовився отримувати або сплачувати Замовлення, що призвело до матеріальних затрат Виконавця. В даному випадку, Замовник має право самостійно звернутися в магазини за адресами, які розміщені на веб-сайті для вибору і оплати Виробу, або оформити замовлення з передоплатою за Виріб.
- при порушенні громадських правил моралі, погрози фізичної розправи;
- при навмисних діях, що створюють незручності або діях, які можуть ускладнити або зробити неможливим Замовлення Виробу для інших Замовників (третіх осіб);
- при відсутності Замовлення або інформації, яка стосується Замовлення, під час телефонної розмови, підтвердження (уточнення) Замовлення, наприклад: мовчання, надання інформації, яка не має відношення до Замовлення (історія з життя, анекдот, новини і т.д.);
- невиразна, нерозбірлива мова, яка не дозволяє розібрати Замовлення.
4.14. Замовник ознайомлений, що ювелірні вироби з дорогоцінних металів належної якості не підлягають обміну та поверненню, відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» та Додатку № 3 Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»». Однак Виконавець залишає за собою право на власний розсуд приймати Вироби, які Замовник бажає повернути  згідно правил, розміщених на веб-сайті та доступних за веб-посиланням.
 
5. Ціна і порядок оплати Виробу
 
5.1. Ціна на кожну позицію Виробу, включаючи різні технічні характеристики (розмір, вага і т.д.), вказана на веб-сайті (з урахуванням робіт і матеріалів) на момент Замовлення Виробу і вимагає підтвердження Виконавцем після отримання від Замовника Замовлення на виготовлення Виробу.
5.2. Виконавець може в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Виробу. В цьому випадку, нова вартість Виробу вказується на веб-сайті. При виникненні розбіжностей Сторін про ціну, розміщену на веб-сайті, використовуються електронні дані Виконавця.
5.3. Замовник має право підтвердити або анулювати Замовлення на виготовлення Виробу, якщо ціна була змінена Виконавцем до підтвердження Замовлення Виконавцем.
5.4. Виконавець вказує вартість доставки Виробу на веб-сайті та/або повідомляє Замовнику при оформленні Замовлення на виготовлення Виробу.
5.5. Зобов'язання Замовника по оплаті Виробу вважаються виконаними з моменту надходження і зарахування Виконавцю грошових коштів.
5.6. Розрахунки між Виконавцем і Замовником здійснюються способами, зазначеними на веб-сайті в розділі «Оплата і доставка».
5.7. Виконавець має право надавати знижки на виготовлення Виробів і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування можуть бути вказані в окремих загальнодоступних розділах веб-сайту і можуть бути змінені Виконавцем в односторонньому порядку.
 
6. Доставка Виробу
 
6.1. Виконавець надає або організовує Замовнику послуги з доставки Виробу одним із способів, зазначених на веб-сайті в розділі «Оплата і доставка».
6.2. Місце доставки Виробу Замовник вказує Виконавцю при підтвердженні Замовлення на виготовлення Виробу.
6.3. Доставка Виробу здійснюється через транспортну компанію (службу доставки) по всій території України, за винятком тимчасово окупованої території і території проведення Операції Об'єднаних Сил.
6.4. Термін доставки Виробу Замовнику не залежить від Виконавця. Виконавець зобов'язується в обумовлений термін опрацювати Замовлення, виготовити і передати Виріб транспортній компанії (службі доставки) для доставки Замовнику за адресою, вказаною в замовленні. Після передачі Виробу транспортній компанії (службі доставки) обов'язки по відправці Виробу Виконавцем вважаються виконаними.
6.5. Право власності на Виріб переходить до Замовника з моменту передачі Замовнику Виробу будь-яким з передбачених способів і оплати Замовником повної вартості Замовлення.
6.6. Замовник зобов'язується перевіряти ювелірні Вироби за якістю і комплектністю в момент їх отримання і заявляти свої претензії в момент прийому Виробу. В іншому випадку, Виконавець має право не розглядати претензії щодо якості та комплектності Виробу, крім випадків, чітко передбачених чинним законодавством України.
6.7. При замовленні Виробу післяплатою, Виконавець після виготовлення Виробу в обов'язковому порядку телефонує Замовнику для підтвердження адреси доставки Виробу і уточнює можливість отримати Виріб Замовником. У разі, якщо Замовник не відповідає на телефонний дзвінок або телефонний номер недоступний, вимкнений, то Виконавець не відправляє Виріб до підтвердження можливості отримання Виробу з боку Замовника та не несе за це відповідальність. При цьому, в разі відсутності телефонного дзвінка з боку Виконавця протягом 1-ого дня після обумовленого терміну виконання Замовлення, Замовник зобов'язується зв'язатися з Виконавцем за телефонними номерами, вказаними на веб-сайті для підтвердження адреси і можливості отримання Виробу.
 
7. Якість Виробу. Гарантія
 
7.1. Якість Виробу відповідає вимогам і стандартам, передбаченим чинним законодавством України до даної категорії Виробів.
7.2. Виконавець надає гарантію на Вироби, яка діє протягом життя Замовника (довічна гарантія), при дотриманні Правил зберігання та використання Виробу, і при відсутності негарантійних випадків.
7.3. Права Замовника у випадках виявлення недоліків Виробу передбачені чинним законодавством України.
7.4. Гарантія на Виріб не діє і не поширюється в наступних випадках:
- Пошкодження Виробу, отримані внаслідок удару, падіння, неналежного догляду та експлуатації;
- Відколи, тріщини в камені;
- Природний знос і старіння Виробу;
- Контакт Виробу з побутовою хімією і органікою (миючі засоби, парфуми, лаки і т.д.), медикаментами, йодом;
- Плавання, купання разом з Виробом;
- Занятя спортом при носінні Виробу;
- Щоденна носка окремої групи Виробів (вечірніх / парадних прикрас (коктейльні кільця, масивні сережки та браслети, кольє, прикраси з розсипом каменів, прикраси з декоративними покриттями));
- Розрив ланцюга, браслета, кольє внаслідок розтягування або використання з важким підвісом. Маса підвісу ні в якому разі не повинна перевищувати масу ланцюга;
- Розрив і деформація полотна шнурка (шкіра, каучук, шовк і т.д.);
- Помутніння натурального каменю;
- Стирання покриття Виробу;
- Стирання різьблення і втрата закруток в сережках-пуссетах, відгинання гарпуна (відсутність клацання при закритті) в сережках з англійським замком;
- Кільце стало маленьким або великим.
Також інші не гарантійні випадки, зазначені на веб-сайті або на окремих буклетах інформаційного матеріалу (при його наявності надається разом з Виробом).
 
8. Правила зберігання і використання 
 
8.1. Виріб забороняється:
- Піддавати механічним впливам (упускати, бити, кидати і т.д.);
- Піддавати термічним впливам (залишати на сонці, на морозі і т.д.);
- Піддавати хімічним впливам (контакт з побутовою хімією, йодом, косметикою, в тому числі натуральною).
8.2. Виріб необхідно:
- Знімати на ніч при носінні його на тілі;
- Зберігати в коробочках і окремих зіп-пакетиках;
- Носити дбайливо і акуратно;
- Періодично протирати спеціальною серветкою для срібла.
8.3. Більш детальна інформація про правила зберігання і використання Виробу розміщена на веб-сайті. Дані правила є обов'язковими до застосування для збереження цілісності, якості Виробу, а також Гарантії на Виріб.
 
9. Відповідальність Сторін
 
9.1. За невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим Договором Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.
9.2. Спори Сторін, що виникли в зв'язку з виконанням зобов'язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості вирішення спорів шляхом переговорів, такі спори підлягають вирішенню в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.
 
10. Термін дії Договору
 
10.1. Публічний Договір вступає в силу з моменту його акцепту Замовником і діє до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань, передбачених цим Договором.
10.2. Договір може бути достроково припинений за взаємною згодою Сторін.
10.3. Договір може бути розірваний Виконавцем в разі порушення Замовником своїх зобов'язань за цим Договором.
10.4. Договір може бути розірваний Замовником в разі порушення Виконавцем своїх зобов'язань за цим Договором. У будь-якому випадку Замовник зобов'язаний оплатити фактично виготовлені Вироби, які відповідають Замовленню.
10.5. Для дострокового розірвання Договору необхідно відправити повідомлення про розірвання Договору на електронну пошту із зазначенням всіх даних, які були вказані (отримані) при реєстрації на веб-сайті.
 
11. Інші Умови
 
11.1. Виконавець має право вносити зміни в Договір без повідомлення Замовника. Вони вступають в силу з моменту внесення Виконавцем змін шляхом їх розміщення на веб-сайті. У разі зміни Договору після оформлення Замовлення дані зміни Договору не застосовуються до Замовника до повного виконання узгодженого Замовлення Виконавцем. Кожне наступне Замовлення оформляється з урахуванням діючої версії Договору, розміщеної на веб-сайті.
11.2. Замовник, перебуваючи на сайті Виконавця, дає дозвіл Виконавцю на обробку своїх персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Замовник підтверджує, що він ознайомлений з правами, які встановленні Законом України «Про захист персональних даних», а також ознайомлений з правилами розділу «Про персональну інформацію користувачів».
11.3. Публічний договір укладається шляхом приєднання Замовника до запропонованого Виконавцем Договору і через прийняття всіх істотних умов договору без підписання письмового примірника і має юридичну силу відповідно до положень ст. 633, 634 Цивільного кодексу України. Замовник не може запропонувати свої умови Публічного договору.
11.4. Безумовне і повне прийняття умов Публічного договору Замовником полягає в здійсненні Замовником дій, спрямованих на оформлення Замовлення на Виріб, передбачених Публічним договором, незалежно від інших умов.
11.5. Замовник, вказуючи свої персональні дані, дозволяє Виконавцю і його партнерам направляти інформацію, в тому числі рекламного характеру, за допомогою електронної пошти, SMS-повідомлень або будь-яких доступних месенджерів (Viber, Telegram, Signal, WhatsApp і ін.).
11.6. Замовник погоджується, що Виконавець має право здійснювати і зберігати записи всіх комунікацій (голосових, текстових і ін.) між Замовником, з одного боку, і представниками, співробітниками і підрядниками Виконавця і його контрагентами, з іншого боку, з метою всебічного і вчасного задоволення потреб Замовника в отриманні Виробу, а також з метою контролю якості обслуговування. Здійснення такого запису не вимагає окремого повідомлення або попередження кого-небудь.
11.7. Якщо будь-яке положення цього Договору буде визнано судом недійсним, інші положення цього Договору залишаються в силі.
11.8. Претензії від Замовника приймаються Виконавцем за адресою: 61052, Харківська область, м Харків, вул. Ярославська, 14-А.
 
12. РЕКВІЗИТИ ВИКОНАВЦЯ
Виконавець:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЮВЕЛІРНИЙ ДІМ «ОРІНГО»
Код ЄДРПОУ 43425209,
Адреса: 61052, Харківська область, м Харків, вул. Ярославська, 14-А
п/р: UA393515330000026009052138843
в АТ КБ "ПРИВАТБАНК",
ЄДРПОУ банку 14360570, МФО банку 351533
e-mail: oringo.jh@gmail.com