Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Чаклування над сріблом

Зі скрипом зачинилися понівечені, сколочені з почорнілих дощечок двері. В хату увійшла згорблена стара, скинула запорошений першим снігом плащ  та поклала на підлогу зв’язку хворосту. Сьогодні треба було встигнути зварити зілля за старовинним рецептом прабабці, поки жовта луна не переродилася на худорлявий місяць...

Це зараз відьма готувала свої магічні настоянки лише за родовою кулінарною книгою рецептів. А ще зовсім недавно, десь років з вісімсот тому, коли вона була гонористою підліткою, відьма намагалась переробити все на свій лад, порушивши вікові традиції зіллєваріння. Ви ж бо знаєте ці гормонозалежні спалахи самостійності. Тоді юна відьмочка не бажала гаяти час, годинами помішуючи варево, що булькотить у казані. Вона експериментувала з формою та складовими. Та якось ледь не виказала себе: хлібиною, з якої стирчала зелена жаб’яча лапа, або ж коли марно запевняла непрошеного гостя, що в його порції грибної зупи майорять червоним зовсім не мухомори, а іспанські помідори. Та це ще пів біди. Адже приготовлені недосвідченою, проте дуже впертою відьмочкою страви з часом починали виказувати свою чаклунську сутність: хліб мчав у далечінь, стрибаючи на своїй єдиній жаб’ячій нозі, а зупа світилася флуоресцентним світлом.

Все тому, що технологічні карти приготування страв потрібні не лише у заводській столовій, а й у зіллєварінні. Саме форма зілля, тобто рідина в яку поступово занурюють то жаб, то кажанів, то корінці з травками, притрушуючи попілом для неповторного аромату й смаку, здатна увібрати в себе найсильніші складові, розчинити їх і перетворити на зовсім нову суть — чаклунський напій.

 

180375028dca8e82b14db0067a38ed2f.md.jpg

 

Нема нічого кращого за повний казанок добряче звареного зілля. За всіма правилами, з усією відьомською любов’ю. Наварив і роби з ним що хочеш: можеш яблучко вимочити, можеш в банки на зиму розлити, а можеш у скляночку для парфумів та подарувати суперниці. Варіантів  безліч.

З яких інгредієнтів та за яким рецептом  будете готувати своє чар-зілля ви, ми сподіваємося побачити в фото-звітах на сайті. А зараз розповімо про магічні артефакти, які здатні не тільки підсилити бажаний ефект, а й допомогти у такій важливій справі як зіллєваріння. Тим паче що це не якісь там абстрактні чи вигадані предмети, а цілком реальні прикраси з серйозними чаклунськими здібностями. звезда

Роздмухаймо сильніше вогнище під нашим казанком та подивімось навкруги, що таїть в собі темрява відьомської кухні. Ось на столі  поміж цілющих трав розкидані камінці з накресленими знаками та символами. То руни, друге за важливістю після родової книги, джерело магічних кулінарних секретів. Вони допомагають визначити, який рецепт буде кращим для тієї чи іншої життєвої ситуації. Щоб жодна не загубилась, бо в відьомській хаті сам чорт ногу зламає, краще тримати всі руни в одному закапелку. У нас це каблучка «Нордична».

 

ace8d49829c6577655a3ab4ec275bc14.md.jpg

Переможець конкурсу «Срібна мрія 2019»

 

А це в кутку не павутиння, хоча тут і не завадило б трохи прибратися. Мереживне коло з мотузочок, прикрашенее пір’ячком та намистинками — потужний амулет «Лакота. Ловець снів», подарунок від індійського шамана. Він оберігає сон відьми та краще за дорогий матрац гарантує якісний відпочинок вночі. Бо тільки з ясною головою та здоровим попереком можна приборкувати магію.

 

a7253500f7ee46ee107198d9cfc1128c.md.jpg

Переможець конкурсу «Срібна мрія 2015»

 

Ще один заморський сувенір, цього разу з гарячої Африки — маска-тотем «Чорна діва». Вдень допомагає сконцентруватись та оберігає від завидющих оченят інших відьом, а вночі її можна накладати замість молодильної (розгладжує зморшки, маскує бородавки).

 

32592401e9f0b1843c2e53c710fe1e65.md.jpg

Переможець конкурсу «Срібна мрія 2017»

 

Що темніше темного у відьомському помешканні? Чию присутність можна відчути по сиротах, що бігають по шкірі? Це чорний ворон «Nevermore». Мудрий порадник та вірний друг, завжди каже правду якою б нестерпною вона не була. Тому краще не брати його з собою у приміряльну під час шопінгу, а от доручити йому фінансові питання — слушна ідея. Нехай веде бух. облік та гостьову книгу відвідувачів.

 

9cb4b2c0c07dad686015242e9ad0eb18.jpg

Переможець конкурсу «Срібна мрія 2017»

 

Коли ж під казанком догорить останнє полінце, можна й відпочити в улюбленому кріслі. Накритися найтеплішим невагомим пледом, що сплели павучки цього бабиного літа, запалити люльку колумбійського табаку та почухати за вухом кота, що затишно вмостився на колінках та почав заколисувати муркотінням. В обов’язки «Охоронця затишку» входить підтримання гармонії та спокою в будиночку, щоб після будь-якого шабашу можна було швидко відновити сили.

 

1157993540d4155735293e385422fe5c.md.jpg

Переможець конкурсу «Срібна мрія 2021»

 

Ось тепер, коли ви знаєте про всі секрети відьомського зіллєваріння, прийшов час зібрати до купи свої магічні здібності, пошукати у шафках чарівні інгредієнти любові, вдачі, радості та приготувати той «Еліксир», який зараз потрібен саме вам!любовь

 

44d7eb456d3ec57a94da384a638ecb14.md.jpg

Переможець конкурсу «Срібна мрія 2016»

 

І нехай келих цього життєдайного зілля буде повним по вінця та жодна крапелька не впаде повз!

 

Наталія Орінго