Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Хто МИ?

І знову ретельно розпланований тиждень злітає з котушок та погойдується на ниточках нових пригод: попередній полетів шкереберть, бо сторінку Instagram вкрали, а цей — тому що повернули. 

Планувала розповідати про філософію Орінго, але такий сьогодні дивний понеділок, коли не знаєш з чого починати та де ті береги, до яких пливеш… 

Нагадує кліп Imagine Dragons на пісню "Monday", де світ вже остаточно здурів, але ти все одно рухаєшся далі,  просто не можеш не рухатися. До речі, пісня і кліп з нотами рожевого апокаліпсису вийшли ще у 2021 році, до початку великої війни. Вони там, мабуть, якісь провидці. І барбі-манію відчували теж заздалегідь. 

36e250fc6de0d8c754a286047f5fbc5d.md.jpg

Але з іншого боку — ми з вами поки що не у вигаданому постапокаліптичному світі, а у досить реальному вимірі 2023 року, може не настільки ефектному, проте у ньому набагато більше варіантів, а не лише «Game over!» над обрієм. 

І коли я пишу МИ, то маю на увазі не лише нашу команду. Так, ми дійсно створили та щодня сервуємо цей круглий стіл, за яким чекаємо усіх, хто з українським лицарським духом. Та без вас, наші справжні лицарі, ми б нічого не могли, нікуди б не рухалися і могли б підтримати статистику, де термін існування більшості підприємств — до семи років.

Мене сьогодні зранку запитали, чому в маленького (як ми чесно позиціонуємося по об’ємам виробництва та кількості робітників) Ювелірного дому Орінго така велика підтримка спільноти. Намагалася відповісти, замислилася і зрозуміла: реально не знаю. Написала, що напевне це пов’язано з тим, що працюємо дуже давно і дуже постійно. Але в мене це питання залишилося, і я хочу перенаправити його до вас, щоб відредагувати свою картину світу.

b43aa3e317acd4d6f44bc5f671e6414e.md.jpg


Підкажіть, будь ласка, що саме приводить вас до круглого столу Орінго та скільки вже років ви тут?

Чому існування Орінго взагалі має для вас значення? 

Відчуваю, що це й буде самий вдалий початок цього тижня. 

 

З любов’ю та вдячністю, 
Олена Маслова любовь

Cleona
Пнд, 31/07/2023 - 13:17

Не знаю, чи мої роздуми справедливі, але я вважаю, що у бірюзовій компанії діють інші правила життя. Наприклад, вона не повинна зростати експонентно, а опиратися на створену громаду ( сімʼю), де члени сімʼї стають агентами підтримки. Сімʼя знає про все хороше і погане, може підказати і захоплено слухати, не критикувати, а підтримувати. Не знаю, як це зробити правильно, але готова підтримувати роботу Орінго місячними внесками ( бо компанія виконує свою культурологічну та освітню місію), як член літературного клубу і не тільки. Тому логіка зовнішніх варягів, які не знають про філософію, місію і труднощі - це втручання і негатив. Насамкінець, Орінго - це можливість через людяність, творчість і правила життя надихатися для боротьби з обставинами, моментами відчаю, пошуками. Для мене Орінго - ідеальний світ ( в який іноді влізає реальний), але якщо є картина ідеального світу, він обовʼязково зʼявиться. Дякую, що Ви є!
Anastasiya
Пнд, 31/07/2023 - 13:17

Дванадцять років мого знайомства із всесвітом і магією Орінго промайнули як один день! Перші прикраси пам’ятаю як зараз - «Світанок» для мене та «Юнонна» для мами. Гарнітурами. Пройшло кілька тижнів, прийшли бірюзові коробочки, а там…такої якості і краси прикрас ні я, ні мама не бачили ніде, навіть за значно більші кошти! Потім були «Віадук», «Лукоморье», «Ріта» і багато-багато прикрас, які я знаю ПО ІМЕНАХ! Настільки вони міцно вплітається у життя, дарують радість і прикрашають. П потім були несподівані сюрпризи і подарунки (чомусь завжди у досить сірі смуги життя, або в дні, коли прям ну все валилося із рук, а після подарунку від Орінго йшло в гору, складалося в пазл! Знаю, трохи самовмовляння, але і без срібної магії не обійшлося!). А ще стільки цікавих конкурсів (пекли, малювали, робили коктейлі, шили, створювали ескізи майбутніх прикрас…) - та я б і половини всього не робила без Вас! А Ви надихнули! Після останнього конкурсу про хоббі (вже під час повномасштабного вторгнення), я згадала свою стару любов до в’язання і перевтілила в новому ключі, і від того часу стільки краси створила! Останнє захоплення : в’яжу сумки та інші аксесуари до прикрас Орінго. Треба пофоткати і показати) ну і звісно - книги! Люди, які так само як і я люблять книги - то ж чудово! Орінго - це вже давно не тільки про срібло гврної якості. Не тільки про унікальний дизайн, фентезійні мотиви та політ уяви. Орінго - це маленький всесвіт неймовірної глибини! Люблю вас! І від усього серця дякую за чудові прикраси, книги, дописи, дозвілля і розмови!
aslvle
Пнд, 31/07/2023 - 13:37

Почала писати, аж раптом виявила, що краще за Cleona не висловлюсь... Тож просто долучаюся до першого коменту, все саме так: вважаю світ ОРІНГО ідеальним (незважаючи на фізичну реальність ювелірної праці та неймовірних прикрас). Дякую, що вже 10 років Ви зі мною.
Kell
Пнд, 31/07/2023 - 14:47

Є бізнеси, що мають крамниці, гучне ім'я, здоровезні аккаунти у соцмережах. До їх існування чи не-існування я ставлюся спокійно. Орінго- бізнес, що має обличчя, має характер, має принципи і цілі. І сприймаю я Орінго не як компанію, а як людину. Як гарного знайомого. Якісні прикраси, що виготовляє Орінго- це моя пристрасть. Але ходила скаржитися на крадія та писати гнівні коментарі в інсту я саме через те, що хотіла допомогти людям, які так довго і так щиро спілкувалися зі мною через сторінки Орінго сайту. Якось так.
Lina2018
Пнд, 31/07/2023 - 15:29

Більшість людей, що обертаються у орінгівських колах, не знають ні точну кількість працюючих, ні обсяг виручки, адже цікавить усіх, насамперед, неповторність та висока якість прикрас, а також зрозумілі і прозорі правила спілкування, що привели в свою чергу до створення орінгоспільноти - території творчості та щирого спілкування. Орінгівці у реальному світі - люди дуже різні і, підозрюю, малосумісні, але тут, у Орінгосвіті утворився унікальний симбіоз колективу Орінго і поціновувачів прикрас, хороших книжок, творчості. Ну де ще, в якій компанії люди знають ювелірів, менеджерів, власників в обличчя і по іменам! Я навіть обличчя вашого бухгалтера запам'ятала, а Діму, щоразу, відкриваючи пакуночок, згадую добрим словом. І Елею милуюся майже щодня. Ми усі додаємо сюди часточку душі. Але автор у цього дива все ж таки є. Без О.М. цей світ був би неможливий.
Виктория55555555
Пнд, 31/07/2023 - 15:33

Потому что в Оринго есть искренность, заинтересованность в каждом клиенте, индивидуальный подход, желание учесть все нюансы при выполнении заказа, все проблемы решаются быстро и доброжелательно. А украшения - это вообще отдельная история: в них соединяется красота,оригинальность,смысл, возможность индивидуального изменения, доступная цена. Сам сайт - это как сказочное королевство с рассказами, фотографиями, конкурсами, каталогом. Я не знаю, есть ли такие ювелирные дома ещё где-то.
galina_К
Пнд, 31/07/2023 - 15:46

Я взагалі не можу відноситись до Орінго як до крамниці. Це дійсно філософія, клуб, спільнота, що виконує безліч різноманітних функцій окрім створення та продажу чудових прикрас, кожна з яких сповнена глибокого сенсу. За п'ять років, що я з вами, безліч разів знаходила розраду та підтримку саме тут. І, як пише Anastasiya, це завжди було саме вчасно (орінго-магія в дії! :) ). Останні півтора роки орінго-оазіс для мне взагалі рятівне коло, за яке тримаюсь щоб не з'їхати з глузду на не втратити надію. І ще хотіла згадати скільки ж цікавих та обдарованих людей захопили в свої кола Орінго! Як цікаво читати їх дописи, милуватись фотозвітами та взагалі розмовляти. Дякую всім що ви - є. :)
Алиция
Пнд, 31/07/2023 - 17:31

Все эти годы Оринго воспитывает и просвещает своих клиентов, которые плавно превращаются в друзей. Мы глубже вникаем в ювелирное закулисье, читаем и обсуждаем книги, придумываем украшения, делаем фотоотчеты. Да я вообще не знаю есть ли еще такой интернет магазин, который так строит общение со своими покупателями! Вспомнился мульт про Крокодила Гену, где строили Домик для Друзей, да все и передружились. :) Спасибо Вам !
Нимфа
Пнд, 31/07/2023 - 17:56

Для мене Орінго вже вісім років є променем світла в суцільній темряві навколо. З Вами я відпочиваю тілом та душею, бо Ви є ковтком свіжого та завжди іноваційного повітря. З Орінго відчуваю себе живою та потрібною, а головне - мене тут розуміють і не засуджують мою дивність та несхожість на інших, не нав'язують свої стереотипи та бачення того, який світогляд є правильним, а який - ні. Тут усіх сприймають такими, якими вони є з усіма їх тарганами. А ще Орінго - це чарівний світ, в якому вміють приємно здивувати та втілити особисті Мрії у життя. Тут панує мир, гармонія та затишок, який створила головна чарівниця дому Олена Анатоліївна. В наші буремні часи - це особливо сприймається і цінується з великою вдячністю. З Орінго тепло і дуже атмосферно, тому люди і тягнуться до круглого столу цього завжди гостинного дому.
Nifli
Пнд, 31/07/2023 - 22:40

Орінго - прикраси для творчих та чуттєвих) Жінки взагалі "люблять вухами")) А коли в кожної прикраси є оригінальне ім'я, що відображає її сутність, а ще часто прикраси мають свою власну історію - от як можна встояти? В мене не виходить... Може й є в Україні інші ювелірні крамниці із достатньо оригінальними та цікавими дизайнами, але коли вони представлені під якимось артикулом - то це одразу знецінює їх у моїх очах... Або ж, якщо навіть є якась "номенклатурна" назва, часто незрозумілого походження - це також мимо... В Орінго - геніальний маркетинг! Коли кожна прикраса - ціла історія, навіть кожна маленька деталь має значення, то це вже не стільки про бізнес, скільки про мистецтво) Ну й, звісно, я більш ніде не зустрічала такий всеохоплюючий фідбек. Тут і слушні поради, і вичерпна інформація, і розваги, і заохочення... І просто багато цікавої інформації, не тільки стосовно прикрас. І радість спілкування, і творчі виклики, і дійсно тепле коло однодумців! Орінго - унікальне місце, що завжди сприяє гарному настрою, саморозвитку й впевненості, що заряджає позитивом та несе світло навіть у найтемніші часи! А ще Орінго - це необмежений політ фантазії, джерело натхнення та віра у здійснення мрій!