Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Історія всесвіту від Орінго

Нових ідей в Орінго чимало - натхненням слугує все, про що можна розповісти гарну історію. А отож і сама історія світу стає невичерпним джерелом, недарма ж ці слова такі схожі улыбка 

Історія, яку розповідають, і історія, яку вчать у школах, знаходять в архівах і відкопують в археологічних експедиціях, вельми схожі. По-перше, і для того, і для іншого необхідні слова й образи. Так, звісно, для історії, яку відкопують археологи, необхідні ще й факти. Ось тільки самі по собі факти не говорять нічого. Це немов окремі штрихи або мазки на полотні. Щоб вони перетворилися на картину, їм потрібні порядок і схема. А схема створюється за допомогою слів. Те, як ми говоримо про історію, формує її саму. Без слів, без схеми і, якщо хочете, сюжету факти так і залишаться хаотичним розсипом штрихів. Ніякої картини з них не вийде.

А що ж робити, щоб картина склалася? Додати фактам зв'язності, приправити сюжетом і прикрасити незабутніми образами! Тоді факти оживуть - і перетворяться на історію. У всіх сенсах.

Які прикраси Орінго натхненні історією? Їх чимало! Наприклад, ціла колекція цуб. Каблучки і підвіси з цієї колекції можна назвати максимально історичними. Це не репліки, звісно ж - то було б нецікаво, але варіації на тему з максимально точним дотриманням канонів японського мистецтва. Кожна прикраса з колекції відсилає до якогось міфу, або поняття, або філософської концепції. Тож у наших цуб автентичні не тільки форма, а й сенс!

d3908eb3d6b36fa980c022117ad3d86d.md.jpg

Ще приклад історичних прикрас - каблучка "Мезоамерика" і підвіс "Орел ацтеків". Обидва натхненні доколумбовою Америкою: каблучка оздоблена в дусі й традиції майя (і в стилістиці майяських ієрогліфів), а підвіс зображає найсвященніше для ацтеків зображення символу - орла з розкинутими крилами, втілення Сонця.

edd7c77e00b25abc842609ff6be3dce2.md.jpg

Звертається Орінго і до європейської історії. У каталозі можна відшукати чудові прикраси в нордичному стилі: підвіс і каблучку, які так і називаються "Нордичні", і розкішний "Молот Тора", який зробив би честь будь-якому вікінгу! "Нордичний" комплект прикрашений рунами старшого футарка; і каблучка, і підвіс можуть слугувати для тих, хто на цьому розуміється, талісманами. А "Молот..." разом із цубами претендує на звання найісторичнішої прикраси - його дизайн був натхненний автентичним молотом Тора зі Стокгольмського Історичного музею. 

f23e557cc93fad44a688ecf5b5ac984c.md.jpg

Ну, з ацтеками і вікінгами все зрозуміло. А як же романтика Середньовіччя? І її Орінго не оминає увагою. Мабуть, найбільш середньовічним комплектом у каталозі можна назвати "Роуз". Повітряно-ажурні прикраси були натхненні готичною архітектурою і церковними вітражами. А кольорові камені ще більше підсилюють вітражні асоціації. Продовжують тематику "Роуз" примхливі сережки "Мереживо вітражів" та напрочуд середньовічне й солідне "Готичне вікно".

a135dbd3bd669619ca49471ea3442de7.md.jpg

А що ж до нашої рідної історії? Звісно ж, і їй у каталозі знайшлося місце! Мабуть, однією з найбільш автентичних та історичних прикрас на цю тему можна назвати "Лунницю". Цей прекрасний підвіс, прикрашений українськими орнаментами, має вигляд точнісінько як його середньовічні предки.

43ee777afbf9b1b9e502b917b1293e7e.md.jpg

Орінго захоплюється історією, незважаючи на те, наскільки вона давня та віддалена. Адже більш цідрого джерела образів не придумати! Світ величезний, а його історія довга і багатолика - хто знає, що надихне нас наступного разу? девочка

Женя Орінго