Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Коктейльна Барселона

Яке ж іспанське місто можна уявити собі без вина, барів та коктейлів? Тим більше неможливо собі уявити без цього Барселону!

Boadas Cocktails — найстаріший коктейльний бар Барселони, де вшановують традиції. Він відкрився у столиці Каталонії далекого 1933 року. І працює досі. Boadas відомий своїм Мартіні ще з 1930-х років. Кажуть, що його засновник Мігель Боадас вперше освоїв своє ремесло у “Флоридіті” в Гавані, де Ернест Хемінгуей полюбляв випити “Дайкірі”, а потім відкрив однойменний бар поблизу Лас-Рамблас, де легендарний автор залишався постійним клієнтом. За минулі роки мало що змінилося. Тому це не те місце, де можна спробувати сучасну міксологію: тут можна поринути в атмосферу ар-деко і дозволити барменам приготувати що-небудь позачасове та по-справжньому п'янке. Згадаємо, як готується справжній “Дайкірі”?

Вам знадобиться: 60 мл світлого рому (120 мл, якщо хочете зробити Papá Doble), 20 мл соку лайма та 2 барних ложки цукру. Додати в шейкер усі інгредієнти. Добре перемішати, аби цукор розчинився. Додати лід і збовтати. Зцідити в охолоджений коктейльний келих. Можна зробити варіацію Hemingway Special, без цукру, з соком лайма, грейпфрута та лікером Мараскіно.

Надихнутися та помріяти потрапити у Boadas Cocktails можна тут.

99070e94c84597bcf7531d4aa49ffe3d.jpg

А якщо вам захочеться експериментів, то можна зазирнути у славетний бар Paradiso. Він увійшов в історію як перший бар за межами Нью-Йорка або Лондона, який отримав престижну міжнародну нагороду. Незвичайний дизайн із ефектними кришталевими люстрами та стелею із гнутого дерева у стилі Гауді, коктейлі у незвичайних келихах — експерименти тут люблять. Ми запозичимо з їх меню одну цікаву позицію із назвою TOP GUN: 50 мл джина Bombay Sapphire, сік из маракуйї та апельсину (можна знайти в АТБ), 30 мл хересу Педро Хіменес (можна знайти у “Винах світу”). Деталі можна побачити лише у барі в Барселоні, але це нас не зупинить: джин та херес змішуємо у шейкері з льодом, додаємо по 50 мл соків апельсина та маракуйї. Струшуємо, проціджуємо у коктейльний келих. Буде солодко та по-іспанськи! Якщо дуже солодко, додаємо льоду. Краще роздивитися бар та знайти нові ідеї для коктейлів можна тут.

0ce92cf3478e112217dd9e57cdcf90b1.jpg

Якщо не торкатися історії барів, то “смак” Барселони можна знайти і у нас: тобто придбати пляшечку кави. Ні, не кави з зерен, а ігристого вина, що робиться за класичним шампанським методом, але з місцевих сортів винограду в Іспанії, і доволі часто витримується на осаді. Кава — ігристе із характером, зазвичай цікавіше за просеко чи ламбруско (а подекуди цікавіше за звичайне шампанське), бо має безліч варіантів додавання сортів винограду, різні умови на теруарах та різні строки витримки. А ще кава дуже гастрономічна! Не вірте тим, хто каже, що нею запивають лише десерти — в каталонській традиції каву ставлять на стіл з багатьми стравами, від салатів до паельї з морепродуктами. Якщо ви ще не знаєте, чим кава відрізняється від інших ігристих, саме час навідатись до найближчого “Сільпо” — в них дуже гарний асортимент та є бюджетна, але смачна кава.

7aad7f5e85fa9543b2a2438cd2be182a.md.jpg 

Що ще скуштувати в Барселоні? Звісно ж вермут! Каталонське "fer el vermut", яке дослівно перекладається як "робити вермут", стало ритуалом, що збирає сім'ї та друзів за барним столом щонеділі близько полудня, щоб розпалити апетит перед обідом. Така традиція вживання вермуту виникла після того, як марку Martini придбала каталонська компанія Bacardí, яка популяризувала цей напій у регіоні. У Барселоні прийнято пити червоний вермут, розбавлений газованою водою, з часточкою апельсину. 

Робимо собі сьогодні барселонський mood та біжимо за вермутом!

 

Альона Мінакова для Орінго оринго 2