Найскладніше в дистанційних продажах – правильний підбір не просто красивих, а й зручних прикрас. З підвісами проблем не буває, із сережками і браслетами бувають зрідка, але каблучки... Ох вже ці каблучки.
Питання як правильно визначитися з розміром каблучки особливо загострюється, коли прикрасу обирають на подарунок. Втім, навіть для своїх нібито знайомих пальчиків підбір максимально комфортного розміру може виявитися ще тим квестом...
Ми постійно пробуємо винайти якісь універсальні рішення: пишемо статті, радимо покупцям безпосередньо по кожній конкретній каблучці. Загалом, робимо все можливе, щоб допомогти одразу замовляти відповідний розмір каблучки. Отож сьогодні, напередодні свят й пошуку потрібного розміру, нагадуємо добре відомі поради, спрямовані на те, щоб зробити процес вибору трішки легшим
На фото: зустріч двох важливих інструментів, кільцеміра і пальцеміра. За допомогою кільцеміра обов'язково багато разів перевіряємо каблучку в процесі створення і перед відправкою. За допомогою пальцеміра можна виміряти свій розмір пальця у будь-якій ювелірній крамниці: це базове знання, яке значно полегшить вибір каблучки.
Розмір каблучки – це внутрішній діаметр. Якщо каблучка 16-го розміру, то діаметр 16 мм. Але діаметр не може враховувати форму стінок, їхню висоту і зручність для пальця. Виходить, що розмір каблучки – тільки один із параметрів підбору.
Втім, існують вже сформовані правила, які працюють з високою часткою ймовірності і їх варто враховувати при замовленні каблучки.
1. Широку каблучку з порожнечами під каменем, яка не щільно прилягає, а також каблучку, що звужується до долоні, треба обирати у своєму звичному розмірі. Приклади: «Шервуд», «Дріада».
2. Каблучки з неширокими фантазійними шинками (де немає чіткої окружності) теж йдуть розмір в розмір. А для пальців із яскраво вираженими суглобами можна обирати навіть на піврозміру менше. Приклади: «Комета», «Керуй».
3. Усі тонкі каблучки і каблучки для фаланги треба брати розмір у розмір або навіть на піврозміру менше. Приклад: «Ручне 1».
4. Усі широкі каблучки з плоскими (які щільно охоплюють палець) шинками маломірять як мінімум на 0,5 розміру. Якщо у вас звичайний розмір 17, то маломірну каблучку треба обирати у розмірі 17,5 чи більше. Якщо у вас пальці, які можуть набрякати, то ваш комфортний розмір буде 18-й. Але все це справедливо тільки для плоских широких каблучок! Яскравий приклад такої каблучки-маломірки – «Бруківка» чи «Трикотаж», саме до цієї ж категорії відносяться майже усі каблучки з колекції «Чарівні міста України», окрім каблучки «Держпром».
5. Каблучки з подвійною шинкою («Альтер Его») або набори каблучок («Крапельки») вимагають індивідуального підходу. Як правило, вони теж маломірять.
6. Каблучки з розімкненою шинкою також мають свій конкретний розмір: згинати та розгинати їх не можна. Зазвичай вони з'являються у розділі «Ексклюзиви», ідуть розмір у розмір, і усе, що вам потрібно – обрати свій точний звичайний розмір. До речі, саме така модель прикраси дуже зручна для пальчиків з ярко вираженою кісточкою.
І найголовніше: якщо у вас є сумніви з приводу правильного розміру, а на сторінці прикраси у коментарях немає інформації від інших покупців, не соромтеся, будь ласка, ставити питання, пишіть консультантам. Ми із задоволенням розповімо все, що нам відомо – і зустріч каблучки з пальчиком буде найкомфортнішою.