Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Не довіряючи гороскопам

Чарівними властивостями володіє не лише філософський камінь – насправді, будь-який камінчик в люблячих руках може стати магічним. Головне його правильно обрати, а для цього знадобляться певні хитрощі…

Сонце з Землею міняються місцями в людській уяві про Всесвіт, чудовиська на зоряних картах поступаються складним розрахункам, планети набувають та втрачають свій гордий планетарний статус, комети прилітають та улітають, а найпопулярнішим питанням до астролога та працівника ювелірного магазину лишається «а підберіть мені камінчик за знаком Зодіаку». кеп Пропоную поговорити про те, чому обирати камінь у власну прикрасу, орієнтуючись на чиїсь чужі поради, чи, ще гірше, «розумні» поради в інтернеті – ідея так собі.

efc983a86e355dcf042636b0f9669dfb.md.jpg

На фото: каблучка "Супутник"

Перше, що потрібно розуміти – астрологія, літотерапія й інші сумісні дисципліни не є наукою в повній мірі. Це система знань та уявлень про нематеріальну сторону нашого світу, в якій багато ґрунтується на відчуттях  і власних прозріннях. Намагатися відшукати якесь одне, на сто відсотків достовірне джерело, яке б дало усі потрібні знання, марно. Врешті-решт, університетів, в яких би навчали на астрологів чи літотерапевтів, не існує. Доведеться читати купу інформації, зіставляти, думати та обирати оптимальне для себе. І враховувати, що в інтернеті на нас чекає купа недостеменного, дивовижного та відверто шкідливого.

Проведу маленький експеримент: загуглю «камінь для знаку зодіаку рак» (я по гороскопу якраз Рак). Якщо вірити пошуку, «за вібраціями» мені пасуватимуть амазоніт, аквамарин, хризокола та місячний камінь. Камінці непогані, але прикрас з ними за часи знайомства з Орінго в скриньці якось не з’явилося – бо вони мені просто не до душі. До того ж є підозра, що підбирали просто по асоціації блакитні та зелені відтінки = водяний знак. Гортаю далі:

"Надмірно яскраві, червоні камені, як і стихія вогню — повністю протилежна цьому знаку, можуть нашкодити Ракам. Вони або заряджають цей знак Зодіаку надлишковою енергією, або пригнічують її". 

...

"Рак – емоційний та пристрасний знак, а колір пристрасті – червоний. Щасливим камінням для народжених під знаком Рак є рубін. Насичено-червоний камінь розбудить любов у серці та допоможе досягти успіхів в особистих стосунках".

Йой, щось я заплуталася кеп 

c4002cd40fb136fd1117cc2a5990dd3e.md.jpg

На фото: каблучка "Зодіак: Рак"

Почитавши ще трохи, можна дізнатися, що Ракам також пасуватимуть кальцит, жадеїт, геліотроп, гагат, молдавіт, стихтіт… Зізнаюся, не всі з цих назв я впізнаю з першого разу. Інший сайт пропонує перли та діаманти – безпомилковий вибір для будь-кого. І все-таки ясність не настає.

Втім, її і не повинно бути: сайти наповнюються людьми, і далеко не усі читають хоч що-небудь окрім інших таких самих статей перед написанням власної. В останній же рок до створення контенту активно долучається ще й штучний інтелект, який вміє вигадувати казна-що. Отож, якщо вам хочеться знайти свій камінець швидко і не задумуючись, краще заплющити очі і тицьнути в будь-який наосліп: буде гарантованто точніше, ніж загуглити.

Добре, скажете ви, а що ж тоді робити? На мою думку, насамперед зрозуміти, що знаки Зодіаку - це не тільки конкретні дати, в які ви народилися, і тому підібрати камінчик «просто для Рака» неможливо. У день вашого народження на небі сяяло безліч зірок, що склалися в примхливі сузір'я, і щоб повністю описати вас, потрібно скласти детальну натальну карту. А ще – врахувати ваш вік, бекграунд, обов’язково вточнити, для яких саме цілей планується використовувати камінець-талісман… Це кропітка робота для досвідченого і зацікавленого в своїй справі астролога. Поділюся спогадом з власного досвіду: колись у рамках експерименту я підбирала камінці у індивідуальні прикраси Орінго. І тоді буквально приділяла одній людині по два-три дні: розпитати, розписати, подумати, підправити, поставити ще кілька питань та знову все поміняти…

b2dd0d09aa25260764c2eb54a8e1f77a.md.jpg

На фото: браслет "Інтерстелар"

Втім, можна взагалі ні до кого не звертатися. Займемося талісманотворінням власноруч! Насправді, ніхто не знає вас краще, ніж ви самі. Дослухаючись до внутрішніх відчуттів та бажань, розмірковуючи над тим, що радує і додає сил, а що – навпаки забирає, можна обрати собі дійсно потужну річ. Пам’ятаєте ж відчуття, коли певна прикраса чи камінець «кличуть», викликають в голові певні образи, надихають чи заспокоюють навіть при спогляданні? Це саме те, що треба: ми самі заряджаємо наші амулети, а для цього потрібно вміти дослухатися до внутрішнього «я».

Обирати талісман слід, орієнтуючись на свою стихію, знак Зодіаку, улюблений колір, поточну пору року та фазу місяця (оптимальний час - повний місяць, а також значущі дні: рівнодення та сонцестояння). І, найголовніше - на свої власні відчуття й уподобання. У жодному разі не можна приймати річ, яку ви хочете зробити талісманом, у дар від неприємної вам людини чи обирати в антикварному магазині. Якщо ж прикраса швидко зігрілася, подобається вам візуально, зручно сіла під час примірювання, дає зворотне відчуття тепла та спокою, або ж легкого поколювання, її зовнішній вигляд легко пригадується, якщо прикрити очі, - значить, це однозначно "ваша" річ, з якої вийде могутній талісман!

8c3cd1432137b006f1f947cd6c84c2f4.md.jpg

На фото: слайд "На удачу"

Не секрет, що ми самі творимо всесвіт навколо: якщо ти в щось сильно віриш, воно дійсно працюватиме. І поки невідомо, чи не чекають на нас попереду цілком наукові відкриття про те, як люди насправді реагують на кольори чи кристалічні решітки. Можливо те, що поки що дано нам лише в відчуттях, через час можна буде зважити й описати. Та чи треба?

Ольга, головний астролог Орінго улыбка

Kell
Чт, 21/09/2023 - 07:26

Повністю підтримую думку. Камінь або подобається, або ні))) тут вже ніхто не порадить:), своя голова краще. Проте, той місячний камінь, що ви мені обрали протягом Експерименту, я люблю всім серцем. Сподіваюся, колись зорі знову зійдуться і буде Експеримент #2 :)