Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Новий оберт кола і приємний приз

Дуже люблю дарувати подарунки, тому для мене складний тиждень нарешті завершується приємно. На початку круглого тижня запропонувала невеличке творче завдання: розказати про свій улюблений образ круга. І отримала аж двадцять дві цікаві відповіді...

Деякі відповіді були настільки цікаві, що записала собі для подальшого обмірковування та трансформацій. А потім зібрала в табличку ніки авторів тексів, щоб доля вирішила, хто сьогодні стане володарем Ордену Орінго. Та-а-адаммм! звездочка
 
38cc6de758564c72e11cdf20f0037fc4.png
 
 
Вітаю Людмили Валеріївну (Soko_Lova)! цветочек 
 

"Зізнаюся, для мене круг набув нового значення з Орінго. Раніше я любила речі з гострими кутами (як от старі авто 80-90х - Volvo 240). У мене був нестандартний для дівчачої руки квадратний годинник, у 23 я собі купила масивну квадратну каблучку зі срібла (з оленями та дрібними цирконіями по периметру). Із кругів у мене були лиш сережки конго та сережки-тарілочки кольору бронзи з орнаментом. До каблучок з кругами чи підвісів я була абсолютно байдужа, допоки не познайомилася з Орінго.

Роздивляючись прикраси та камені, читаючи новини та дописи на форумі, мій кут зору почав змінюватися. Гадаю, разом з тим, як мої уподобання від гострих кутів зміщувалися в бік плавних ліній, мінявся й мій характер. В юності я була рішуча, але досить імпульсивна. З досвідом мої гострі кути в характері згладжувалися: я навчилася бути врівноваженою, підходити до вирішення питань більш осмислено, а у спілкуванні з людьми – більше делікатно і тактовно. Уявіть, вже навіть на Срібну мрію 2020 я малювала ескіз «Лети по ветру» - круглі сережки-кульбабки. А потім ескізи слайдів та знову ескіз круглого підвісу «Мріяти всупереч» на Срібній мрії 2023… І якщо раніше каблучку з кругом «я не уявляла» на своїй руці, то зараз «Стрілець» - одна з найулюбленіших каблучок.

Щодо кругів Орінго, то за кілька років знайомства з вами зробила для себе такий цікавий висновок. Невеликий сімейний ювелірний бізнес може бути не лише бізнесом, а й філософією, психологією, літературою, освітнім майданчиком та великою, в кілька тисяч людей платформою для творчості та натхнення. Часто це навіть терапія в наш нелегкий час – можливість поринути в світ прекрасного, почути слова підтримки та віри у те, що все буде добре. Ваші кола через кожного з нас розходяться все ширше. Не знаю, як інші форумчани, але я стала настільки закохана в те, що ви робите, що мимоволі збільшую коло вашого впливу на своїх друзів та знайомих. Вже навіть мій коханий із великим захопленням коментує кожну прикрасу, коли чийсь погляд падає на якусь із них на мені... Тому якщо у мене зараз запитають, з чим у мене асоціюється круг, то відповім - з Орінго. Дуже вам вдячна!"

 
І ми теж вдячні за вклад до обертання кругів Орінго, бо без участі творчих людей нічого б тут не відбувалося. 
Можна тепер сміливо обирати підвіс чи брошку "Орден Орінго" з улюбленим коліром каменя та оформляти на нього замовлення. улыбка
 
Дякую за участь, друзі! Слідкуйте за новинами, попереду ще багато приємних можливостей! 
 
О.М.любовь
Cleona
Сб, 30/09/2023 - 18:08

Поздоровляю переможницю, мені теж відізвалися її слова. І слова подяки пані Олені і всім членам ордену Орінго за думки та ідеї. І велика вдячність за такий чудовий подарунок, особливо у такі складні часи.
Soko_Lova
Пнд, 02/10/2023 - 08:50

Ооооце так ранок понеділка!!! Дякую вам, пані Олено, за творчий конкурс, і я вдячна долі, яка мене обрала! Ще раз переконуюся, що чудеса в цьому світі бувають. Головне - щиро вірити в це! Я з дуже превеликою радістю та гордістю носитиму Орден Орінго! Впевнена, добро, яке він випромінює, робитиме світ навколо яскравішиим та добрішим. Я в цьому впевнена!
Avokadis
Пнд, 02/10/2023 - 19:11

Дуже цікаво було читати і спостерігати. Вітаю , Soko_Lova. Дякую за Ваш допис.