Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Обертання до запаморочення

В нас не надто багато чітких правил, проте є одне, що повністю пройшло випробування часом: завжди казати правду щодо своєї діяльності, звісно, якщо це не шкодить комусь особисто з замовників чи з команди. Тому вибачте, сьогодні буде трохи правди, і вона не сама приємна, як на мене.

 

9b46afc2601477dc80cdaee40fa5b071.md.jpg
 
 

1) Відбувається суцільна катастрофа зі «Срібною мрією» — втілення обраних ескізів знову розтягується у часі. На порозі вже жовтень, а більш-менш готові тільки п’ять моделей з одинадцяти. Після завершення процесів розповім про технічні складнощі більш детально, а поки можу сказати, що деякі прикраси переробляються вже утретє, і це при тому, що ми дуже обмежені в усіх ресурсах… 

Зробити так, аби щось було — не хочу принципово, а зробити бездоганно не вдається. Зараз ми змагаємося за вагу сережок: усі чотири пари не хочуть бути легкими, і кожен зайвий грам в сережках перетвориться на плюс до ціни та на мінус до успішності подальшого продажу прикрас.

Можливо, більшу частину прикрас зберу разом до Дня народження Орінго (початок листопаду), а що відставатиме — зробимо до Нового року. Не лише мрійні прикраси зараз пасуть задніх: вже дві сесії «Екслібрису», нові міста і колекція року стогнуть в папці з ескізами. 

Висновок: поки не з’являться усі моделі, які так жахливо затрималися, нових потягів по цій залізниці не поїде. 

З приємного: готую нарешті прем’єру десятої каблучки з колекції чарівних міст, а також занурююся в глибини старих каталогів —  там дуже багато ховається такого, що нарешті дотерпіло до своєчасності. Планую наступного тижня приємно здивувати давнім сетом. 

 

746e60f170e04363952b4ce19a9af58a.md.jpg

 

2) Наші ціни на прикраси втратили актуальність. На цьому тижні отримала різні посилки з каменями та розхідними матеріалами. Темпи підвищення цін навколо наразі такі, що не помічати цього не можливо…

Наприклад, ми завжди замовляємо перлини в гарній якості та з документами (бо працюємо виключно легально), брати гірші або брати без документів протирічить моєму бізнес-баченню, але остання партія перлин виявилася дорожчою на 45%, ніж та, що отримували три місяці тому. Кабошони «погарнішали» на 25% (по деяким позиціям невеликих розмірів є й 40%), також ошелешили австрійські камені, які знову пішли вгору (кожна партія — дорожча за попередні). 

Також усі послаблення військового часу для бізнесу вже скінчилися: підскочила вартість електрики, нам підняли орендну платню, зросли податки, а працює лише третина команди. 

З одного боку, поєднання факторів вимушує мене терміново щось зробити. А з іншого — дуже не люблю щось робити терміново, бо це розгойдує і так вкрай хиткий баланс. 
Не хочу гамузом підіймати усі ціни на певний відсоток (це не об’єктивно), тому зараз уважно переглядаю, де таки треба вирішувати терміново і ціну перерахувати, де можна завершити історію прикраси з наявними каменями природнім шляхом, а де краще прибрати прикрасу з каталогу до кращих часів. 


Якщо у вас є якесь давнє Орінго-бажання і є можливість вільно для себе його виконати, то до 02 жовтня нічого не змінюю в будь-якій з категорій. Розділ «В наявності» теж переглядатиму в жовтні. 

Проаналізувала поточну економічну ситуацію в країні й зробила висновки: до завершення війни зростання внутрішніх об’ємів не буде та офлайн-крамницю не відчиняємо. Але ми все одно тримаємося, не припиняємо кругообертання і оптимізм не втрачаємо, хоча й припорошений він сивим попелом реалізму. девочка

 

9e73bbece8e44351248c2f57d537d91e.md.jpg


Усе це правда, друзі, й нічого, окрім правди. Якщо питання якісь виникають, пишіть в коментарях чи в особисті. Рухаємося далі, напрямок — Перемога!


Завжди з вами, 
Олена Маслова любовь

tatyanamx
Чт, 28/09/2023 - 03:43

А ми завжди з Орінго! Незважаючи на усі оті складнощі, вони усі тимчасові…
aslvle
Чт, 28/09/2023 - 06:35

+++
Cleona
Чт, 28/09/2023 - 07:13

100%
Лелеока
Чт, 28/09/2023 - 11:25

Вже цікаво яке місто стало наступним. Стосовно СМ та цін, то все цілком прогнозовано. Ми вас любимо та підтримуємо й будемо підтримувати й надалі. А до списку бажань придивимось)
Annette.ua
Чт, 28/09/2023 - 14:39

Інфа - сотка! Наступне місто - це Дніпро. В анонсі прозвучало "космічне". Так вот да. Ми говоримо "Дніпро" - подразумєваємо космос. Ми говоримо "космос" - подразумєваємо Дніпро Вопщім, я в дєлє!
Ipapizh
Чт, 28/09/2023 - 22:13

Так, я теж чекаю на каблучку Дніпро) Космічнє кохане місто)
larisa-shpakova
Пт, 29/09/2023 - 06:01

Так, сьогодні новини не дуже втішні ... Хоча причина цього не в Орінго, а реаліях життя в охопленій війною країні. А втім, є і позитивні новити) Будуть нові прикраси. Трішки пізніше. Але ж будуть! Продовжиться колекція каблучок, присвячених містам України. Дуже хочу з часом зібрати повну їх колекцію. Життя триває! Орінго працює, тримається, і вірить в Перемогу. Я з Вами!