Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Перший пункт у вішлісті...

Знаєте, в чому була основна проблема чоловіка, що зловив золоту рибку? Він не мав чіткого та наглядного списку бажань стеснение

Практика вішлістів увійшла в наше життя відносно недавно. В якийсь момент людство ніби осягнуло: для того, щоб застрахуватися від невдалих подарунків, достатньо просто розповісти про свої бажання! Створюємо у якомусь додатку перелік забаганок, по можливості навіть додаємо посилання, де що придбати. І о диво, отримуємо на день народження новий роман Кінга, колекційну фігурку з улюбленим персонажем і срібну підвіску, а не черговий «пилозбірник» чи набір цукерок, на котрі в нас алергія… Приблизно з такими ж цілями ми в дитинстві писали листа Дідусю Морозу – приємно, коли створити диво можна і в дорослому віці…

Втім, знаходяться і ті, хто категорично проти вішлістів, мовляв, вони вбивають всю атмосферу нетерплячого очікування, коли ми не знаємо, що нам подарують, але мріємо… Це ще раз показує, наскільки ми різні і наскільки головною запорукою гарного подарунку є вміння розмовляти і слухати чужі бажання: хтось обере несподіванку, а хтось захоче керувати святом власноруч. У будь-якому разі створення вішлісту – гарний спосіб замислитися над власними бажаннями, систематизувати та конкретизувати їх. А там і до виповнення недалеко!

382f39c08ba217c87e6b0199d0134255.md.jpg

На фото: каблучка "Шосте чуття"

А тепер перейдемо до найцікавішого – розділу «Мій список бажань» в Орінго. Ця секретна шафка з уявними прикрасами ховається в Особистому кабінеті й не має жодних обмежень. Сюди можна додавати стільки мрій, скільки заманеться, а потім милуватися улюбленими прикрасами, порівнювати їх між собою та приміряти до вже наявних, складати комплекти та колекції…

Список бажань чудово підійде як для планування  конкретного замовлення, так і для неспішної мрійливої медитації. Якщо ви вірите у візуалізацію, можна зазирати сюди щодня – можливо, так улюблені сережки стануть ближчими. Та й настрій від споглядання срібної краси, хай наразі і недоступної, гарантовано покращиться, адже усі ми знаємо, що процес мріяння не менш важливий і приємний, чим момент виповнення мрії.

0bc05d8877f4387e0ede0ae894af6c03.md.jpg

На фото: сережки "Орінгушечка 4"

І ще одна зручна опція: посиланням на вішліст можна поділитися! Для усіх окрім впевнених адептів спонтанності така підказка значно спросить процес дарування дарування. Близькі та друзі (особливо якщо вони ще чомусь невпевнено орієнтуються у багатогранному світі Орінго), будуть точно знати, які саме прикраси змушують ваше серце частіше битися. Для вас же це стане можливістю відчути, що ваші мрії важливі й їх цінують, обираючи влучний й особливий подарунок.

Звісно ж, список бажань відрізняється від чіткого плану дій. Як правильно писала Тала, часто «прикраси з переліку ніби оживають, стають неслухняними, непосидючими, групуються у пари й набори або міняються одна з одною місцями». І ось вже в замовлення проскочило щось неочікуване, але ж таке гарнюще! А ще мрії вміють трансформуватися – і ось давня забаганка вже не виглядає такою заманливою… чи вимагає змінити камінець або покриття. Саме тому варто час від часу звіряти свій мрійливий компас з поточною реальністю і запитувати себе: чого насправді я хочу і чи не змінилися в мене смаки?

5bb7c9684a364db529df1814cfaf6714.md.jpg

На фото: сережки "Причуда"

Пропонуємо зробити це просто зараз: зазирніть у свій список бажань, перевірте на актуальність, проведіть наодинці з ним трохи приємного часу… І не забудьте розповісти про це у коментарях до статті, адже мрії повинні збуватися – і в суботу рандом підкаже, чию мрію з вішлісту Орінго виповнить цього разу! 

звездочка Увага, доповнення! Один вішліст = один коментар, а прикрас в коментарі може бути й різна кількість! 

Пам’ятайте: за омріяним не обов’язково відправлятися на край світу у залізних башмаках. Іноді досить побажати щось реальне у місці, де бажання здійснюються ніби самі по собі…

Ольга Орінго

primula
Ср, 10/07/2024 - 23:01

Свій віш-лист недавно переглядала, коли робила замовлення із купоном на знижку СМ. Вибрала собі дукачик Веснянка та каблучку Роуз. Дуже захотілося собі правильний сучасний і етнічний водночас дукач та велику каблучку-печатку. До кращих часів відклала мрію про більш розкішні варіанти таких же ідей - Яблуневе серце та Атлантиду. Щойно заглянула у вішик і здивувалася поверненню брошки Театр Діоніса. Навряд чи побіжу її купувати уже завтра, але дуже приємно що така можливість в мене є. А от гарненькі джекети Трініті, Лагуна та Міні це моя особиста печаль. Ну чому було так довго підбирати бажані вставки, що запізнитися? Сподіваюся що колись вони таки повернуться до каталогу. Моїх Рифа, Розсипу перлів та Променів світла мені замало, хочеться ще такої краси.
Nifli
Ср, 10/07/2024 - 23:17

Перуанка і Чамба - саме ці сережки з віш-листа, що не потребують вибору камінчиків чи корегування довжини гарпуна. Але постійно відкладаю їх на потім заради чогось рідкісного, останнього... Про Розсип перлів навіть мріяти не наважуюсь... Купила б у всіх можливих варіантах - білі, чорні, лавандові, фантазійні тощо...
Salnyk Violetts
Чт, 11/07/2024 - 00:01

Мені дуже подобається каблучка Майбутній лебідь та медальйон Конвалія, але поки гортаю незліченні сторінки свого віші-листа виникає якась інша забаганка, буває і така якої і не було взагалі в листі, а потім сиджу і думаю а раптом те що відклала на потім зникне з каталогу або буває подобається конкретний камінь з літотеки і вже під нього хочеться прикрасу на яку раніше не звертала увагу)
valeriya
Чт, 11/07/2024 - 00:08

На жаль, бажання не мають чіткого напряму за віш - листом , тому досі не почула "Пісню плюща" та десь без мене гуляє " Фуцанлун на прогулянці". Колись мріяла і про складання кольє з доміків (таке сучасне й цікаве!). Ну з іншого боку, якщо чогось бажаєш, то живеш і працюєш, так поступово омріяне стає результатом - красою від Орінго.
LeTim
Чт, 11/07/2024 - 00:44

Коли прив'язуєшся до якогось вподобаного в літотеці кабошона, то мимоволі починаєш його уявляти в срібному одязі дедалі частіше й частіше. А він усе чекає і чекає, коли ж ти його покличеш, але не виходить... Є у мене таких парочка для мрійливої каблучки Моногатарі і загадкової каблучки Нагамару. Може, дочекаються мене)
Juliana
Чт, 11/07/2024 - 01:32

Віш-ліст така цікава річ) Деякі безсумнівно бажані прикраси можуть перебувати там роками, мій найбільший довгожитель - "Дерево життя". Прикраса "точно включу в наступне замовлення" - "На світанку". А що заважає? А те, що бажання, коли вони спонтанні, мають більшу рушійну силу, ніж бажання "заплановані". І ти знову піддаєшся спокусі чарівності моменту, а плани знову відкладаються.
allavoytenko
Чт, 11/07/2024 - 04:11

Дуже подобається Прадавній оберіг та все його відкладаю на майбутнє, бо ніяк не можу визначитися з камінчиком (лабрадор чи місячний) Щоразу заглядаю до літотеки, очі розбігаються, думки плутаються, вже й лабрадори підрозібрали, а місячні - ті на фото просто прозорі. І як тут вибрати? Вже думала може просто монетку підкинути - і хай доля сама вирішує? ) А з останньої колекції зачарував Ключ перетину
0672955737
Чт, 11/07/2024 - 05:21

Поки думала - гадала пішли з каталогу браслет Плексус і Театр Діоніса. Радію поверненню каблучки Театр Діоніса
Kell
Чт, 11/07/2024 - 08:24

Приєднуюсь до побажань про джекети- Міні, перли, Риф- це те що не встигла придбати, але дуже хотіла. Ну а найбільший мій краш з вішлісту, на якого я дивлюсь-дивлюсь, а підступитися ніяк не можу- це каблучка Фангорн. Із самої своєї появи у каталозі вона гіпнотизує мене своєю величчю і нею ж лякає)))) може хоч рука долі зарадить цій біді.
Julia777
Чт, 11/07/2024 - 09:44

Недавно переглядала і коригувала свій "список бажань" - видалила майже всі короткі сережки, додала довгі (бо щось я останнім часом сережки коротше 4 см носити не можу). Зараз найчастіше заглядаюсь на сережки "Валькірія" з сердоліком (наче крила енергії у вухах), каблучки "Земні радощі" з вібрантом в фіолетових тонах (магічно-радісно виглядає) і "Світосприйняття" з цитрином і лондон блю топазом (розкішна, просто ідеальна корона з глибоким сенсом в національних кольорах. Ну як її не хотіти?)).