Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Плями на Сонці...

...або у героїнь також бувають недоліки.

Сучасна жінка є майстром перевтілень. Професіонал своєї справи, любляча дружина й мати, друг і просто людина з дюжиною захоплень та хобі, котра якимось дивом встигає знаходити час на відпочинок. Здається, еволюція поступово перетворює нас на надлюдей, таких собі супергеройок. Погодьтесь, персонажі доволі цікаві — улюблениці шанувальників коміксів та кіноепопей будь-якого віку. Всі як на добір красуні та інтелектуалки, тож усілякі міс всесвіт тихенько кусають лікті в куточку. А ще вони дуже харизматичні пані. Бо тільки таким людство пробачає вади характеру та життєві помилки.

Подивімось, які недоліки та слабкості суспільство приймає з прихильністю, якщо ти вмієш літати та ламаєш хребти ворогам одним лише поглядом. І заразом причепуримо наших красунь відповідними прикрасами з каталогу, бо кожен знає, що у супергеройок має бути своя емблема. То чому б і не срібна? поцелуи

 

Диво-Жінка

Дійсно, перша з перших, бо свого часу була створена на хвилі пошуку нової, свіжої ідеї. Коли її автор Вільям Марстон замислився, що добро повинно перемагати не тільки кулаками, а й любов’ю, його дружина запропонувала обрати на епічну роль жінку, а не чоловіка.  «Дівчата не хочуть бути дівчатками, поки жіночому архетипу не вистачає сили, неприступності і могутності, – писав Марстон. – Очевидні ліки – створити жіночого персонажа з силою Супермена і чарівністю хорошої і красивої жінки».Тож Діана — принцеса амазонок — вперше з'явилася в коміксах видавництва DC в 1941 році і стала однією з небагатьох по-справжньому популярних жінок-супергероїнь, увійшовши в так званий Золотий вік коміксів. Смілива, рішуча, розумна й практична героїня увійшла у сучасний світ із довжелезним шлейфом античних міфів та пасхалок. Всі її надздібності беруть початок за стародавніх часів, коли світом панували Деметра, Афіна та Гермес. Адже Діана народилася за 3000 років до того, як на Райському Острові з’явились перші амазонки. Тож наша героїня в чомусь відстає від сучасників: носить трохи старомодне вбрання та має світогляд безвинного дитяти, у своїх діях керується питаннями справедливості та честі й переконана, що люди за своєю природою добрі.

Але є один недолік, що робить красуню вкрай нестерпним компаньйоном — жага правди. Діані кортить докопатися до істини, щоб викоренити зло, та перед її магічним ласо правди ніяковіють навіть ті, хто не мав нічого дурного навіть у думках. Тож для відбудови комфортних стосунків Діані варто залишати за людьми шанс на помилку та хоча б невеличкий шматочок особистого простору. А також дбати про те, щоб не згоріти самій у боротьбі, захищаючи оточуючих. Наш вибір для боронительки слабих — підвіс «Зігрій серце».

 

84e6d734ad7a8f6377f9cb73fa96798b.md.jpg

 

Supergirl

Супергьорл з протилежного полюсу. Вона почувається як риба в воді у сучасному світі людей, але безсила проти магії. Та відчайдушну білявку це не дуже засмучує, адже витончена версія Супермена має неабиякий набір здібностей. По-перше, це досконале тіло, що безперервно оновлюється та накопичує енергію. По-друге, вона не має меж в у пізнанні світу і може почути аромат навіть з сусідньої планети (тільки уявіть, що було б, якби обранець Супергьорл випромінював аромат чиїхось парфумів). А ще швидко рухається, літає, вміє заморожувати диханням (просто знахідка для літніх коктейлів!), володіє всіма мовами світу, розумом генія та тепловим зіром. Та от в чому біда, дівчина іноді не справляється з власною силою, не здатна повністю контролювати таку міць. От і виходить не поміч, а ведмежа послуга. То двері виносить, коли їх можна просто відчинити, то літак з пасажирами ледь не знищує, намагаючись врятувати від катастрофи. Така собі супергеройка-незграба, гарнюній слоник у посудній лавці. Гадаємо, що підвіс «Швидкоплинність» допоможе красуні опанувати всі стихії та віднайти гармонію.

 

036ec0a042f48ac9f94c8415d518eef0.md.jpg

 

Жінка-кішка

І нарешті найскандальніша супергеройка, що балансує десь поміж добра та зла, бо не може існувати окремо від них. Жінка-кішка має загадкову біографію і кілька версій походження, тож перераховувати всі — то заплутати самих себе. Але точно відомо, що ця красуня з повадами дикої кішки часто керується не логікою, а інстинктами, має незалежну натуру та доволі агресивний характер. Звісно, до цього набору додається чудова фігура та сильне тіло, адже цього вимагають обтислий чорний костюм і звичка лазити по водогонах та стінах.

Складний характер героїні є результатом її «воскресіння» дворовими котами, і це добре. Бо якби до процесу долучились ліниві домашні киці, можливо на нас чекала б доволі дивна супергеройка — з надвисоким рівнем прокрастинації та хворобливою залежністю від плюшевих мишей. А так маємо рокову красуню, що не пасе задніх перед обличчям небезпеки. Основна її зброя — висувні пазури та батіг, цинізм та розрахунок. Лише схильність до криміналу та жага пригод робить супергеройку неоднозначною особистістю. Можливо підвіс «Ефект метелика» допоможе Селіні зупинити чергу реінкарнацій котячих життів, щоб не повторювати помилки минулого.

 

529be71b0e6d92e8838dc20165f1f29d.md.jpg

 

А яких надможливостей не вистачає зараз вам?

 

Наталія Орінго

Cvetochnayafeya
Ср, 01/02/2023 - 19:23

Напевне українки генетично найбільш близькі до жінок-воїнів: чарівних, вправних, здатних постояти за себе з розгоном від домашньої лагідної кішки до дикої пуми за 3 секунди)))) На сучасних українських територіях жили скіфи (жінок воїнів цінували на рівні з чоловіками), за часів богатирів існували жінки-воїни (є легенда, що Добриня побоювався свою дружину, бо під час їх першої зустрічі, вона його скрутила,в мішок запхала і так привезла додому), в козацьку добу багато вправних жінок-воїнів.
dora2014
Ср, 01/02/2023 - 21:41

Витримки та терпіння не вистачає. Емоційні прориви часом знаєте бувають :) волю емоціям даю :) завітала у світ ЮДО трішки віднайти рівновагу :) дякую, успішне полювання вийшло :) ось так :)
Наталья Оринго
Ср, 01/02/2023 - 22:27

Інно Василівно, чудово, що для Орінго-терапії не потрібен рецепт, передозування виключено.