Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Про камені, казки та життя

Сьогодні замість звичайного есе з задоволенням відповідаю на питання орінговців. 

звездочка Два питання від Олени Павлівни (Kell): Мені дуже цікаво, творчість яких ювелірів вам подобається найбільше і чому) рубрика новин Jewel travel одна з моїх улюблених, там стільки краси! 

Я мабуть вже передивилася надто багато усього ювелірного та перенаситилася… Відомі ювелірні бренди розвиваються надто повільно, як на мене, або не дуже цікаво. При таких колосальних статках вони мають фонтанувати потужними ідеями, але я не бачу жодної сучасної колекції, від якої б перехоплювало подих. На нібито свіжі колекції можна казати лише «…та це ж вже було». Навіть наші ювелірні подорожі найзахопливіші саме ті, де ми подорожуємо в минуле. Це процес цілком природний, стагнація галузі завжди повинна бути перед розквітом. Але є в мене одна таємна пристрасть: фантазійні авторські огранювання каменів. Наприклад, дивовижні речі роблять у родинному ательє Munsteiner  або майстер Dalan Hargrave   Дивлюсь на те, що вони роблять, і мрію про власну магічну лабораторію у Харкові, де зможу додавати краси природним каменям. 

І ще одне питання по літотеці. Чи є надія на оновлення ассортименту овалів 9×11?
Це питання багатошарове… Щоб оновлювати палітри літотеки, потрібно поєднання наступних факторів:
- вільні кошти, бо для каталожних моделей треба замовляти не один камінець, а партію, яка миттєво не використається і сумно лежатиме в комоді;
- працюючі у місті майстри-огранювальники, в яких є запаси якісної сировини;
​- нові моделі прикрас, які прискорять обертання запасів літотеки.

Зараз відкритих сторінок з прикрасами, де є овали 9х11, зовсім мало, тому шанси на оновлення не дуже високі. Але якщо Ви напишете, про який камінчик мрієте, можу пошукати щось хоча б у зразках. 

1d8686f465ecde8be89be657745dbc41.jpg

 

звездочка Запитання Еліни Альбертівни (Lina2018):  Хотіла запитати, а яка Ваша улюблена казка, і який знак долі був найважливішим?

Мені зараз дуже подобаються народні японські та китайські казки. А так моя постійна любов — «Міо, мій Міо» та «Снігова королева». Відлуння «Снігової королеви» є й в моїй казці до колекції знаків, до речі. 

А от питання про важливий знак долі мене підвісило надовго. Доля мене завалює знаками якось не надто соромлячись, тому вибрати з цього потоку найважливіший було складно. Призначаю сьогодні переможцем те, що колись я випадково потрапила на роботу до ювелірного підприємства і внаслідок цього створила свій ювелірний срібний світ, який зараз тримає мене на світлому боці. 

11bb14e06e796e042db1794a22a044bf.md.jpg

 

звездочка Два питання від Надії Олексіївни (nadiya-ye): Що зараз в Орінго вдається робити найлегше і що найтяжче? 

В Орінго досить легко вдається котитися по рейкам, бо вони в нас дуже гладенькі й відполіровані роками. Наприклад, ми з задоволенням продовжуємо планувати контент і прем’єри на декілька тижнів вперед, але гнучко реагуємо на щоденні виклики та підлаштовуємося. 
Також ми працюємо в жорсткому графіку виробництва, що додає відчуття контрольованості процесів, але прибираємо зайве без жалю — наприклад, вже декілька днів робимо бірки без цін, бо помітили, як часто просять їх прибирати, а це зайве витрачання часу та ресурсів. 

Про найтяжче я поки що тільки мовчки фіксую роздуми: пишу для себе замітки, щоб не забувати. Може й книжка колись буде, про серйозне та казкове. А поки що сам процес фіксації думок не в хмарне сховище, а від руки у блокноті — чудова стабілізація нервової системи. 

Що би ви порадили своїм покупцям (з будь якого-приводу)?

Зазвичай намагаюся не давати порад, навіть якщо просять. Існує закон: коли даю пораду, то автоматично приймаю на себе частину відповідальності за ситуацію, а без цього поради нічого не варті. Також порада повинна мати якусь ціну для того, хто її отримує, інакше це спам. Тому з чистим серцем можу порадити прискіпливо ставитися до усіх порад, особливо до загальних порад на особисті теми.  

df5880639d2f1ee4cabde74bd0b50f2c.md.jpg
 

звездочка І завершує це дуже приємне для мене інтерв’ю питання Лариси Юріївни (SEMENOVNA89): Поділіться, як Вам вдається досі, серед усього хаосу, віднаходити такі потрібні для людей слова, які влучають у саме серце?...

Сподіваюсь, що мені дійсно інколи вдається трохи покращувати настрій в кругах Орінго. Для цього треба просто щиро цікавитися, що зараз насправді відбувається, нічого не перебільшувати й не применшувати, а також потрібно прораховувати вагу кожного слова.

Я вірю, що хаос у світі можна приборкати тільки змінами в собі. без понятия

 

ab5b4eddb5dbbbe52223f0c8e42f92da.md.jpg

 

Друзі, дуже вдячна за спілкування! 

З любов’ю, Олена Маслова любовь

nadiya-ye
Пнд, 27/05/2024 - 15:30

Дякую за відповіді і за поради)))
Sunshine
Пнд, 27/05/2024 - 18:04

Чи знайдеться камінець турмалінового кварцу для каблучки Казки старого лісу?
0672955737
Пнд, 27/05/2024 - 18:32

Я теж дуже давно хочу турмаліновий кварц в цю каблучку
Оринго
Пнд, 27/05/2024 - 18:57

На жаль, турмалінового кварцу немає вже ні в яких розмірах і не планується взагалі. 
0672955737
Пнд, 27/05/2024 - 20:22

Ех!....(((
Sunshine
Пнд, 27/05/2024 - 20:36

Дякую! ( Цей камінь дуже пасує цій прикрасі
Mouse
Втр, 28/05/2024 - 03:00

Ви найпрекрасніша жінка в світі! :)
Mouse
Втр, 28/05/2024 - 03:01

І мені так подобається розглядати ваші малюнки і такий охайний, вивіренний почерк)