Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Пророчий список

Чи можна укласти в сувору систему списків та графіків таку мінливу й магічну річ як Таро? Якщо ви впевнено-заперечно похитали головою, будьте обережні: інтуїція без чіткого підґрунтя здатна завести занадто далеко, в хащі, де місячний світ замінюється на болотні ліхтарики.

Одного разу ми з моєю подругою-айтішницею вирішили порахувати, скільки комбінацій можливо у розкладах Таро. Взяли найпростіший варіант розкладу на три карти, звичайну колоду на 72 карти і можливість як прямих, так і перевернутих трактовок, порахували і отримали вражаючу цифру - 2 862 720! Майже три мільйони варіантів може підкинути нам звичайнісенький розклад – а для його інтерпретації знадобиться ще купа додаткових факторів, від фази Місяцю до настрою гадалки й розуміння характеру конкретної колоди… Здається, вписати мудрість Таро в чіткі рамки дуже важко… і все-таки при роботі з ними зіштовхуватися зі списками та схемами доводиться досить часто.

Гайди по конкретним колодам, топ-10 найзручніших розкладів, списки тематичних колод – занурюючись у цей магічний світ, доведеться перебрати купу інформації й краще б її якось структурувати. Не обійдеться без переліків й жоден нормальний довідник по Таро (скористаюся нагодою й пораджу першу українську книжку по цій тематиці, «Таро від першої особи. 78 добрих передвісників», що нещодавно вийшла). А ще можна створювати індивідуальні списки, наприклад «Ситуації, в яких варто порадитися з колодою» чи «Десять карт, що найкраще потоваришують з прикрасами Орінго». От саме цим ми зараз і займемося!

c0e5686999fb3e21ad2266362f7bd33c.md.jpg

Карта перша – Смерть. Не спішіть налякано відкидати її від себе, Смерть далеко не завжди трактується у своєму прямому страшному значенні. Найчастіше Смерть символічно позначає завершення певного етапу у житті – і відповідно можливості, що відкриваються перед нами. Дослухайтеся до свого внутрішнього голосу, розпочинайте новий запис у книзі життя – а срібні радники й обережуть, й направлять на цьому шляху. Адже в Орінго навіть кістляві персонажі мудрі й доброзичливі.

c429f4a4cbeecc3debb5e84bc0430aff.md.jpg

Карта друга – Сімка Кубків. Це карта того, хто стоїть на роздоріжжі і не знає, в яку сторону рухатися; вона спонукає нас задуматися про наші мрії та бажання. Цей аркан показує, що перед вами відкривається безліч можливостей і виборів, та не поспішайте з рішенням, дослухайтеся до свого серця і розгляньте кожну з пропозицій уважно. І нехай світить вам провідна зоря любові – наприклад, така, яка зашифрована у парному підвісі «Зоряні ведміді».

8e27de9dc4809eff062497cacb44e309.md.jpg

Карта третя – Десятка Пентаклів, і вона уособлює матеріальний добробут і стабільність. Причому стабільність не просту – це успіх, що передається з покоління в покоління, зростаючи потроху, немов квітка з насінини. Десятка Пентаклів нагадує нам про цінність фундаменту під ногами та родинних зв’язків і традицій, що цей фундамент зміцнюють. Важливо вчасно дякувати тим, хто залишається поруч, й обирати справжнє, будь то рідні, гарні друзі чи ексклюзивні срібні прикраси.

14342cb8cb10a299910fc877594d941f.md.jpg

Карта четверта – Десятка Кубків. Рухаємося далі і підіймаємося від матеріального достатку до духовного. Десятка Кубків символізує гармонію та емоційне задоволення, це відчуття справжнєго щастя та єдністі у стосунках з близькими людьми. Цей аркан підказує: насолоджуйтесь моментами спокою і взаєморозуміння, радійте виповненим мріям. Час набиратися сил й зберігати щастя всередині себе – на майбутнє. А срібні карпи, що плавають у прохолодній тиші, додають: щира радість любить мовчання…

b6af131cc354d23df27423055c05afb5.md.jpg

Карта п’ята – Королева Пентаклів. Тільки подивіться, яка красуня – й прогноз цієї карти сприятливий, вона символізує турботу, добробут та щедрість. Королева Пентаклів нагадує нам про гармонію, про важливість зберігати баланс духовного і матеріального у житті. Озирніться навколо – наразі у вас чимало ресурсів, але використовувати їх треба з мудрістю, не забуваючи ділитися достатком з іншими. Можливо, в ексклюзивній «Пляшечці з казкою» налите чарівне зілля удачі й достатньо його відкоркувати?

4a43f430424edda07702c0a5f04d54fb.md.jpg

Карта шоста – Король Кубків. На карті недарма зображене море: Король Кубків поєднує в собі творчий поштовх та потяг до несвідомого, глибокі емоції та здатність до співчуття. Це море глибоке й ховає в собі чимало скарбів… Як і Королева Пентаклів, він вказує на важливість гармонії – цього разу між розумом та почуттями. Станьте острівцем спокою і впевненості у бурхливому морі емоцій – й здобудете успіх. А тендітна перлина, що погойдується на срібних хвилях, буде взірцем краси та гармонії.

9fe79fddbcdf7d8e1eaf4fa690b09cc3.md.jpg

Карта сьома – Ієрофант. Радійте, диваки та мрійники, адже ця карта вказує на те, що ви у своїй стихії! Ієрофант опікується традиціями та знаннями, він закликає наполегливо навчатися й прагнути до нових горизонтів. Не дозволяйте зовнішньому метушливому світові заглушити мудре внутрішнє я. А якщо на самоті рухатися до самовдосконалення заважко, озирніться навколо: можливо, неподалік є спільнота з подібними до вас цінностями? Срібна сова, символ мудрості, впевнена: ви на вірному шляху і його здолаєте.

14cdd95a0e7388ef3fc0166de36e1585.md.jpg

Карта восьма – Сила. Вдивіться у зображених на цих картах персонажів: тендітна дівчина обіймає страшного лева… але що це? В нашої героїні наявні вушка та хвіст, а забарвлення плаття нагадує шкіру хижака. Не зайве нагадування про те, що справжні міць, сміливість і терпіння зароджуються всередині нас. Ви здатні подолати будь-які труднощі завдяки своїй внутрішній силі та стійкості – головне довіряти собі та своїм можливостям. Якщо ж хочеться підтримки ззовні, «Тигр» готовий стати оберігом й відлякувати усіх недоброзичливих.

e3a826a727c5aa77bef6596a0a01d575.md.jpg

Карта дев’ята – Сонце. Уособлення тепла й радості, оновлення й перемоги життя над темрявою. Ця карта обіцяє період щастя, оптимізму та яскравих можливостей. Вона нагадує: світло завжди супроводжує нас і жодна темрява не здатна його загасити. Насолоджуйтесь моментами радості і використовуйте свою енергію для досягнення нових вершин. Жінка на карті ніжно притуляє до себе ластівку, символ відродження. А срібна ластівка завжди готова летіти разом з вами, співаючи про дім й надію.

791fa76ca46db9d0037e2b63777266be.md.jpg

Карта десята – Світ. Карта завершеності й досконалості, гарний знак у будь-якому розкладі, Світ, як і Смерть, символізує фінал певної справи, ось тільки радіють цьому аркану чогось більше… Це найбільш сприятлива карта, що вказує на досягнення ваших цілей та повне розкриття потенціалу. Час святкувати, посміхатися сонцю, любити й дарувати тепло. Хвилина абсолютного щастя спливає швидко… та там, де знаходиться край Світу, Дурак виходить у чергову подорож – відкривати нові всесвіти. Можливо, саме ті всесвіти, що заховані у «Колбі №5»?

dd314f787521c9c9d6ebf5664b37c613.md.jpg

Обережно відкладаю колоду у сторону: ми склали список з десяти сприятливих карт. Обирайте, яка найбільш дотична до вашої історії сьогодні, й насолоджуйтесь гармонією срібних прикрас й мальовничих арканів…

Ольга Орінго