Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Рідікулус!

На (мало)численні прохання аудиторії ми зібрали для вас довідник із найбільш часто ставленими питаннями. І попросили відповісти на них недобру відьму, що з’являється з чорних павутинних кутків заповідника добра лише раз на рік, напередодні Геловіну. Змішавши набір типографських літер зі зміїною слиною, слізьми нетопиря та найбільш отруйними стереотипами, вона дала свої відповіді. Обережно, може завдати шкоди!

 

***

1. Прикраси коштують дорого, а відбити вартість через продаж буде неможливо! Я що, збанкрутію через свою срібну колекцію?

7db1eaf5330b8c4e3d16092dcc89360f.md.jpg

 

Обов’язково збанкрутієте. Бачили ціни на срібло в ломбарді? Це ж лише шматочки металу, вони точно не мають ніякої ціни на ринку. Так само, як вишиванки — просто сукупність ниток та тканини, а вишукані ресторанні десерти всього лише вдала комбінація яєць, борошна, масла й цукру. І навіть не плануйте передавати колекцію дітям чи онукам. Це картини лише дорожчають з часом, а оці ваші каблучки й сережки вийдуть з плинної моди. Та і є підозра, що наші нащадки скоро й читати розучаться. Кому там буде треба розбиратися, то воно по Кінгу чи по Сковороді?

 

2. З віком мене точно рознесе, і всі каблучки й браслети перестануть налазити. А ювелірні прикраси мають бути назавжди! Що робити?

9f7f42abb052c5e7270d859aecd41cb5.md.jpg

 

Авжеж, і прикраси, і чоловіки, і шаблонні установки. Це все з вами назавжди, жодних шансів на зміни. Тож купуйте каблучки одразу 25-го розміру, щоб точно не стали маленькі. А то раптом спокуситеся на звабливого оселедця — як на ранок знімати будемо?.. Заодно і одяг купуйте тільки на виріст, і новий посуд одразу складайте до шафки. Не потрібно воно вам — бути красивою от просто зараз. Терпляче чекайте на прекрасне майбутнє, в якому не опинитися ніколи, адже кожен день не “завтра”, а “сьогодні”.

І пам’ятайте про нашу героїню, ту жіночку, що купила яблучок, чудових, спілих, одненьке до одненького, але вирішила спочатку з’їсти те, що нагорі вже почало збоку підгнивати. А на ранок глип — а зверху ще одне яблучко трошки почорніло, тож треба його швиденько з’їсти. І так день за днем вона з’їла відро гнилих яблук. Дуже поважна пані, кожному у приклад ставлю!

 

3. А раптом з моєї прикраси випаде камінчик? Чи срібло почорніє?..

6596ef683dc17e66a8ffeca1f3eb2758.md.jpg

 

Побиватися за тим, чого іще не трапилося — це правильно. Корисно і для тривожності, і для ілюзії контролю, і для відволікання уваги від важливого. Робіть цю вправу кілька разів на день, і результат не забариться. Коли ж вряди-годи таке нарешті трапиться, ні в якому разі не звертайтеся до виробника по допомогу. Тихенько поплачте, заховайте прикрасу в дальній куточок шухляди і видаліть акаунт на ювелірному сайті. Сучасні проблеми вимагають сучасних рішень, а якщо не буде нових прикрас, то й чорніти нема чому! Ви завжди на крок попереду, як ми і очікували.

 

4. І що, оце ви пропонуєте мені носити? Асиметричні сережки в сорок років, срібло разом із золотом, бумеранги, мандрагори, якісь фонтани? Аж сироти по шкірі…

c9781aad3b7449735d1c29ff63d5cf97.md.jpg

 

Скільки-скільки, ви кажете? Сорок? Я в вашому віці вже під простирадлом на кладовище повзла. Ритуали робити. Зірвеш ото любисточку, надоїш з жаби вершків, вийдеш на перехрестя, а тоді повзеш на кладовище… Так про що це ми? Страшно носити незвичні прикраси, кажете… Що ж, нудні люди теж потрібні. Сіренькі такі, невиразні, знаєте. Ніякі. Ні срібло, ні золото, ні риба, ні м’ясо. Схвалюю ваше бажання не виділятися і нічого світові про себе не розповідати. А то ще засудять люди, яких ви вперше й востаннє бачите в автобусі. Та і взагалі, життя і так у вас занадто веселе і чудове, щоб його ще й прикрашати. Сидіть собі, дорогенькі, і не відсвічуйте. Ціліше будете.

 

5. Інтернет-магазин — це занадто ризиковано. Побоююся відправляти гроші невідомо кому і куди. Хтозна, що й надішлють, а ще з прифронтового міста. Де мої гарантії?

6227e8fae6031569e52b3cde903a0c7f.md.jpg

 

Шановні, дуже вас розумію. Такі часи, коли обережно треба бути. 19 років виробництва — не такий уже й досвід, мало що вони там нароблять. Молоді іще. От ви в 19 багато в житті розуміли? Великий сайт, прозорі соцмережі, громадська діяльність, білий бізнес, податки для держави… Тьху! Я вам стільки відгуків і сама наворожу. Крутнуся на лівій ніжці — будь ласка, такий самий великий форум . Чхну над зіллям — матимете такі ж реальні фотографії. Велике діло! Теж мені, добрі чарівники. І в накладений платіж не вірте. Покладуть вам дохлого вужа, то знатимете.

 

І наостанок: зачаровую коментарі на відповіді на ваші питання. Хтозна, правда, чи добрі вам дадуть поради, чи такі, як я. 

 

***

Злі чари — річ нестійка, сьогодні працюють, а завтра вже й вивітрилися. Та й білі маги й мольфари своє діло знають і ворожити не зупиняються. Питайте, про що ми ще не розповіли? Спробуємо розвіяти всі страхи та подарувати усмішку!

 

Анастасія Орінго оринго 2

nadiya-ye
Чт, 26/10/2023 - 19:03

Насмішили, дякую)
NевозмутимоеUтко
Чт, 26/10/2023 - 19:17

:))
Cleona
Чт, 26/10/2023 - 20:23

Недовіра, страх, невігластво - не найкращі порадники, особливо у цифрову добу, яка ще зветься інтернетом речей. Вона формує спільноти, впливає на вибір, визначає уподобання і смаки. Ми не просто споживаємо речі, а робимо ці вибори через емоції. А негативні емоції не дозволяють насолоджуватися речами, їжею, книгами, фільмами через які ми досліджуємо світ навколо. І справжня, не чаклунська, магія народжується світлими головами, вправними руками працьовитих і творчих людей. Хотілося б побажати побільше тих, хто цінує саме цю магію.
Nuro4ka
Чт, 26/10/2023 - 23:03

Прийшла дочитувати з Інстаграму :))). Дякую за гарний настрій! :*
Nifli
Чт, 26/10/2023 - 23:54

Дякую за порцію тонкого гумору!) А от щодо погладшати з віком - то все залежить від самосприйняття) Якщо хтось вірить у "хорошої людини має бути багато" - то й на здоров'я (звісно, зайва вага здоров'ю не сприяє - але то вільний вибір і власне уявлення про красу). Кому не подобається бачити себе гладкою - то й буде стимул прикласти зусилля, щоб такою себе не бачити... Улюблені каблучки та браслети в цій справі лише допомагають))
aslvle
Пт, 27/10/2023 - 09:29

"І що, оце ви пропонуєте мені носити? Асиметричні сережки в сорок років, срібло разом із золотом, бумеранги, мандрагори, якісь фонтани?" - ні-ні, до сорока та в сорок тільки золото, діаманти, класику, дорого-багато :))) А от після п'ятидесяти, коли вже зрозумієте світ та трошки себе - саме час розвернутися до чарівної, магічної, неповторної скарбниці ОРИНГО !!!