Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Що нового в Таємній кімнаті?

Трохи розбавимо атмосферу жахів пригодницьким читанням - сови занесли в Таємну кімнату нові цікавезні книжки! Розберемо цю посилку разом? звезда

Спеціально для затишного осіннього читання ми підібрали книжки, за допомогою яких можна з легкістю подорожувати. П’ять різних обдарованих жінок, шість різних міст – поспішайте, потяг уяви відправляється просто зараз!

синий бриллиант Кейт Аткінсон "Життя за жіттям"

Фантастичний роман-розміркування про те, чи можна змінити хід історії. Однієї зимової ночі в заможній родини Тодд народжується донька Урсула… і одразу помирає. Але Урсула отримає другий шанс прожити своє життя та вплинути на історію. Чи вдасться їй зупинити світ, який впевнено котиться до війни? І що б трапилося, якби в кав’ярні Мюнхену був вбитий майбутній Гітлер? Жанр альтернативної історії в умілих руках незмінно цікавий – і несподіваний.

f9a6dc231e442acf26d34be7307ed4be.md.jpg

синий бриллиант  Кейт Аткінсон  "Руїни бога"

Друга частина історії про родину Тодд, але, за словами самої авторки, це «супутник», а не продовження. На цій раз у центрі уваги буде брат Урсули, Тедді Тодд, пілот  бомбардувальника у Другій світовій війні. Незважаючи на небезпечність цього заняття він проживе довге, насичене життя – а авторка талановито розповість історію пілота й поета, мрійника й батька родини на тлі неспокійної епохи.

963b93145c17c9ccb0c6bb012d3ba919.md.jpg

синий бриллиант Ірина Вільде "Метелики на шпильках. Б'є восьма. Повнолітні діти"

Трилогія Ірини Вільде перенесе нас у Чернівці – і знову у бурхливе ХХ століття. Історія про дорослішання дівчинки, з усіма складнощами адаптації до дорослого світу з його подвійною мораллю, сама по собі обіцяє бути дуже цікавою. А якщо це додати сюди складнощі вдома і трохи української політики – Дарка приймає активну участь в українському русі Буковини – то роман дорослішання може перетворитися на справжній трилер.

синий бриллиант Софія Андрухович «Фелікс Австрія»

Софія Андрухович представлення не потребує. Її «Фелікс Австрія» вже встигла нашуміти і почати перетворюватися на класику, яку повинен прочитати кожний. Історія двох дівчат, чиї долі переплелися чи не занадто тісно, відбувається в Станіславі (зараз Івано-Франківськ). Окрім захоплюючого сюжету, на нас чекає чимало галицького колориту і неспішне занурення в атмосферу старовинного міста.  

cfe4820a723dd9c88e4fb39ccb3af384.md.jpg

синий бриллиант Карен Вайт «Крамниця на вулиці Роял»

А ось і трохи по темі цього тижня! Полюбляєте історії про старі містичні будинки з привидами? Тоді вирушайте у довгу подорож до Нового Орлеану разом з Нолою Тренхольм. Тут будуть і примари, і провидці, і давнє кохання, яке ніяк не хоче полишати серце. І, звісно, щоб перемогти привидів, героям доведеться зазирнути у власне минуле у пошуках скелетів в шафах… Звучить трохи банально, але слава Карен Вайт, американської авторки бестселерів, обіцяє нам, що нудьгувати не доведеться.

синий бриллиант Христина Коціра «Яблука Єви»

Драматична, ніжна і сумна історія. Разом з Євою, колись дуже щасливою жінкою, читачеві доведеться здолати довжелезний шлях з Галичини на Схід України, в Піски. Три жінки, три долі, примхливо переплутані через велику війну – і символічне дерев’яне яблучко,  яке поєднує історію і дарує надію…

7220cd7896b67b6ecea7b317d8b3f8a4.md.jpg

Скажемо чесно: усі вищеописані книжки поки що лишаються таємницею для контент-команди. Ми плануємо відкривати їх разом з вами, тож поспішаймо в Таємну кімнату, беремося до читання, а потім обміняємося враженнями! влюбленность

Ольга Орінго

primula
Ср, 25/10/2023 - 21:20

Аткінсон це любов! Дуже раджу всім познайомитися з цією авторкою. Тільки, зважайте на свій емоційний стан, бо не кожен зараз в силах читати книги про війну. В "Життя за життям" значну частину оповіді присвячено життю в Лондоні під час Другої світової, "Руїни бога" переважно розповідають про післявоєнний період, але і в них не обійтися без болючих спогадів. Читати варто обидві, вони пов'язані між собою.
beeZyanka
Чт, 26/10/2023 - 10:42

Повністю розділяю попередній коментар, Аткінсон дуже цікаво пише! А ще просто чудові "Метелики на шпильках" ♥ У підлітковому віці обожнювала Сестер Річинських, хоча вже тоді шалено дратували деякі пасажі й оберти в тексті, а найбільше - постать Бронка Завадки. Тепер розумію, що то були тридцять три шари совєцької цензури і талант Вільде, що попри все, спромігся донести своє справжнє ставлення до окупантів-асвабадітєлєй. Щодо Метеликів.. Боже, яка ж там чудова, автентична і просто неймовірно красива мова! Неможливо не закохатися!