Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Що принесе Дракон? Карти відкриті!

Отож, Дракон летить над нами, змахує крилами – і карти перегортаються! Яка доля прихована в них? Зараз помилуємося та дізнаємося.

звездочка Веселий зелений «Дракоша» приховував під собою найвеселішу, найлегшу (і найулюбленішу в вашої відьмочки) карту: Шута. Шут – нове життя, легкість, безтурботність і злегка дитяче сприйняття світу. Шут – божество-дитина, він володіє величезною силою, але поки ще не замислюється про неї і не сприймає її всерйоз. Однак світ заздалегідь видав йому якийсь кредит довіри, і поки Шут грає і пізнає цей самий світ, ніщо йому не загрожує – отож насолоджуйтесь моментом. Ця карта також може символізувати новий початок і відкритість до змін.

 

36e4578cd66af4cf378dfbeaf6682fc1.jpg

 

звездочка Більш серйозний «Дракон» з яшмою потоваришував з Колесницею. Колісниця – цілеспрямованість, енергія, чітке бачення мети і пристрасне бажання її досягти. Колісниця в розкладі свідчить, що ви на вірному шляху – або дуже скоро його відшукаєте. Можливо, саме з сьогодні розпочинається ваш шлях до щасливого майбутнього – треба тільки поквапитися стати на нього!

 

6ec8ba4a48ec9bd95bb2ae0439494b6e.jpg

 

звездочка Розважна «Драконеса» з дендроагатом влаштувалася на Справедливості.  Справедливість – рівновага і відплата по заслугах. Якщо десь у житті шальки терезів добра і зла виявилися розбалансованими, Справедливість усуне це і встановить гармонію. Ця карта гарантує, що ви отримаєте гідну нагороду за свої вчинки. Втім, варто бути обережним: ваші невірні вчинки теж можуть відгукнутися у майбутньому.

 

41435f17c542a33342dc813eb1d6c972.jpg

 

звездочка На хвильку аж замружуємося від краси опалової «Драконеси», що обрала для себе красуню, зображену на Королі Мечів. Король Мечів - стратегія, чіткий план, гострий розум і здатність швидко схопити й осягнути ситуацію. Це мудрий порадник, який завжди знає, як зробити правильно, допоможе домогтися найскладніших цілей і вирішити найзаплутаніші проблеми. Це сила розуму, що протистоїть хаосу, впевненість і рішучість. Цього року найкращою опорою для вас будуть близькі люди - тож бережіть стосунки і не забувайте до них дослухатися.

 

e63ee3ca54c86b0aa84fd8df04db54e7.jpg

 

звездочка Сяюча пара сережок «Дракош» в золотаво-чорному комбіпокритті приховалася на Королі Пентаклів. Король Пентаклей - міцна основа, стабільність, ділова хватка і підтримка в нових справах і починаннях. Король Пентаклей - постать ґрунтовна, діяльна, щедра; вона обіцяє успіх у нових проєктах, розвиток і достаток (насамперед, матеріальний: гроші, здоров'я та інші фізичні ресурси). Можливо, новий рік - час почати бізнес чи розвиватися у кар'єрі? Обирайте найкраще для себе, але зважуйте, що змінювати місце роботи у високосному році не рекомендується.

 

0a2d8ae6c4b9d9ad0459460c0359da33.jpg

 

звездочка І мудрий «Фуцанлун» обрав для себе Шістку Пентаклей. Шістка Пентаклей – винагорода, подарунок, виграш у лотерею (причому часом у прямому сенсі). Несподівана допомога, поповнення ресурсів у найнеобхідніший момент. Всесвіт готовий підтримати вас і організувати вам вдалі обставини, що склалися ніби випадково. Так-так, саме для вас Дракон підготував подарунок – як і годиться напочатку року!

 

46759ab0fa6dc3e2a1c3250d6f17a336.jpg

 

Ось таке красивезне й символічне ворожіння в нас з вами склалося. Сподіваюся, хвилинка доброї магії подарувала вам посмішку та гарний настрій на сьогоднішній день любовь Втім нагадую, що наші сеанси Таро – це перш за все приємна розвага, поштовх помедитувати та замислитися, а не щось надто серйозне.

І маленька порада наприкінці: збережіть для себе зображення обраної карти – і милуйтеся ним, коли трапляються певні труднощі. Срібна краса у поєднанні з мальовничою магією колоди буде заспокоювати й підказувати слушні думки, допомагаючи впоратися з будь-чим! Якщо ж у вас є можливість оселити в себе відповідну карті прикрасу-Дракона, будьте впевнені: це найсильніший ваш талісман на увесь наступний рік.

Нехай Дракон обіймає вас своїми крилами!

З любов’ю,

Ольга Орінго звездочка

Nifli
Вс, 11/02/2024 - 13:24

Дякую за цікаву розвагу та чудові, позитивні тлумачення! ❤️