Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Срібна архітектура

Джерела натхнення можна знайти всюди. Головне - уважно дивитися! Чимало цікавого чекає нас просто на вулицях: старовинні та модерні будівлі, тендітні обличчя маскаронів, готичні вікна, ніжні вигіни мостів та сувора геометрія вулиць... Так-так, архітектура - ще одне джерело натхнення Орінго. 

Звичайно ж, першою варто згадати нашу колекцію срібних міст-каблучок. Усе почалося з Харкова, а саме з будівлі Держпрому. Успіх каблучки надихнув на створення цілої серії: Київ, Львів, Запоріжжя, Суми... "Архітектурні" прикраси - не таке вже й часте явище, тож Орінго якщо й не першопрохідці такого стилю, то вже точно його авангард!

4093db137a0d091727e633028a4c9d3e.md.jpg

До архітектурних сміливо можна віднести і колекцію "Роуз", до якої пасує середньовічно-витончений підвіс "Готичне вікно" та витончені сережки "Мереживо вітражів". Заплетені химерними візерунками прикраси був натхненний знаменитими готичними "трояндами" - великими круглими вікнами в середньовічних соборах. Чим тільки не прикрашали такі вікна: і вітражами, і розписами, і різьбленими кам'яними візерунками... Їхню неповторну естетику та гру світла всередині соборів колекція "Роуз" передає просто ідеально - це немов телепорт у Середньовіччя.

690501e4618f45135ee5b991621f25c4.md.jpg

Архітектурою цілого міста була натхненна і ціла серія "барселонських" прикрас: комплекти "Барселонські етюди", "Каталонія", "Сангрія", "Rambla del Mar", браслети "Квартали"... Комплекти дуже різні: наприклад, "Барселона" витончена і стримана, "Сангрія" яскрава і примхлива, "Квартали" стрімкі і прохолодні, немов тінь платана в спеку, "Rambla del Mar" і зовсім наводить на думки чи то про морську глибину, чи то про далекий космос... Але всі вони натхненні архітектурою Барселони, передусім - творіннями знаменитого Антоніо Гауді. Частинка стилю Гауді, плавного, візерунчастого і злегка божевільного, помітна в кожній "барселонській" прикрасі.

7aa8f7c36a593d881518bb3cc7055fc9.md.jpg

І, звісно, не можна розповідати про срібну архітектуру, не згадавши "Місто навколо". Крихітні, але такі реалістичні будиночки складаються у місто, що живе своїм затишним життям. Повільно тече річка під горбатим мостиком, ковзає по бруківці місячний промінь, годинник на срібній ратуші вказує на час відпочинку й казок. Недивно, що в "Місті навколо" так багато людей впізнавали місто свого дитинства.

baf14fb1f7ae7e0cc07fbff27cb40835.md.jpg

Срібна архітектура дозволяє нам подовше затриматися в улюбленому місті чи забрати його частинку з собою, пом'якшуючи розлуку. А які ще "архитектурні" прикраси Орінго ви пам'ятаєте - розкажіть у коментарях!

Женя Орінго

Nifli
Чт, 10/08/2023 - 22:08

Перше, що спало на думку - Бруківка! Ріндний Держпром та Дзеркальний струмінь. А ще, каблучка Шлях до себе - дууже архітектурна) А також Амбер можна вважати певною мірою архітектурними. І Самарканд - наче східний палац! Фуекі-рюко - дуже колоритний й затишний архітектурний ансамбль... На свободу, До та після, Маяк - скрізь є ознаки архітектурного стилю. Авангардний, але дуже архітектурний слайд Вікно в магаполіс)
Svit.AM
Чт, 10/08/2023 - 22:32

Також першою спла на думку Бруківка! А ще каблучка та підвіс Хранителька тепла, каблучка Нічна жовтнева гра (довго шукала нову назву в каталозі :)), і звичайно неймовірний красень підвіс Маскарон!
Loana
Пт, 11/08/2023 - 15:32

Для мене підвіс "Амбер" став втіленням барселонського монастиря Педральбес, а також замків, в яких я ще мрію побувати.