Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Усі дива форума

Якщо пройти повз вітрин з привабливими срібними прикрасами, дозволивши собі помилуватися й помріяти лише кілька хвилин; оминути стрічку новин, подолавши бажання почитати нові статті ось просто зараз, і навіть не спокуситися дверцятами Таємної кімнати (до речі, там якраз з'явилися нові книжки улыбка), то можна вийти до непомітної з першого погляду бірюзової двері з написом "Форум"...

...а форум Орінго - то цілий окремий світ! звезда

Ну от самі подумайте, чи багато можна знайти у 2023 році місць в інтернеті з живим та активним форумом? Ба більш - форумом, користувачі якого не намагаються посісти перше місце в номінації "Найжвавіший срач", а дійсно зацікавлені у спілкуванні один з одним? У якомусь сенсі зараз це справді феноменально, втім, якщо згадати, що правила перебування на форумі Орінго починаються з фрази "Це заповідник добра, миролюбності та краси", стає зрозуміло, як вдалося вибудовати таке затишне місце. 

d791e267bfb2de836031fe544bb62c12.md.jpg

Поглянемо ж, що тут є! Найбільша гілка - це, звісно ж, фотозвіти, і саме вашими, любі орінговці, зусиллями вона постійно поповнюється. Хочеться поділитися новою прикрасою, що так влучно доповнила комплект? Чи дізнатися, як виглядатиме певна прикраса на різних людях? Чи передати настрій саме цього дня? Поспішайте на форум - там не вистачає саме вашого фотозвіту улыбка Зізнаюся: контент-команда ходить у цю гілку заряджатися гарним настроєм, адже теплі слова подяки та красивезні фото дарують чималу енергію, а найкращими фото іноді ділимося у чаті контенту зі словами "Дивіться, яка краса!". Окремо вирізняється гілка "А я сьогодні в"... що кожного дня поповнюється новими яскравими світлинами - по ній можна моніторити зміну пір року, настроїв та вподобань...

852b8639f8a1be34c01024989e2f7c0a.md.jpg

Не відстає по концентрації краси й гілка "Відгуки" - ну як поділитися враженнями від прикраси і не додати кілька фото? Влучні подарунки близьким, вчасно доставлені бірюзові коробочки з срібною порцією радості, врятовані каблучки та допаровані сережки - цей розділ бачив чимало гарних історій й вони продовжують надходити навіть зараз, у непрості часи любовь

Гарна новина для усіх, хто любить прискіпливо обирати й індивідуалізувати дизайн прикрас: на форумі знову запрацював розділ з візуалізаціями. До справи узялася Тала, майстриня фотошопу з неперевершеним відчуттям смаку та кольору, тож тепер можна експериментувати з різноманіттям камінчиків та покриттів (а потім милуватися усіма результатами та поповнювати гілку "Такі різні улюбленці" з однаковими моделями прикрас у різних варіаціях счастье). Перед тим, як змахнути чарівною паличкою, Тала зазвичай радиться з виробництвом, тож запропоновані нею варіанти не тільки гарні, але й реальні у виконанні.

5bfe4ae185a05dc24a1e7d3c47815ee4.md.jpg

Ну куди ж на форумі без ювелірно-літературного клубу "Екслібрис"? Ось і просто зараз там триває чергова сесія - долучайтеся, можливо, саме ваш ескіз допоможе перелитися красі української поезії у вишукані срібні форми. А в перервах між сесіями можна просто обговорювати книжки і ділитися поповненнями книжкових полиць - пишаємося тим, що у цьому розділі ніколи не панує тиша!

Ще один літературний розділ веде Анастасія. У "Літературній вітальні" можна дізнатися щось нове про сучасну українську літературу, надихнутися творчістю, почитати вірші та замислитися над письменницькими біографіями. Ліна Костенко, Сергій Жадан, Леся Українка та навіть український Шекспір - цікавинок тут не бракує.

А авторський розділ "Секрети Арізони" належить Олені Масловій - відчинивши двері сюди, можна декілька часів поспіль мандрувати лабіринтами уяви й срібної філософії. Незвичні камені, історії з життя Орінго та його засновників, казки, дотепні поради, улюблена музика, срібні троянди й зебри - для кожного тут знайдеться оповідання на свій смак. 

3dbe81207dc3eaea5dcc040731b7168c.md.jpg

Здається, ми з вами обійшли вже усі куточки форуму... але насправді ні. Тут можна ще зазирнути у вінтажну скриньку, поєднавши орінговські прикраси з надбаннями минулих епох, змонтувати власне відео, задати питання й швидко отримати відповідь, помилуватися усіма сезонами "Срібної мрії" та несподівано натрапити на якийсь новий конкурс...

Форум Орінго пропонує величезну кількість розваг, але найголовніше - дарує можливість побути у затишному колі однодумців, зав'язати нову бесіду чи й дружбу, а потім, надихнувшись та підзарядившись, повернутися у реальність з новим, більш оптимістичним світосприйняттям.

Поділіться, будь ласка, чи часто ви відвідуєте форум Орінго? Який з розділів ваш найулюбленіший?

 

___

У створенні ілюстрацій до статі допомагав Midjourney.

Ольга Орінго

Avokadis
Пнд, 07/08/2023 - 23:09

Обожнюю форум. Неймовірна кількість класних фотографій, ідей, комбінацій. Місце щасливих панночок і краси ❤ Дякую за це.
Kell
Втр, 08/08/2023 - 08:55

Форум то любов. Мій улюблений розділ- фотозвіти, там я буваю майже щодня. Дякую усім, хто продовжує підтримувати там життя:)
Cleona
Втр, 08/08/2023 - 12:07

Форум - то пульс, серце спільноти Орінго, його голоси, барви індивідуальності і творчості, але щоб зануритися в його глибини треба мати час, бажання, відкритість і щирість і самому щось внести в цей світ, створений Орінго і плекати його, бо він є центром цього красивого образу світу, де світло і краса перемагає темряву і безглуздість реальності.
LaVanda
Втр, 08/08/2023 - 17:23

Форум, то така важлива частина мого життя, місце естетичного та душевного відпочинку.. У телефоні безліч фото для фото звітів, але все не вистачає часу.. Але подумки завжди з вами.. А ще форум подарував мені справжнього друга у реальному житті.. Дякую чарівники, це безцінно!