Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Зілля здійснення мрій

Розпочинаємо новий тиждень прем’єр з чи не найочікуванішої прикраси, лідера у виборі ескізів за голосуванням та готового талісмана для усіх чарівниць і відьмочок…

Так-так, як ви вже мабуть здогадалися, наш майстер-клас з магічної кулінарії завершився остаточним успіхом і ми готові презентувати срібне зілля мрії!

Але спочатку замислимося: що ж може бути в казані у справжньої відьми? Любовне зілля? Панацея від усіх недуг? Підозріле чаклунське вариво, "wytche's brew", як у трьох відьом у шекспірівському "Макбеті"? Ні, пані та панове, якщо уважно вдивитися у сторінки історії, то виявиться, що в типової відьми в казані варилося зілля зовсім особливого штибу: звеселяюче, заспокійливе, зміцнювальне і (особливо по тим часам) корисніше за воду. Тобто…  пиво счастье

Так-так, багато сучасних учених вважають, що звичний нам образ відьми в гостроверхому капелюсі поруч із киплячим казаном натхненний середньовічними пивоварнями. Наприкінці Середніх віків і на початку Нового часу, століттях десь у XVI-XVII, ель був продуктом першої необхідності: вода часто виявлялася брудною і для пиття непридатною, зате ель не підводив ніколи. Його пили майже як воду; не дивно, що в кожному великому господарстві була своя міні-пивоварня. І заправляла нею найстарша і найвправніша жінка в сім'ї. Саме так, приготування пива, як і інша кулінарія, довгий час вважалося жіночим заняттям. Часом пива виходило більше, ніж треба, і тоді його несли на продаж. Гостроверхі капелюхи були чимось на кшталт професійного аксесуару жінок-пивоварів (принаймні в Британії, звідки "мода" на ці капелюхи і пішла). За специфічним головним убором спраглий покупець одразу впізнавав благодійницю, готову налити йому свіжого елю.

Приготування пива - справа складна, на межі справжньої магії. Крім того, жінкам-пивоварам часто приписували вміння розбиратися в лікувальних травах і надавати елю найрізноманітніших смаків і властивостей. Так за ними поступово і закріпилася репутація чаклунок - що пізніше, на жаль, використовували власники комерційних пивоварень, щоб витіснити конкуренток і насадити стереотип, що, мовляв, пиво - справа суто чоловіча. Але тепер-то ми знаємо, як воно було насправді і звідки взявся образ відьми як поважної жінки в капелюсі, що схилилася над котлом з чарівним зіллям.

fe3d279564823012f54ea417cedf0c8f.md.jpg

Втім, справжня добропорядна відьма на те й відьма, щоб власноруч керувати тим, що кипить в казанці. Захоче зілля кохання – буде кохання, захоче натхнення – буде натхнення. В точності як писала авторка ескізу: "Підвіс - це відьмінський казанок, у якому вариться чарівне зілля. Воно може бути будь-яким, на ваш розсуд, яскравим, ароматним, зеленим або фіолетовим. Воно може приносити удачу чи впевненість у собі або допомагати у складанні іспитів та підготовці доповіді для конференції".

Марія Владиславівна (Aunty Owl) добряче знається на магії, і зілля натхнення їй точно вдається неперевершено: на її рахунку вже чимало ескізів, які втілилися і стали улюбленими прикрасами багатьох орінговців (чого варті одні "Біомеханіка фантазії", "На світанку" або "На всіх вітрилах"!). Вона – справжній майстриня ескізів, і цьогорічний ескіз не став винятком: отримав купу прихильниць і набрав рекордні 97 голосів у голосуванні. Вже зазираючи в конкурсну тему "Магічна кулінарія", можна було зрозуміти, що очікується щось фантастичне: дотепна, з добрим гумором, розповідь про мрію, чудовий комікс і, звісно ж, детальний ескіз підвісу-талісману для відьмочок.

9caaf7e900abc6769e120ebadd39545e.jpg

Майстрам довелося трохи почаклувати, щоб довести рецепт чарівного зілля до ідеалу. Що ж вийшло? Помітний, впізнаваний казанок на тринозі в точності такий, як ми й уявляємо, читаючи про відьом чи про уроки зіллєваріння. Між стінками казанку є отвір, який робить підвіс більш тендітним та повітряним – а ще дозволяє пограти з кольорами та фактурою, підбираючи до прикраси відповідний чародійницький одяг. Знизу підвіс прикрашають солярні символи: справжній чарівниці не варто забувати про положення планет на небі!

Всередині казанку схований головний інгредієнт зілля, який зможе повністю змінювати характер та настрій підвісу: натуральний кабошон. В нас ще залишилось чимало чарівних десяточок, що нещодавно кружляли у огляді літотеки, тож обрати свій колір зілля буде нескладно. Думаю, це справжня магія – адже на світі не існує двох ідентичних камінчиків, тож і чарівне зілля буде унікальним, все як годиться.

dd4df73b8a9f2ec09923d13e63a9e0c2.md.jpg

Над казанком вирують бульбашки: тут підібралися камінчики у розмірах 3-4-5. Вони відповідають за запаморочливе сяйво і звеселяючий ефект від зілля – побачивши цю сліпучу красу, важко не посміхнутися. Зверніть увагу, що натуральні камінці в бульбашки не стануть: довіримо створювати магію різноманітним кубічним цирконіям.

Якщо уважно порівнювати ескіз з готовим підвісом, можна помітити різницю у вушках. Ця зміна була внесена для досягнення рівноваги: саме з таким вушком камінчик всередині підвісу лягає гармонійно.

b7fe6cba148cf6ed66c6db29b1d2bc32.md.jpg

Зілля готове, казанок сяє, яскраві бульбашки над ним розсипають маленькі райдуги. Можна розливати, тобто приміряти підвіс "Магічна кулінарія": в Орінго вже підготували срібні й кам’яні інгредієнти, щоб потішити чарівниць, відьом і фей. Отож готуємося розсилати зілля кохання й надії, посмішки й здійснення мрій. І щиро дякуємо Марії Владиславівні та її коту Феліксу за галон гарного настрою, який віднині доступний усім орінговцям.

4c6e26fc57c7a72dc9fd52e361597229.md.jpg

 

Ольга Орінго

 

Kell
Пнд, 20/11/2023 - 15:25

Мій найулюбленіший ескіз цього сезону! Як я його чекала!
Валентинчик
Пнд, 20/11/2023 - 15:33

Який же він казковий! Я його чекала))))
Eleonora2000
Пнд, 20/11/2023 - 15:33

Ну,дуже красиво!!!
КоТэ
Пнд, 20/11/2023 - 15:48

Казково гарний підвіс!
Loana
Пнд, 20/11/2023 - 15:55

Чудове втілення ескізу!
Tais
Пнд, 20/11/2023 - 16:05

Чарівна прикраса за змістом,ідеальна- за розміром та виглядом!!!
Валентинчик
Пнд, 20/11/2023 - 16:31

А скільки варіантів можливо - безліч!
Aunty Owl
Пнд, 20/11/2023 - 17:37

Дякую вам, дорогі Орінго! Він вийшов неймовірний, чарівний, а головне, після цієї статті я уявлятиму, що в ньому вариться пиво)))). Сподіваюся, ще є зараз люди, які так само ламають голову над кольором вставок, як і я)))
LaVanda
Пнд, 20/11/2023 - 17:59

Мій фаворит цього року, вітаю, чудово вийшло!!!!!!! А скільки варіацій можливо
Оля-Оринго
Пнд, 20/11/2023 - 18:10

Маріє Владиславівно, щиро вітаю з виповненням Срібної Мрії! Рада, що моя стаття додала до неї нових кольорів 

А над вставками теж думаю просто зараз - в голові ціла алхімічна лабораторія indecision