Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Правила спілкування

 
Вже багато років територія Орінго – це заповідник добра, миролюбності та краси. Щоб так було й надалі, є прості правила:


1) Спілкуємося спокійно, ввічливо та у дусі взаємної поваги. Як гарні прикраси не створюються поспіхом, так і нормальні стосунки не виникають у нервовій обстановці і не вирішуються важливі питання.
 
2) Для вирішення будь-якого питання потрібні точність постановки задачі та конструктивність. Розкажіть докладно, що потрібно зробити і нам буде простіше вас порадувати результатом. Додаткові емоції мають право на існування, але не допомагають нам у пошуку правильного рішення.

3) Вирішуємо питання вчасно та швидко. Будь-ласка, якщо щось в прикрасі чи нашій роботі викликало додаткові питання чи негативні відчуття, одразу розкажіть нам про це. Відкладені питання вирішуються складніше.

Всі коментарі та відгуки на сайті Орінго не модеруються перед публікацією. Ми завжди раді відкритому спілкуванню на Форумі та у коментарях.

Адміністрація сайту видаляє лише спам та неконструктивні або агресивні повідомлення, що засмучують інших користувачів та призводять до конфліктів. З правилами спілкування на Форумі можна ознайомитись тут.

Зазвичай ми відповідаємо на звернення тією мовою, на якій було поставлене питання.


Участь у конкурсах:

На форумі Орінго регулярно відбуваються творчі конкурси, взяти участь у яких може кожен охочий після реєстрації на сайті. Головна мета наших конкурсів — додати в життя радість, різноманітність та приємні моменти творення, тому теми можуть бути різними: література, кулінарія, рукоділля, малювання, фотографія, все, що тільки можна придумати. А головний щорічний конкурс — "Срібна Мрія", в рамках якого ми створюємо прикраси за ескізами учасників та даруємо їх авторам.

Душевне та конструктивне спілкування, без різких висловлювань та в атмсофері взаємної поваги, роблять конкурси незабутніми та дуже приємними. Детальніше про правила участі в конкурсах читайте за посиланням.


Де можна поділитись враженнями від прикрас та роботи Орінго:

Залишити відгук на Google

Залишити відгук на Facebook

Відзначити на фотографії нашу сторінку Instagram

У коментарях на сторінці замовленої прикраси, а також на Форумі в розділах "Відгуки" та "Фотозвіти"

І головне — розповідайте про нас своїм знайомим. любовь