Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Повернення, гарантія і ремонт

ПРАВИЛА  ПОВЕРНЕННЯ  ПРИКРАС
 
 
Хоча згідно із законодавством ювелірні прикраси не підлягають поверненню, ми в Орінго керуємося логікою, тому в деяких випадках така можливість є.

 

Прикраси з розділів каталогу "На замовлення" та "Авторські", зроблені спеціально для вас, поверненню не підлягають
 
Прикрасу із розділів "В наявності" та "Ексклюзивні прикраси" можна повернути протягом місяця після отримання, якщо вона не підійшла чи не сподобалася. Обмеження щодо кількості повернень немає, але якщо це буде траплятися неодноразово, ми не зможемо продовжувати співпрацю.
 
Повернення грошей на картку можливе лише у разі звернення протягом трьох днів після отримання посилки. Щоб повернути сплачену за прикраси суму, необхідно вкласти у посилку або надіслати нам на пошту hello@oringo.ua скан заповненої заяви (зразок надсилається на пошту за запитом), копію паспорта та ідентифікаційного коду. Зверніть увагу — кошти можуть бути повернуті тільки тій людині, яка оплачувала замовлення.
 
Якщо минуло більше трьох днів, то можливе повернення сплаченої суми у вигляді купона у власний кабінет на придбання інших прикрас. Цей купон видається після отримання нами посилки з прикрасою. Якщо ви застосовуєте такий зворотний купон до замовлення, то зверніть увагу — прикраси з такого замовлення вже не підлягатимуть поверненню.
 
У разі повернення прикраси за бажанням замовника (прикраса належної якості та відповідає замовленню), зворотнє пересилання прикрас оплачує замовник.
 
Для повернення прикраси необхідно заповнити гарантійний бланк та вкласти його у посилку. Якщо немає можливості роздрукувати гарантійний бланк — всю потрібну інформацію напишіть від руки (тільки розбірливо, будь ласка).
 
091fdbd78c4b953ae016fc2ee8bec7ff.jpg

 
 
ГАРАНТІЙНЕ  ОБСЛУГОВУВАННЯ  ТА  РЕМОНТ  ПРИКРАС

На прикраси Орінго діє безстрокова гарантія. Коли б ви до нас не звернулися, ми спробуємо зцілити улюблену прикрасу, якщо вона створена нами (ми не ремонтуємо прикраси інших брендів).

До гарантійних випадків можуть належати:
- прояв прихованих дефектів у прикрасі без механічних пошкоджень (поломка, тріщина, розходження ланки);
- випадання каменю (без механічного пошкодження місця кріплення);
- поломка замку (карабіна або іншої застібки) на кольє, браслеті, ланцюжку за відсутності явного зносу.

Гарантійний випадок чи ні — остаточно відповідає тільки майстер гарантійного відділу після огляду прикраси.

Гарантія не діє у таких випадках:
- ушкодження прикрас, отримані внаслідок удару, падіння, неналежного догляду та експлуатації;
- сколи, тріщини в камені;
- природний знос і старіння прикрас;
- контакт прикраси з побутовою хімією та органікою (миючі засоби, парфуми, лаки тощо), медикаментами, йодом;
- плавання, купання в прикрасі;
- заняття спортом в прикрасі;
- щоденне носіння вечірніх/парадних прикрас (коктейльні кільця, масивні сережки та браслети, кольє, прикраси з розсипом каменів, прикраси з декоративними покриттями);
- розрив ланцюга, браслета, кольє внаслідок розтягування або носіння з невідповідно важким підвісом;
- розрив та деформація полотна шнурка (шкіра, каучук, шовк тощо), а також забруднення;
- помутніння натурального каменю. Найчастіше помутніння викликано контактом з милом або побутовою хімією, які накопичуються під каменем, тим самим позбавляючи його блиску. Вирішується це професійним (безкоштовним) чищенням на виробництві, але ніяк не заміною каменю;
- витирання покриття (покриття відновлюємо за прайсом);
- зглажування різьблення та втрата закруток у сережках-пуссетах, відгинання гарпуна (відсутність клацання при закритті) у сережках з англійським замком;
- каблучка з часом стала замалою чи завеликою.

Негарантійні ситуації вирішуються за допомогою платного ремонту, якщо це технічно можливо.

Зверніть увагу, що під час війни ми виконуємо не усі види ремонту, чистки та відновлення. Уточнюйте можливість заздалегідь, до відправлення. 

Правила прийому прикрас на ремонт (гарантійний та платний):
Прикраси приймаються на ремонт лише у супроводі заповненого гарантійного бланка із зазначенням достовірних даних та з біркою (якщо вона є). Посилки, отримані без попередження та без заповненого гарантійного бланка не приймаються і відправляються назад за рахунок покупця.
Оринго оплачує пересилання лише у разі виробничого дефекту чи явної невідповідності прикраси замовленню. В інших випадках пересилання здійснюється за рахунок замовника. Після відправлення посилки надішліть нам її трек-номер в особисті повідомлення або на пошту hello@oringo.ua.

Будь ласка, при зверненні до гарантійного відділу кажіть правду.
Досвідчений ювелір легко визначає причину пошкодження прикраси. Кільце впустили на підлогу? На сережки потрапив лак для волосся? Нічого страшного, то й пишіть. Правдива інформація прискорює ремонт. Явна неправдива інформація (перстень сам погнувся) може бути підставою для відмови у проведенні ремонту.

Загальні правила зберігання та використання срібних прикрас.
Прикраси не можна:
- піддавати механічним впливам (гнути, роняти, бити, кидати і т.д.);
- піддавати термічним впливам (залишати на сонці, на морозі тощо);
- піддавати хімічним впливам (контакт із побутовою хімією, йодом, косметикою, у тому числі натуральною).

Прикраси можна і навіть потрібно:
- знімати на ніч;
- зберігати в коробочках та окремих зип-пакетиках (ми вкладаємо їх у кожну посилку);
- носити дбайливо та акуратно;
- періодично протирати спеціальною серветкою для срібла.


Срібло - чутливий та м'який метал. Може темніти, чорніти, а також самоочищатися. Це його природна реакція на зовнішні чинники та біохімію людини. Тому не дивуйтися, якщо ваша прикраса раптом почне про щось натякати. 

А більше про догляд за срібними ювелірними прикрасами та особливості ремонту можна прочитати у нашому великому Довіднику.