Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Про персональну інформацію користувачів


Про персональну інформацію користувачів.

1. Визначення поняття "персональна інформація користувача".
1.1. Під «персональною інформацією користувача» розуміється: інформація, яку користувач надає себе самостійно під час реєстрації (створенні облікового запису). Обов'язкова інформація надається спеціальним чином. Інша інформація надається користувачем на його розсуд.
1.2. Інтернет-магазин «Оринго» не перевіряє достовірність персональної інформації, що надається користувачами, та уточнює її у користувача лише у межах адреси доставки замовлення.

2. Цілі збору та обробки персональної інформації користувачів.
2.1. Інтернет-магазин «Оринго» збирає та зберігає лише ті персональні дані, які необхідні для надання та надання послуг (виконання замовлень користувачів).
2.2. Персональну інформацію користувача інтернет-магазин «Оринго» може використовувати з такими цілями:
- ідентифікація користувача на сайті інтернет-магазину «Оринго» у рамках подальшого виконання його замовлень.
- надання користувачеві персоналізованих сервісів та бонусів;
- зв'язок з користувачем, у тому числі направлення повідомлень про виконання замовлень та способи їх доставки, а також обробка запитів та заявок від користувача;
- поліпшення якості сервісів, зручності їх використання, розробка нових сервісів та послуг.

3. Умови обробки персональної інформації користувача та її передачі третім особам.
3.1. Інтернет-магазин «Оринго» зберігає персональну інформацію користувачів відповідно до внутрішніх регламентів конкретних сервісів.
3.2. Щодо персональної інформації користувача зберігається її конфіденційність, крім випадків добровільного надання користувачем інформації про себе для загального доступу до необмеженого кола осіб.
3.3. Інтернет-магазин «Оринго» має право передати персональну інформацію користувача (дані для доставки замовлення) третім особам у таких випадках:
- якщо користувач висловив свою згоду на такі дії у рамках покращення обслуговування;
- якщо передача необхідна у межах використання користувачем певного сервісу, або надання послуги користувачеві (доставка замовлення користувачеві «Новою Поштою» чи іншим перевізником);
- якщо передачу передбачено українським законодавством у межах встановленої законодавством процедури.

Під час обробки персональних даних користувачів інтернет-магазин «Оринго» керується Законом України від 01.06.2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».


Шановний користувач! Звертаємо вашу увагу на те, що реєструючись та (або) замовляючи прикраси через сайт «Оринго», ви даєте свою згоду на розпорядження вашими персональними даними, отриманими при реєстрації на сайті та оформленні замовлення відповідно до закону України № 2297-VI «Про захист персональних даних», що передбачає особливий порядок використання та зберігання ваших персональних даних.