Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Як зберегти прикраси красивими

З часом будь-яке срібло обов'язково темніє. Але скільки цього часу у срібла буде? вопрос Залежить від початкової якості прикраси і від того, як господиня ставиться до неї потім.

Щоб прикраси приносили виключно радість, є правила.


Треба знати, що:

звездочка  прикраси необхідно зберігати в призначеній для цього скриньці, це допоможе уникнути подряпин і зберегти їхній блиск;

звездочка у спортзалі та басейні прикрасам не місце;

звездочка  прикраси мають перебувати в приміщенні зі звичайною вологістю, не можна зберігати вироби у ванній кімнаті та на кухні;

звездочка  для зовнішнього вигляду срібла згубний вплив йоду, хлору, сірки, ртуті;

звездочка  щоразу, знімаючи прикрасу, необхідно протерти її спеціальною серветкою для догляду за сріблом або просто якісною замшевою;

звездочка  прикраси потрібно обов'язково знімати під час нанесення косметики, миття рук, домашньої роботи, а також перед сном. 

звездочка  якщо прикрасу носити постійно, треба хоча б раз на місяць мити її теплою водою з м'якою зубною щіткою, потім просушувати теплим повітрям і натирати серветкою.

Прикраси з натуральним камінням і перлами слід берегти від різкого перепаду температур, мильної та гарячої води, косметичних засобів.
Не можна надягати прикраси одразу після використання парфумерії або (ще гірше ниндзя) наносити парфуми, не знявши прикраси.


Прикраси з родієвим покриттям не схильні до швидкого потемніння, але і їм потрібна увага. Родієве покриття надійно захищає срібло від окислення, але як і будь-яке інше покриття, має властивість стиратися. На це насамперед впливає активність способу життя господині та її звички.
Родоване, як і оксидоване срібло, в жодному разі не можна чистити побутовими мийними засобами, содою, зубною пастою і абразивними порошками. Такий "пілінг" спричинить появу подряпин на прикрасах. 

Прикраси з позолотою вимагають особливо дбайливого догляду за собою. Крім того, що позолота боїться побутових хімічних атак, вона найніжніша і легко стирається. І позолочені, і з комбінованими покриттями - всі ці прикраси святкові. Після "виходу у світ" обов'язково протріть свої скарби. Якщо прибрати в скриньку сережки, каблучки, підвіски, не стираючи з них втому дня (і шкірні виділення), то процеси окиснення триватимуть, і за кілька місяців можна дістати зі скриньки щось неймовірне. кеп А якщо вечірка була з танцями, то не завадить прикраси теж викупати (див. вище).

Зберігати прикраси з позолотою і комбіпокриттями треба окремо від оксидованих прикрас зі срібла і від біжутерії, краще по одній у зіп-пакетиках. 

Найневибагливіше в побуті срібло - оксидоване. Якщо немає особливих реакцій організму, то крім загальних правил поваги до прикрас і догляду за ними, з оксидованими сережками, підвісками і каблучками робити нічого не потрібно. улыбка

І ще один маленький секретик. Частіше носіть срібло. Прикраси зі срібла з часом стають тільки кращими, якщо їх люблять і часто надягають. Якщо ж срібло довго припадає пилом, навіть за ідеальних умов зберігання воно тьмяніє і втрачає свою красу.