Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Ар-нуво

Артикул:
С 893 о
Вага:
13.00 г
Покриття:
Оксидування
Метал:
Срібло 925
Камені, вставки:

8 шт. Кубічний цирконій
круг Ø1,5

Колір вставок:
Розмір:

2 936 грн

Базова ціна

2900 грн

+
Камені
+
Покриття
Сума:

Увага! Ціна вибраної прикраси автоматично на замовлення не переноситься. Кольори каменів можуть відрізнятися від даних зображень. Опис та вартість прикраси відредагують за вашим коментарем до замовлення.
Докладніше про покриття >>
Габаритні розміри сережок: висота сережки - 85 мм, ширина - 16 мм; довжина гарпуна до застібки - 6 мм; внутрішня висота сережки (місце для мочки) - 10 мм.

Переможець конкурсу "Срібна Мрія - 2020". Авторка ескізу - Олена Олегівна (teo): "Это наш любимый с мужем модерн: изысканный и чувственный, изящный и вдохновенный. В нём присутствует симметрия и асимметрия, «удар бича» и кружевные линии, ирисы и лилии, змейки и стрекозы… Стиль – загадка, который полон символических деталей – можно подолгу разглядывать их и разгадывать, как прекрасные ребусы". 

Помітні й ефектні сережки, в яких є і таємнича жіночність, і вабливі обриси, і служіння таланту природі - у цьому легкому орнаменті зберігся зв'язок часів. Крильце-підвіска перевертається на 180 градусів і тільки вам вирішувати, обрати асиметрію або одну з двох орієнтацій. 

Детальніше про прикрасу можна прочитати в статті "Утонченная эпоха".
Інші варіанти цієї прикраси в каталозі
Snegius
Втр, 01/09/2020 - 15:45

Ух!!!! как шикарно!!!!! А Arctic Blue Zirconia поставить можно?
Оксана - Оринго
Втр, 01/09/2020 - 16:06

Добрый день, Инна Анатольевна! Arctic Blue Zirconia в таком размере увы, нет. В таком размере есть из циркониев Swarovski есть камни оттенков Green, Lavеnder, Fire Orange. Также можем предложить поставить в серьги бирюзовые кубические цирконии. Приятного выбора!
Snegius
Втр, 01/09/2020 - 16:25

Спасибо, значит будет Green Zirconia или черный.
Patricia
Втр, 03/11/2020 - 10:30

Сережки надзвичайні, вишукані та такі різні залежно від зміни положення підвіски — то стильне «крило ангела», то ніжна «краплина води» з променями сонця. А якщо поміняти місцями ліву і праву сережки — це ж іще +2 варіанти! Вага не особливо відчувається, підвіски легенько погойдуються, не створюючи жодного дискомфорту. І на тонкій мочці сидять дуже добре. От якби ще в продовження теми маленькі сережки тільки з верхньої частини та підвіс, про який згадувалося в конкурсній темі... Дякую автору ескізу та всім причетним до створення цієї краси орінгівцям. Так вболівала за ескіз, що Великий Рандом потішив мене подаруночком :) Люблю, ношу і успішно поєдную з до цього часу самотніми прикрасами.
Оксана - Оринго
Втр, 03/11/2020 - 10:50

Доброго  дня, Наталіє Андріївно! Дякуємо за приємні слова,  нехай прикраси прикрашають та радують, носить із задоволенням!