Оринго фотохостинг

ЗАДАТЬ ВОПРОС

 
Ювелирный дом Оринго
0800-759-550
(бесплатные звонки)

Комплект «Перо» - витонченість ліній.

Чт, 27/02/2014 - 13:38 #1

Комплект «Перо» - витонченість ліній.

         Мені дуже сподобалась ініціатива колективу "Оринго", тому сьогодні мої враження від дегустації будуть українською мовоюфлаг. Заздалегідь хочу вибачитися за можливі помилки.
 
         Якщо запитати у всезнаючого Googleтридэ про вироби у вигляді пір’їнок, він покаже нам цілу галерею таких прикрас. На будь-який смак. Судячи з усього, людству не дає спокою запитання Катерини: "... отчего люди не летают так, как птицы?". Ось і намагаються майстри-ювеліри на всякий лад - хтось обмежується пір’ячком, хтось крокує далі і з’являються прикраси у вигляді крил.
         Сережки та підвіс «Перо», про які сьогодні піде розмова, я відразу помітила на сайті "Оринго". По-перше – приковують погляд, по-друге -  рясніють цирконіями, по-третє –доволі оригінальні. Все ж знайти дві пари однакових сережок та підвіс подібного дизайну доcить складно. Люди, що схильні захоплюватися, можуть навіть зібрати власну колекцію таких виробів.

        

        Зупинимось детальніше на «пір’їнках» Аризони. Гадаю, зараз засмучу деяких дівчат. Мені здалось, що місце для мочки невелике і сережки  підійдуть для вух середнього розміру. Але всі ми індивідуальні,  якщо є можливість приміряти виріб, раджу нею скористатися.

Натисніть на зображенні для перегляду анімації.


Англійська застібка, на рухомому з’єднанні злегка гойдається саме перо. Лінії плавні та м’які. Витончена прикраса, чи не правда?любовь. В цьому виробі майстрам вдалось помістити 104очки цирконії. І метал, і розсип каменів неймовірно сяють в променях сонцясиний бриллиант.

Підвіс повністю повторює дизайн сережок та приголомшує яскравим блиском.

Натисніть на зображенні для перегляду анімації.        Мені чомусь хочеться охарактеризувати ці вироби одним словом - "романтичні". Їх не можна впевнено назвати повсякденними чи святковими. Якщо вони близькі вам по духу, ви зможете вдягати сережки незалежно від часу і місця.
Саме по духу, стану душі. Ані вік, ані соціальний статус не є тими критеріями, по яких треба орієнтуватись. Якщо ви рухливі, молоді душею, відкриті для вражень, полюбляєте мандрувати, посміхаєтесь новому дню,  ви обов’язково будете комфортно почуватись в "пiр’їнках".
        В чому краса цих прикрас – великий простір для творчості. "Аризона" дає можливість створити індивідуальну, неповторну прикрасу. Треба лише обрати серед розмаїття кольорових варіацій цирконіїв. Ось, які асоціації спали мені на думку:
       -Гранатовий+Шампань - Жар-Птиця
       -Зелений, Синій, Аква - павич
       -Рубіновый+Рожевий -фламінго
       -Чорний - чорний лебідь
А яка пташка впустила своє пір’ячко до вас ?поцелуи
 
       P.S. Я прошу вибачити мене за якість фото, на якому я міряю ці сережки. Все-таки фотографувати себе достатньо складне завдання. Друзі, цікава ваша думка – чи хотіли би ви надалі бачити фотографії з примірки сережок, особливо якщо і подібні світлини, і відео-ролик виробу вже представлено на сайті?звездочка

Чт, 27/02/2014 - 14:06 #2

Добрий день, Тало! Ваша презентація, як завжди, неперевершена! Ви - молодчина! А фото Ваших примірок - обов,язкові, додаткових фото багато не буває.

Чт, 27/02/2014 - 14:15 #3

Доброго дня! Дякую за теплі слова, ваша думка вкрай важлива для менеулыбка

Чт, 27/02/2014 - 14:15 #4

По-перше, дякую за цікаве, як завжди, оповідання! Я щаслива власниця таких сережок, і підтверджую, що вони неперевершені! Але дуже б хотілося, щоб вони отримали рідну каблучку, бо "Млечный путь" , на мій погляд, не зовсім пасує до сережок за формою (я бачу таку каблучку видовженої форми, ажурну).
По-друге, вважаю за потрібне викладати у Вашому Щоденнику світлини прикрас, навіть тих, що проанонсовані на сайті- це допомагає всебічно роздивитися виріб і визначитися з вибором!

Чт, 27/02/2014 - 14:17 #5

Дякую, буду вдосконалювати техніку самофотографуваннясчастье. Вітаю з таким гарним придбанням, сережки неперевершені.

Чт, 27/02/2014 - 16:15 #6

Дякуємо, Наталія Юріївна!любовь
Оповідання дуже гарне, як вже встигли оцінити Ваші читачі, але й світлини також вийшли якісні та теплі.
Відповідаючи на Ваше запитання стосовно світлин, особисто нам хотілося б бачити ще й примірку сережок, бо це ніколи не буде зайвим. Тим паче, що всі сережки дуже по різному пасують різним жіночкам. улыбка
Окремо дякуємо всім за підтримку нашої ініціативи стосовно української мови сьогодні. оринго 2

 

Чт, 27/02/2014 - 19:12 #7

Дякую, мені приємно чути від вас схвальні відгукицветочек.

Чт, 27/02/2014 - 18:23 #8

Ой, як мені сподобався Ваш огляд!! І сережки ці справді особливі, що й вдалося передати - і словами, і, звичайно, фотографіями. Тому приєднуюся до тих, хто вважає, що їх багато не буває. Часто саме завдяки таким фото, як Ваші - з креативним персональним підходом, і вдається визначитися з покупкою. Дякую!цветочек

Чт, 27/02/2014 - 19:13 #9

Дякую, буду намагатися і надалі приємно вас дивувати.звезда

Чт, 27/02/2014 - 18:38 #10

Дуже very дякую за fine tasting ! звезда

Чт, 27/02/2014 - 19:15 #11

Дякую, Руслане, ви, як завжди, дуже щирідовольство