Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Подорожі у часі з Орінго

Чт, 16/11/2023 - 18:06 #1

Подорожі у часі з Орінго

Вітаю форумчан! Отримала сьогодні свій перший ексклюзив із серії "Подорожі у часі" майстра Сергія Омельченка. Я подумала, що три рочки, що я пройшла у славній компанії Орінго, просяться бути відміченими.  Я дуже ціную той час, який я провела у колах Орінго і моя щира вдячність за можливість "піднесеного або благородного дозвілля" за словами Арістотеля. Саме його він рекомендував громадянам воєнізованої держави для набуття духовних сенсів у житті ( крім фізичної загартованості). Камінці у каблучці відповідають настрою років - це райдужний опал, мерехтливий лабрадор та  рутиловий кварц із містичними стрілами. Я думаю, що велика місія Орінго як світлих мрійників та майстрів чудесних прикрас - повернути дорослим радість творчості. Ми дбаємо про своїх дітей, плекаємо їх таланти, намагаючись допомогти їх розкрити, але забуваємо про свої потреби. Не просто відволікатися від проблем, а,навпаки, пірнати у нові світи пізнання світу навколо і себе. До знайомства з Орінго я не писала віршики, не коментувала прочитані книжки, не малювала. Це була забута історія. Але Орінго покликав і надихнув.
Знаю, що дуже багато форумчан провели набагато більше часу у колах Орінго, велика їм вдяка і пошана, бо без лояльності і вдячності, або енергії, що віддають та отримують інші, двигун може спинитися. 
Повертаюсь до 2022 року. Орінго був ліхтарем у темряві, і перше замовлення травня для мене таке ж ексклюзивне, як і ця каблучка. 
В опитуванні до дня заснування Орінго я написала, що хотіла б щоб була можливість замовляти опали. Для мене райдужні опали - уособлення команди Орінго, різнобарвних та різносторонніх особистостей, які вже стали близькими. Можливо, хтось закине, що Орінго ніби секта, хтось скаже, що нічого особливого у Орінго нема, але для багатьох людей -Орінго - це приклад того, якою може бути країна, де панують закони і правила чесного, відповідального і правильного життя.
Ще раз захотілося подякувати всім, хто тримає і підтримує Орінго і інші бізнеси і людей, тому що це наша надія на світле майбутнє.

ab27dc50158e688ffc199d539757dade.md.jpg c2779a0da0462a6f992557005c521023.md.jpg

Чт, 16/11/2023 - 18:47 #2

Завжди надихаюся  вашою ерудицією, в мене не так багато знайомих, що можуть поміж словами процитувати Аристотеляkiss
Каблучка цікава, багатошарова, незвичайна! Мені здається, що вам вона пасуватиме якнайкраще! Тож- вітаю з чудовим поповненням скарбнички і дякую, що ви є в колах Орінго:)

Чт, 16/11/2023 - 20:03 #3

surprise

Чт, 16/11/2023 - 20:15 #4

Щодо Арістотеля, була здивована, але віками, схоже, нічого не міняється. «Усе людське життя розпадається на заняття і дозвілля, на війну і мир, а вся діяльність людини частиною спрямована на необхідне і корисне, частиною на прекрасне. Війна існує для світу, заняття заради дозвілля, необхідне і корисне заради прекрасного ... Потрібно, щоб громадяни мали можливість займатися справами і вести війну, але, що ще краще, насолоджуватися світом і користуватися дозвіллям, здійснювати все необхідне і корисне, а ще більше того - прекрасне". Оце відповідь на питання, що на часі, а що -ні.

Чт, 16/11/2023 - 20:27 #5

Цікаво. Хочу почитати. Дякую за  натхнення)

Чт, 16/11/2023 - 22:32 #6

Це дуже особлива каблучка, де дійсно можна побачити картини часу, що минає. Мені дуже подобається стиль "Подорожей у часі" - прості й зрозумілі лінії та форми, легке мереживо візерунків, що покриває ґрунтовну срібну основу. Ну а саме каміння - це, звісно, любов. Я, як і ви, в клубі поціновувачів опалів. Рутиловий кварц теж в улюбленцях...
Дуже рада, що каблучка стала вашою, нехай вона ще більше розкриває ваші заснулі таланти. Пишіть частіше, я завжди уважно читаю вас і перечитую. Дякую! heart

Чт, 16/11/2023 - 23:12 #7

Дякую за добрі слова, а мене надихають дописи всіх небайдужих, креативних форумчан heart. Дуже скучила за творчими конкурсами, вони надихають і розкривають уміння та таланти.

Пт, 17/11/2023 - 01:35 #8

Чесно кажучи, не люблю жодних змагань, конкурсів. Мені комфортніше без них, коли я у вільному польоті і змагаюся сама з собою)). Сама собі вигадую тему, точніше тема знаходить мене (в голові) і якщо не відпускає, вимагає поділитися зі світом - я не чиню опір). Як ви точно помітили - про радість від творчості для дорослої людини. Напевно, вона важливіша, ніж для дітей, бо вони загалом живуть цим, а ми, на жаль, поступово втрачаємо цю навичку.  Ну і про обмін енергіями. Як усе ж таки прекрасно, що в наш складний час люди мають змогу спілкуватися (хай живе всесвітня мережа!) або просто перебувати в знайдених ними місцях сили, обмінюватися потоками енергії, підтримувати одне одного й не втрачати світло наприкінці тунелю... І ми таке місце знайшли)   angel heart

Чт, 16/11/2023 - 22:39 #9

Дякую, що показали таку особливу каблучку! surprise Дуже стильна краса, ще й з глибоким змістом! Просто перехоплює подих від такого потужного поєднання зовнішнього втілення і змісту 
 Я теж в захваті від каблучок цієї колекції, щоправда, розпочала з маленької мінімалістичної версії, але вірю, що ще неодноразово подорожуватиму в часі разом з ними) Ще й анонс кабошонів гранату під новорічну ялинку неабияк надихає! 

Чт, 16/11/2023 - 23:14 #10

Мені теж сподобалася вся лінійка і мінімалістичні каблучки - гарнюні. Але тут втрутилася нумерологія angry.

Пт, 17/11/2023 - 10:40 #11

     Чудова каблучка, яка нагадала мені космічний корабель, що летить крізь простір і час і несе в собі наші думки (рутиловий кварц), емоції (лабрадор) і почуття (опал). Можливо інші розумні створіння, зовсім на нас не схожі, дізнаються, як ми жили.