Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Що буде далі на конкурсі "Срібна мрія - 2024"

Втр, 04/06/2024 - 16:54 #1

Що буде далі на конкурсі "Срібна мрія - 2024"

Як і обіцяли в правилах конкурса, тепер оголошуємо дати подальших етапів.
 
звездочка 1. Зараз журі, до складу якого входять співробітники ТОВ "Ювелірний дім Орінго", уважно аналізує ескізи і обирає тридцять технічно здійсненних робіт для модуля голосування. Так, цього року робимо менший модуль, бо конкурс в нас локальний, ескізів небагато, тому відповідно усе масштабуємо.
 
звездочка 2. Відібрані ескізи завантажимо в спеціальний модуль для закритого голосування, де з 10 по 16 червня (включно) зможуть проголосувати всі зареєстровані користувачі сайту "Оринго" з мінімум одним завершеними замовленнями (замовлення — тільки оформлені на сайті з власного особистого кабінету, соціальні мережі ми врахувати не можемо).  

У кожного виборця — по 5 голосів, результати бачить тільки той, хто вже проголосував. За підсумками народного голосування буде обрано три переможці.
 
3. Також у фіналі буде прямий вибір журі – три ескізи.
 
4. Один ескіз (з усіх робіт, поданих на конкурс, окрім вже обраних переможцями) вибереться повністю випадково, через рандомайзер, тому шанс на втілення у сріблі має кожен ескіз.
 
5. Публікація підсумків конкурсу відбудеться 21 червня. У цей день також додаватимемо призові купони на знижку в особисті кабінети учасникам та розповімо про окремі номінації. Готуйтеся до орінговського Оскара у День українського ювелірного мистецтва! без понятия
 
6. А потім, як і завжди, почнеться містерія перетворення мрій у справжні срібні прикраси...  Скільки воно триватиме цього разу достеменно невідомо, ситуація аж ніяк не стає простішою, але ми зробимо усе можливе й неможливе, щоб коло втілення мрій залишилося безперервним і до завершення року усе заплановане відбулося. 
 
- - - - - - -  
 
І хвилинка спогадів про перебіг попередніх сезонів. 
 
Цього року на конкурс надійшло 83 конкурсні роботи і це дивовижним чином перегукується із самісіньким початком «Срібної мрії» у 2013 році. Тоді ми отримали 78 конкурсних ескізів і зробили 14 прикрас. Дванадцятий сезон зрівнявся з першим, тобто Орінго розвивається по спіралі, а рухається по синусоїді! angry
 
На жаль, не збереглися усі конкурсні ескізи єдиного довоєнного сезону, але існує найперша «голосувалка»  (дуже рекомендуємо ці сторінки до перегляду) та стаття з переліком переможців. Багато прикрас з цього переможного списку вже відсутні в каталозі, але усі вони є наріжними каменями у фундаменті казкового замку мрій. 
 
Мріємо, що наступний сезон конкурсу відбудеться у країні, яка перемогла і відновлюється. І що потужна хвиля натхнення відправить конкурс на нову орбіту. 
 
Рухаємося далі разом, друзі!  heart

Втр, 04/06/2024 - 18:56 #2

Чекаю із нетерпінням кожний наступний етап!heart

Втр, 04/06/2024 - 18:57 #3

Як же це захопливо..чекання..мрія...віра в чудо і магію "Орінго" 

Втр, 04/06/2024 - 19:19 #4

Дуже приємно усвідомлювати ,що ми приймаємо участь у створенні історіі Орінго прикрас ,які будуть передаватись із покоління в покоління, можливо подорожувати по світу і матимуть свою особливість!
Дякуємо і чекаємо із нетерпінням!

Втр, 04/06/2024 - 19:49 #5

Яка ж це насолода відчувати себе хоч трішечки причетними до створення магії!  Розумію, що зараз шикувати не на часі, і тому нагород буде вдвічі менше, ніж у найперший сезон... Та й навіть якщо взагалі без призів - отак зустрілися, помріяли, намилувалися красою, вкотре прийшли в захват від талановитості авторів, наговорили один одному купу компліментів та відчули справжню гордість за наші унікальні й незупинні теплі Кола  
І вже свято! heart 

Втр, 04/06/2024 - 19:54 #6

В мене є і "Версаль", і "Капельки", і "Соната"angry Улюблені прикраси й досіcheeky

Втр, 04/06/2024 - 20:35 #7

 СМ як свіжий ковток повітря, що вдихаєш на повні груди і перебуваєш у стані творчої ейфорії, де передчуття чарівності та загадковості очікує на кожному кроці, а потім в руках справжніх чарівників народжується вже спільна для багатьох мрія! 
 

Ср, 05/06/2024 - 11:10 #8

З нетерпінням чекаю на наступні етапи конкурсу! Щиро дякую Орінго за цей конкурс, за можливість реалізації мрій поціновувачів срібної краси, за те, що цей конкурс надихає й спонукає творити  
Кожного разу, коли створюю тему на конкурси Орінго, у мене ніби відкривається портал в інший вимір. Я витягую з підсвідомості й переношу на папір такі образи й думки, які не обмірковую так глибоко в повсякденному житті. Це як медитація, як якийсь терапевтичний сеанс...  Дякую, що вчите зазирати в себе так глибоко й спілкуватися з собою. Це дуже цінно!  
Це якраз той конкурс, коли навіть участь в ньому приносить дуже велику користь і насолоду, не кажучи вже про винагороду, якщо мрія учасника здійснюється! 

P.S. А ще хотіла запитати в організаторів, чи можна до 10 червня щось міняти в конкурсній темі? Я хотіла спробувати з допомогою PhotoShop "вставити" камінчики в прикрасу для кращої візуалізації. Не встигла це зробити в день здачі конкурсної теми, бо була в дорозі і в клопотах, повертаючись із Коломиї в Київ indecision

Ср, 05/06/2024 - 15:08 #9

Людмило Валеріївно, добрий день! На даному етапі краще вже нічого в ескізах не змінювати, бо може виникнути плутанина. 

Ср, 05/06/2024 - 16:52 #10

Добре! Нічого не мінятиму, але для себе таки спробую погратися в фотошопі indecision Цікаво побачити, як би це воно могло б виглядати з живими камінчиками 

Пт, 07/06/2024 - 12:25 #11

Вперше приймаю участь у конкурсі. Кожного року хотілося долучитися, та нічого не приходило на думку. І коли намалювала цьогорічний ескіз, прям відчула себе місткинею! Сподіваюся на перемогу, але вже відчуваю себе переможницею власної непевності!