Про Орінго завжди чую з вуст своєї дружини
Це куточок, де кожний знаходить для себе тему для розмови, творчого натхнення і бажання стати кращим!
Я люблю природу, відпочинок в лісі адже це енергія життя і наснаги! але найбільше мене до казкових вершин надихають мої дівчата - донечка, дружина і мати!
Я завжди мріяв про синочка,
Але народилася дочка,
Це моя радість, моє життя,
Моя наснага, моє майбуття!!!
Я як і кожний чоловік дуже люблю рибалку. В холостяцькі роки відправлялися з друзями на ночівлі в палатках на рибалку.З народженням донечки я маю нового партнера по рибалці! 



І мій новий партнер-донька вправялється нічим не гірше досвідчених рибаків 
А ще одне моє хоббі - це проведення вихідних на природі з родиною. Люблю готувати різні смаколики і тішити ними рідних. Запашна рибка, козацький куліш, апетиний шалик... ну запрошую до компанії




Але найбільше мені хочеться стати найкращим батьком і створювати красу для своєї малечі!
Із задоволення фантазую і втілюю в життя свої творчі ідеї: зелений куточок для донечки, квітуча клумба для дружини, плетений паркан для батьків!



А як же без яблуневої насолоди вдома? Ці яблуні я ще садив з батьком в дитинстві, любив їх доглядати і дитяче захоплення переросло в дорослу відповідальність! Щовесни доглядаю за квітучим деревцятами, а на осінь вони радують пахучими солокими плодами! Ну хіба не краса?








А це все роблю з душею, бо ЛЮБЛЮ!!!
Люблю творити, дарувати тепло і найкращі митті життя!
І щоб донечка казала: У мене найкращий тато!".
Це все для тебе моє сонечко,
Моя люба донечко,
Адже 21 квітня ,
День народження святкуєш,
Я тобі цей вірш складаю,
і в любові жити бажаю!



ПИСАТИ НЕ ДУЖЕ ВМІЮ, АЛЕ СТАРАВСЯ ДОНЕСТИ СВОЇ ЗАХОПЛЕННЯ І ЛЮБОВ У ФОТО)))
Я це люблю....