Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Це скраплене сонячне світло...

…саме так називав віскі Бернард Шоу. Бо цей напій не тільки сяє, а й розкриває душі та розв’язує язики. А чи не це додає людині харизми?

Віскі справді дивовижний напій. Слово походить від гельського «uisge-beatha» — «вода життя», а про першість його винаходу досі сперечаються Шотландія та Ірландія. Він буває шотландський, ірландський, англійський, американський (бурбон), французький, іспанський, ба навіть японський! — і увесь абсолютно різний, специфічний та багатогранний. На характер напою впливає все: від води та солоду, які для нього обирають, до технології виготовлення, бочок для витримки, місця їх знаходження, кількості років та майстра купажу. Якщо і є у світі алкоголь, здатний вплинути на харизму людини, то це віскі!

882d99e204aa26cc28ee2ba140466c95.md.jpg

 

«Віскі — найкраща сироватка правди, відразу показує, хто бреше, а хто ні», — Томас Шелбі, серіал «Гострі картузи».

«У пабах люди багато чого базікають. Найчастіше за них говорить віскі», — Томас Шелбі, серіал «Гострі картузи».

Що відрізняє харизматичну людину? Відсутність страху висловлювати свої думки та вміння робити це переконливо та привабливо. Любителі та професіонали зі світу віскі чудово знають: хороший якісний напій може будь-якого тихоню перетворити на базікало. І якщо не перебрати з дозуванням, то можна за пару драмів стати майстерним оратором, скинувши з себе зайву сором'язливість. Навіть мій чоловік визначає якість віскі так: якщо після двох по 50 мл він починає фонтанувати ідеями, ділитися переживаннями і не може зупинитись — все, це воно. Якісний віскі знайдено. І щоб відчути на собі такий ефект, абсолютно не потрібно купувати віскі за багато тисяч: прості ірландські купажі, як Pogues, Jameson, Tullamore Dew, або шотландці на кшталт Dewar's, Ballantines, Grant's вам підійдуть.

eb0890c3093a6c08c7bfa352ddc72cef.md.jpg

 

«Поганого віскі не буває. Просто одні сорти віскі кращі за інші», — казав Вільям Фолкнер. А Ернест Хемінгуей додавав, що за текстом Фолкнера він бачить, коли той почав пити, навіть якщо це сталося посеред речення.

Дійсно, є віскі цікавіший, глибший, складніший за інші. Хоча б тому, що марок і релізів цього напою у світі така велика кількість, що людині не зануреній у цей світ навіть важко уявити. І саме так, різний віскі діє по-різному! Якщо деякі простіші для розуміння релізи дають натхнення, розкутість у словах і почуттях, то багатошаровий віскі з довгою витримкою та бочкової міцності ніби занурює у глибину мудрості. За драмом такого віскі кожен може філософствувати навіть серед досвідчених знавців, й робити це успішно і вправно.

406eb55f73f2d2294d741742cc081a65.md.jpg

 

«Кохання рухає світом, так, але віскі обертає його вдвічі швидше», — стверджував шотландський письменник Комптон Маккензі.

Як же щодо зовнішньої привабливості, яка, як нам здається, прокидається в нас, варто прийняти келих вина чи чогось міцнішого? І яка супроводжує харизматичність? Все просто: віскі в помірних кількостях буквально робить нас більш впевненими в собі. А хіба не у впевненості і є секрет привабливості та харизми? Тим більше, якщо той, хто оцінює вашу привабливість, в цей момент п'є віскі разом з вами улыбка. Крім того, віскі розслаблює не тільки розум і душу, а й (що закономірно) тіло, тому його «мова» змінюється, і оточуючі це зчитують. І це також впливає на зовнішню привабливість. Виходить такий собі еліксир привабливості, який, як напій Трістана та Ізольди, треба приймати разом улыбка

efd677c1c31b056f5619c9c1d171599b.md.jpg 

 

«Я люблю співати та люблю пити скотч. Людям більше подобається слухати, як я п'ю», — американський актор Джордж Бернс.

Те, про що ви кажете, і що робите в момент дії віскі на вас — також важливий аспект чарівності для оточуючих. Як ви, можливо, пам'ятаєте зі слів Жені «як віднайти харизму»: важливо, щоб ви горіли тим, про що говорите. Не раз і не два я чула захоплені коментарі за келихом віскі, що мене дуже цікаво слухати, коли я говорю про алкоголь. А про нього говорити я дуже люблю! улыбка Коли всередині горить вогонь захопленості, від нього гріються і запалюються інші, а це завжди приваблює.

a53ef8d66051fff6583fd2afe2f17ed5.md.jpg

 

Підсумовуючи все вищесказане, я додала б, що віскі — це ще й ковток свободи. А хіба по-справжньому харизматичні люди не вільні у своїх проявах? І як ви вважаєте, чи потрібні такі «чарівні еліксири», щоб проявити свою внутрішню харизму?

 

Альона Мінакова для Орінго

Natasha Dziuba
Чт, 02/02/2023 - 22:27

Чудовий зимовий еліксир, ковток тепла і сили... Віддаю перевагу зараз Redbreast 12, як на мене, найкращий ірландський сінгл молт за показником ціна-якість, дуже приємний колір, смак, аромат. Але навіть звичайний Джеймісон може ідеально зігріти за рецептом хот віскі: віскі, мед, гвоздика, лимон, гаряча вода. Просто, але харизматично!
Оринго
Чт, 02/02/2023 - 23:33

Ой, знаю я одного харизматика — шотландське односолодове віскі Glenfiddich (19 y.o. Age of Discovery Madera Cask). Колись подарували на День народження, довго шкода було відкорковувати, а потім мені допомогли стати рішучіше добрі люди і я просто закохалася в цей магічний аромат та карколомний смак. Допивати до дна таке диво не можна. )))