Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

На що вкажуть нам Оріша?

Усі повернулися з метафізичної подорожі до таємничого африканського континенту та наповнилися мудрістю Оріша? Якщо ви раптом не розумієте про що це, радимо спочатку зазирнути в новину, де розповідалося про Orisha Tarot - адже просто зараз ми розкриємо карти і дізнаємося, що порадили нам духи!

Перш ніж поринути у трактування, нагадаю, що карти розкладалися по три не просто так: вони розповідають цілісну історію, для кожного - свою... Тож отримавши передбачення, ще раз вглядіться в обрану трійку та спробуйте уявити собі, яка казка, легенда чи міф могли їх поєднати? Можливо, уява підкине вам чимало незвичних ідей.

А ще до складених комбінацій з колоди Orisha Tarot неймовірно влучно пасують орінговські прикраси, тож не забувайте милуватися! звезда

 

звездочка 1: Вісімка Жезлів – Туз Пентаклів – Дев’ятка Пентаклів.

 

251e323eb8868543ae5a3e7c70e0deb8.md.jpg

 

Вісімка Жезлів

Ця карта наповнена первинною енергією – аше, яка, по віруванням оріша, існує з моменту створення світу. Вона аморальна і може бути застосована як на благо, так і на зло – вся справа у тому, чого захоче людина.

Поради:

Складіть чіткий план.

Знайдіть час, щоб перезарядитися.

Дихайте повільніше.

Попросіть орішу допомогти вам керувати потоком енергії.

 

Туз Пентаклів

Ця карта символізує насіння, яке може вирости у все, що нам потрібно, якщо ми будемо його плекати. Це початок і обіцянка врожаю, який прийде пізніше, за умови дбайливого ставлення. Оріша поважають рослини і використовують трави майже в усіх обрядах.

Поради:

Будьте уважними.

Слухайте птахів.

Зверніться до природи за порадою.

Очищайтеся травами.

 

Дев’ятка Пентаклів

Ця карта вказує на час великого зростання в житті. Все, над чим ми працювали і на що сподівалися, процвітає. Все буде продовжувати зростати, і життя стане легшим – але важно відмічати і розуміти зміни, що з нами відбуваються.

Поради:

Віддайте щось землі.

Доглядайте за садом.

Не лінуйтесь навчатися.

Знайдіть час, щоб поглянути на загальну картину.

 

звездочка 2 Колесниця – Паж Мечів – Королева Кубків

 

5bf37017be233b748c685f4040adefc0.md.jpg

 

Колесниця

Це карта прогресу, успіху або еволюції та… завоювання – саме тому на ній зображений перший цар Іфе. Вона вказує на необхідність балансу: якщо правителі будуть занадто суворими або занадто м'якими, все розвалиться. А ще нагадує: важливо не тільки здобути перемогу, а й мати чіткий план подальших дій.

Поради:

Моліться про мудрість.

Будьте хитрішими.

Тримайте свої плани в таємниці.

Будьте доброзичливими.

 

Паж Мечів

Ця карта говорить про інтелект, гостру спостережливість і вміння висловлювати свої думки. Здатність людини бачити те, що відбувається, часто спонукає її до дії. Іноді як захисника тих, хто не має права голосу, а іноді як рятівника тих, хто застряг у своїй ситуації.

Поради:

Не поспішайте судити.

Спочатку зазирніть всередину себе.

Не намагайтеся врятувати тих, хто має намір потонути.
 

Королева Кубків

Ця карта описує тиху воду. Королева Кубків - людина глибоких думок і глибокої творчості. Хоча їм часом буває важко виразити себе словами, у них немає такої проблеми, коли вони займаються мистецтвом. Ця карта є символом самовираження, відданості та працьовитості. Людина, яку вона описує, повинна використовувати всі три елементи, щоб досягти успіху.

Поради:

Говоріть так, щоб ніхто не знав, про що ви думаєте.

Зробіть щось для душі своїми руками.

Сурміть у свій власний ріг.

 

звездочка 3 Верховний Жрець – Верховна Жриця – Маг

 

d69a287372c833cb632ce6edacaf22b8.md.jpg

 

Верховний Жрець

У цій карті зображений представник Творця на землі – той, хто має досвід і мудрість, щоб передавати таємниці, в які він був посвячені. Але свої таємниці Верховний Жрець відкриває далеко не усім…

Вважається, що ця карта також уособлює інституції. У наш час великі компанії та державні установи часто відіграють більшу роль у житті людей, ніж церква. Такі інституції можуть надавати допомогу та підтримку... або відмовляти в ній.

Поради:

Вчиться новому.

Будьте чесними.

Прямуйте до бездоганності.

 

Верховна Жриця

Ця карта уособлює в собі знання про таємниці творіння і енергії знаків. Верховна Жриця знаходиться однією половиною в духовному світі, а іншою - в матеріальному, і вказує на глибоке поєднання знань, інтуїції та натхнення (аше), а також нашої власної мудрості, що дозволяє нам долати життєві проблеми і приймати те, що не піддається змінам.

Поради:

Будьте практичні і поводьтеся з речами на тому рівні, на якому вони існують.

Тільки Бог є досконалим.

 

Маг

Ця карта уособлює здатність використовувати силу і направляти її для досягнення бажаного результату. Вона представляє свого роду енергію трикстера, яка в кращому випадку маніпулює людьми на шляху до їхньої долі, а в гіршому - просто маніпулює заради власної вигоди. На особистому рівні ця карта говорить про те, що у нас є причина бути саме тут, і варто залишатися на правильному шляху.

Поради:

Прислухайтеся до ворожіння.

Будьте чесними.

Не вигадуйте велосипед.

Зверніться за порадою.

 

звездочка 4 Тройка Кубків – Закохані – Колесо Фортуни

 

a8c285673af1e423fb6319013fa10668.md.jpg

 

Тройка Кубків

Ця карта вказує на гарну новину. Відбувається щось хороше, і люди повинні зібратися разом, щоб відсвяткувати. Їжа, напої та сміх є важливими елементами зближення людей і створення спільноти, але у нашому зайнятому сучасному житті все важче знайти час, щоб посидіти і насолодитися їжею з друзями – можливо, варто його знайти?

Запросіть людей на звану вечерю.

Будьте скромні.

Поважайте старших та традиції.

 

Закохані

Це одна з тих карт у колоді, які насправді не є тим, чим здаються. На перший погляд, вона може означати романтику, кохання або навіть шлюб. Однак традиція говорить, що це карта двозначна: старі колоди показують центральну фігуру (зазвичай чоловіка) з двома жінками. Кажуть, що він обирає між ними, і хоча вибір має бути зробленим, про його правильність ми дізнаємося пізніше.

Поради:

Знайте, чого ви хочете.

Приділіть час для ворожіння.

Не слухайте хвальків.

 

Колесо Фортуни

Це циклічна карта, яка говорить про те, як ми проходимо через різні стани в нашому житті, але в кінці кінців повертаємося туди, де були. Якщо ми перебуваємо на вершині, ми можемо впасти, але якщо ми старанно працюємо, то можемо піднятися вище. На більш глибокому рівні це може говорити про карму та речі, які ми несемо з собою між світами.

Поради:

Моліться про оновлення.

Зробіть підношення своїм предкам.

Подивіться на загальну картину свого життя.

Не робіть того, що не спрацювало в минулому.

Не спалюйте мости.

 

звездочка 5 Місяць – Четвірка Пентаклів – Туз Кубків

 

e1a97428ab3fa1f123856713d4b24dde.md.jpg

 

Місяць 

Ця карта представляє ті енергії, які є найсильнішими в темряві ночі. Це карта таємниці, магії та невідомого. Вона представляє могутні сили, які важко усвідомити і приручити - тому їх прийнято боятися. Однак не слід уникати чогось лише тому, що його важко зрозуміти. Часом непізнаване може стати джерелом енергії та потужною підтримкою. Головне - дотримуватися обережності та виявляти повагу. 

Поради:

Поважайте таємницю.

Не бійтеся невідомого.

Тримайтеся подалі від темряви.


Четвірка Пентаклів

Баланс може бути ключовим словом для цієї карти. Всі складові вашого життя взаємодіють, щоб зробити його прекрасним. Однак, якщо одна частина виходить з-під контролю, то нічого не працює, і життя стає суворим. Ця карта показує наявність ресурсів, яких достатньо для зростання і змін; багато чого вже досягнуто, але результати надихають на те, щоб досягати більшого. При цьому слід не забувати про повернення світу частини цих ресурсів - наприклад, у вигляді допомоги тому, хто її потребує. 

Поради:

Подайте жебракам.

Будьте смиренними.

Моліться Творцеві.

Шануйте свої дари.

 

Дев’ятка Кубків

Ця карта знаменує зростання емоційного благополуччя. Її часто можна пов'язати з періодом достатку і процвітання. Вона говорить про збільшення щастя і хороші результати. Чим більше уваги приділяється розвитку та можливостям, які можна використати, тим краще йдуть справи. Коли справи йдуть добре, легко уникати всього негативного, але навіть те, що є проблемою, повинно розглядатися як частина успіху. 

Поради:

Побудьте на природі.

Зробіть перерву, щоб насолодитися життям.

Подякуйте тим, хто допоміг вам.

Шануйте своїх ворогів.

звездочка 6 Сонце – Дев’ятка Кубків – Світ

9c0ded24a32341411928d851ee85189e.md.jpg

 

Сонце

Ця карта демонструє нескінченне джерело благ на землі - Сонце. Саме Сонце дарує життя, не вимагаючи нічого натомість. Ця карта говорить про наш зв'язок з Творцем, незалежно від того, наскільки далекими ми можемо відчувати себе від нього.

Поради:

Помоліться Сонцю і подякуйте йому за дари. 

Слухайте свої почуття.


Дев’ятка Кубків

Ця карта знаменує зростання емоційного благополуччя. Її часто можна пов'язати з періодом достатку і процвітання. Ця карта говорить про збільшення щастя і хороші результати. Чим більше уваги приділяється цілісним або переплетеним моделям зростання, тим краще йдуть справи. Коли справи йдуть добре, легко уникати всього негативного, але навіть те, що є проблемою, повинно розглядатися як частина успіху. 

Поради:

Побудьте на природі.

Зробіть перерву, щоб насолодитися життям.

Подякуйте тим, хто допоміг вам.

Шануйте своїх ворогів.

 

Світ

У карті Світ ми знаходимо ідею досягнення нашого призначення. Багато людей бачать в ній кульмінацію – або початок нової еволюції. А втім оріша вважають, що нагороду за гарні справи можна відчути в цьому житті, а не в якомусь майбутньому ідилічному раю, адже духи та енергії тісно пов'язані з матеріальним світом. Отож сподіваймося на благословення і спробуємо його не пропустити.

Поради:

Не пліткуйте.

Поважайте дітей.

Зробіть пожертву.

Бережіть свої гроші.

 

звездочказвездочказвездочка

Наше ворожіння невипадково завершується картою Світ - це остання карта в колоді Таро, найвища точка в подорожі Героя: він пройшов увесь шлях й коло замкнулося. Та попереду будуть і нові світи, і нові пригоди - варто лише зробити новий крок. Куди? Обирати вам.

 

Чаклували Олена та Ольга любовь

Cleona
Чт, 16/05/2024 - 09:57

Дякую за цікавий досвід і корисні поради, завжди відкрита для всього нового :).
Kell
Чт, 16/05/2024 - 11:10

Дякую. Колода дуже незвична і не дуже мені зрозуміла, але це не завадило процесу:) дуже влучно спрацювала!
marynasharykina
Чт, 16/05/2024 - 11:44

Дякую ♥️. Мене вразила карта Верховної жриці. Зазвичай на зображенні жінка. Я бачу , що в цій колоді Маг - людина, Верховний Жрець теж людина. А Жриця - кавові зерна. Пішла зануритися в магію Оріша. Каблучка чарівна.