Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Розгойдуємося!

Ось вже й минув перший тиждень офіційної підготовки до великої виставки… Чи багато встигли? І так, і ні…

Таке відчуття, що зараз ми повторюємо вивчене раніше та вчимося освоювати новий предмет. Ніколи раніше не стикалася з настільки складним та терміновим проектом, де від нас багато чого залежить, але врешті-решт не залежить майже нічого.

За місяць нам потрібно зібрати й зробити прикраси, як основу виставки, створити купу фото і документів, надати інформацію по кожній срібній історії, яка в принципі уся є, але не структурована. 

І цей мільйон справ множиться на поточний стан речей: ніхто не відміняв банальне виживання нашої справи тут і зараз, сплату зарплати, податків та оренди. Дуже не хочеться, щоб ця виставка стала гарним пам’ятником чомусь особливому й недооціненому. Червень – найгірший місяць у продажах за останні три роки, навіть у 2022 році було не так сумно. Треба знову дивитися наші ціни, бо срібло спочатку злетіло у космос по ціні, а потім зникло з екранів радарів – його неможливо купити. Колись знайду час детально розповісти про нюанси ведення ювелірного бізнесу в прифронтовій зоні, це одночасно захопливо й безглуздо… Але зараз не той час, піднімаємося та рухаємося до виставки! 

 

ff2e68d92a501ceae0daa7747c14efec.md.jpg
Це в мене зараз так виглядає один з робочих столів))
 

 

вопрос  Вирішили на додачу до прикрас ручної роботи просити в орінговців прикраси з колекцій «Екслібрис» та «Срібна мрія» (це сім вітрин, повністю зал 4Б, схема - тут) і виникла думка: чи не збереглися раптом в когось намальовані вручну переможні ескізи? Дуже хотілося б спробувати додати їх у вітрини залу творчої спільноти. 

вопрос  Також маю ще одне складне питання: треба візуально (у перших двох вітринах) пояснити тим, хто не знає нічого про Орінго, як саме створюються наші прикраси. Але хочеться, щоб на це було цікаво дивитися й досвідченим орінговцям. Що б вам було цікаво побачити у якості виробничих експонатів на початку виставки? Що б допомогло розповісти про нас людині, яка нічого не знає про мистецтво срібних історій?


оскароскароскар

fb78a1ca68e3018e56542853a9cb1831.md.jpg

 

Чергова цікавинка про Музей: 
З весни минулого року в залах 4 і 5 проходить унікальна виставка «Українська одіссея. Офорти Володимира Бахтова до поеми Ліни Костенко». Як можна дізнатися з опису «…На виставці самодостатні потоки творів Володимира Бахтова, поеми Ліни Костенко та експонатів доби античності Національного музею історії України складаються в один, який допоможе відчути античне минуле України і зробити його частиною свого світогляду, своєї ідентичності, за яку ми зараз боремося у війні з Росією».

Тема античності на теренах України вкрай цікава, хоча поки що й не надто популярна. Отже, виставка ще не завершилася, і можна встигнути зануритися у неймовірне поєднання слова й матерії. Дуже раджу відвідати. 

 

66283d697238ea9d02f59ad5de26a974.md.jpg

 

- - - - - - -

Наступного тижня зроблю для спілкування по виставці гілку на форумі, а поки що нагадую про попередні дописи на тему виставки:
1) «Піднімаю завісу» 22.06.25
2) «Деталі, з яких спробуємо збудувати майбутнє» 23.06.25
3) «Чи є в нас план?» 26.06.25

Далі буде... 
 
О.М. любовь
Julia777
Сб, 28/06/2025 - 11:58

"Чи не збереглися раптом в когось намальовані вручну переможні ескізи? " - а їх нема в розділі "світлини" в профілях користувачів?
Оля-Оринго
Сб, 28/06/2025 - 12:03

Вітаємо, Юліє Анатоліївно! Дякуємо за ідею, але потрібні саме паперові оригінали. surprise
Julia777
Сб, 28/06/2025 - 12:07

Вибачте, не зрозуміла. У мене паперовий ескіз є.
Madra Rua
Сб, 28/06/2025 - 22:08

Є на папері ті, що малювалися після 2022го: "Я - Людина", "Фауна Марса", "Пливи, рибо", "Заповідник гоблінів". Здається, "Пісню плюща" я колись і так приносила в магазинчик. Всі інші лишилися вдома в Харкові.
denekairina
Сб, 28/06/2025 - 23:01

Що до візуалу, чи є така можливість інтерактивного пояснення тим ,хто ще не знайом з Орінго за допомою якогось планшету/екрану, можливо використати ШІ , нагортати фото створення прикрас, приладдя за допомогою якого народжуються вироби, як виглядає в грамах кількість срібла ,наприклад, для виготовлення кулону або каблучки...