Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Що можуть чарівники?

Життя ювелірної прикраси довге… і повне пригод. В той час, коли ми відпускаємо бірюзову коробочку на зустріч з новою власницею чи власником, все цікаве тільки розпочинається! Тепер на прикрасу чекатиме купа емоцій, захоплення, прогулянок, про які в Орінго дізнаються з фотозвітів. Але трапляється й таке, що доводиться зустрітися знов.

Гарантійний відділ Орінго може впевнено називати себе найдосвідченішими чарівниками. Яка б халепа не трапилася: загубилася сережка чи закрутка, випав камінець, улюблена каблучка стала замалою чи завеликою – тут завжди спробують допомогти і повернути прикрасу до первісного сяючого стану. Але навіть магія має певні обмеження (які, на жаль, розширюються через непередбачуваність війни). Тож давайте на прикладі найпоширеніших запитів розберемося, у яких кордонах діє магія гарантійного відділу!

89557853d8b4e833b721d14381935e2d.md.jpg

На фото: підвіс "Ірис"

Каблучка замала/завелика. Ця проблема – найпоширеніша і, щоб зарадити їй ще до з’явлення, важливо правильно заміряти розмір пальця. На жаль, усі методи з вимірюванням розміру за допомогою мобільного додатку, нитки з лінійкою чи гадання по руці дуже неточні – і часто закінчуються обміном прикраси кеп Але якщо помилка вже трапилася, є два варіанти. Каблучку з розділу «В наявності» можна замінити на інший розмір (якщо його зараз немає, потрібно буде зачекати на виготовлення прикраси). Якщо ж каблучка виготовлялася під замовлення, цей випадок буде негарантійним і  вирішуватиметься за допомогою платного ремонту, якщо це технічно можливо (на це впливає, яке покриття, камінці та розмір має каблучка).

Каблучка погнулася. Перш за все, потрібно розібратися через що прикраса деформована. Досвідчений ювелір легко визначає причину пошкодження прикраси, тож, будь ласка, сміливо кажіть правду. Каблучки приймають на себе основний удар, їх кусають діти, розтягують важкі сумки, а іноді навіть згинають коні (так, таке нам теж траплялося). Але найчастіше повернути правильну форму кола можна. При цьому варто пам’ятати, що для щоденного носіння найкраще підходять каблучки без каменів та декоративних покриттів.

6e049936b9830f5c8b3270200bc4faf0.md.jpg

На фото: каблучка "Каталонія"

Загублена сережка. Сумно жити без пари, тож, загубивши сережку, мерщій пишіть нам! В Орінго діє програма створення однієї сережки за 50% від вартості пари. Одиноку сережку треба буде прислати в гарантійний відділ – це треба, щоб другу вдалося зробити ідентичною. Виняток може бути, якщо закінчилися камінці, що були в сережках – але в цьому разі ми запропонуємо варіанти.

Загублена закрутка. Цій біді зарадити ще простіше! 100 грн коштує пара нових закруток – ми радимо брати саме парою, адже вона може спробувати втекти ще раз.

Самостійно розстібуються сережки з англійським замком. Срібло – м’який метал, тому з часом гарпун сережки може трохи підніматися вгору, замок перестає клацати і в результаті сережки можуть розстебнутися самостійно. Допомогти цьому можна вдома, трохи підігнувши гарпун. Рух має бути легким, плавним і без зусиль, зміщення гарпуна вниз - на частки міліметра. Для цієї процедури в нас існує спеціальне відео

1d8a98c8351c362eec43a5d5297408e5.md.jpg

На фото: сережки "Керуй"

Випав камінчик. Мерщій ловіть втікача! Якщо при випадінні камінця вдалося його знайти та відправити разом з прикрасою, це суттєво полегшує працю гарантійного відділу. Знов-таки, важливо одразу визначити причину. Прикрасу впустили на підлогу? Нічого страшного, так і пишіть, адже правдива інформація прискорює ремонт. 

Розірвався шнурок/браслет/ланцюжок. Зі шнурком все зрозуміло – ми зможемо замінити шовкову частину (якщо зберіглося полотно потрібного кольору). На розірваних ланцюжках магія ремонту, на жаль, працює не завжди, тож перший крок – зробити максимально детальне фото халепи. Далі питання вирішуватиметься індивідуально.

Срібло потемнішало/набуло дивного кольору. Срібло – дуже товариський метал і легко контактує з хімічними речовинами: із побутовою хімією, йодом, косметикою, у тому числі натуральною, парфумами… Вдягати прикраси потрібно вже після наведення краси, щоб на них нічого не потрапляло, не менш важливо знімати та протирати їх на ніч. Забувши улюблені сережки після активного вечора в скриньці, ви ризикуєте потім витягти щось страшне та зелене кеп Детальніше розповідали про те, як зберігти прикраси красивими, у окремій статті.

43573795905526b6d2a90090a7884bc7.md.jpg

На фото: підвіс Like

Є в срібла і ще одна особливість: воно чуйно реагує на емоційний стан та біохмію власника. Зараз, коли світ активно трясе і щоранку нас чекають шокуючі новини, дивуватися раптовому почорнінню срібла не треба. Звісно ж, в Орінго діють послуги по чистці та відновленню, але під час війни вони призупинені й краще домовлятися про них індивідуально. Ми також можемо порадити нашу універсальну серветку по догляду за сріблом. 

І наостанок маленький секрет: срібло дуже любить, коли його носять! Улюблені прикраси з часом стають навіть кращими, немов під впливом магії. Тож любіть й бережіть своє срібло – і нехай воно завжди сяє синий бриллиант

Ольга Орінго

Nifli
Чт, 12/10/2023 - 18:30

Добрий вечір. Наразі маю кілька проблем з улюбленими прикрасами. Минулого тижня спіткнулася на сходах, впала й подряпала об кам'яні сходи браслет, чи можливо буде зараз відполірувати подряпини? А ще, в мене знову луснула пружина в застібці ланцюжка (одного разу вже відправляла її на ремонт - і от знову це трапилось). Ще маю пошкоджену каблучку (відірвалася малесенька гілочка - скоріш за все, зачепилася одягом, але, нажаль, я цей момент не відчула й гілочка загубилася). Робите зараз такий ремонт?
Лелеока
Чт, 12/10/2023 - 19:04

Теж помічала, що прикраси, які не носила якийсь час стають тьмяними, чорніють, жовтіють, а з тими, які вигулюються, такого не трапляється. Про можливість замовлення закруток не знала. Дякую, бо таке траплялося, треба перевірити чи виставить одної пари, чи краще 2 замовити.
Оля-Оринго
Чт, 12/10/2023 - 20:55

Добрий вечір, Юліє Олександрівно! Так, такий ремонт ми робимо, тож Ви можете зібрати усі постраждалі прикраси і надіслати surprise
Оля-Оринго
Чт, 12/10/2023 - 20:56

Ольго Олександрівно, рада, що стаття виявилася корисною!
galina_К
Пт, 13/10/2023 - 08:37

А я тільки отримала сережки з гарантійного ремонту і хочу подякувати золотим рукам чарівників. Сережки блищать як нові! Навіть не сподівалась, що таке можливо в моєму випадку. Обіцяю більше не доводити прикраси до такого стану та не випробовувати магічні здібності чарівників з гарантійного відділу. :) Дякую-дякую-дякую-дякую!!!!
ВикторияВ
Пт, 13/10/2023 - 10:01

Дякую за нагадування можливостей гарантійного відділу! В мене загубилась одна сережка, якщо можливо зробити другу, буде супер.
Оля-Оринго
Пт, 13/10/2023 - 14:16

Вікторіє Вікторівно, рада, що стаття допомогла! Так, одну сережку можна зробити, щоб Вас знову радувала пара.
Alina S
Пт, 13/10/2023 - 20:02

Очень смутило в правилах по ремонту то, что украшения ремонтируются только при наличии бирки. Но не все покупатели имеют привычку ее сохранять. Как же тогда быть?
Оля-Оринго
Пт, 13/10/2023 - 20:34

Алина Вячеславовна, это уже неактуальное правило, которое мы отредактируем. Украшения принимаются на ремонт и без бирки - мы свои украшения обязательно узнаем  Но желательно помнить важную информацию о покрытии и типе вставок, которая обычно указывается на бирке, или номер заказа.