Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Таємниці походження звірів...

Країна Орінго так щільно населена срібною фауною, що здається — є вже усі можливі тварини, але знов і знов я знаходжу ще щось неохоплене екстазом (ой, ескізом). без понятия

Я вам зараз нагадаю, звідки до нас завітали срібні втілення тотемних тварин, але розповім лише про деякі, бо насправді їх дуже багато.

1. Наприклад, з бажання створити власний тотем з’явилися улюблені «Зебри», які хоча й африканські по походженню, дуже українські за вдачею. Вони нібито посміхаються нам у віконечко, такі стримано-смугасті та хитрі, та нагадують про впертість, незламність і те, що будь яка темна смуга має межу.

d1c595a1085a546c4043e9a7deb21980.md.jpg

 

2. Зебрам дуже приємно в компанії земляків, спокійних та довгошиїх красенів-жирафів, милуватися якими нам дозволив вдалий тур на «Фотосафарі», коли ви малювали слайди.  Жираф — цікавий тотем інтуїції, далекоглядності та вміння зазирнути з горизонт подій. Та мало бачити… Жираф пропонує ще й сприймати побачене.

6ead2dd8ea040848e4432fb19ae61bc7.md.jpg

 

3. А як енергійно та безперервно біжать подаровані іншим конкурсом слайдів гонча собака і олень на слайді «Шепіт вереску»! Ось де динамічність! Звісно, що головна тут гонча, яка завдає темп вічному міфу про дику охоту, який з давніх давен пояснює циклічність природи. А ще гонча — тотем для пошуку власного шляху, цілеспрямованості, швидкості та відокремленості від юрби.

daad7ec5bddca973ef2abf8cba49607e.md.jpg

 

4. А от срібномрійні олені у «Зимовій казці»  навпаки відпочивають та неквапливо пасуться у чарівному колі ліса, що їм дуже личить, бо олень — символ чистоти, первозданності, ніжності, лагідності та витонченості. Олень із великими рогами є повелителем лісових звірів, а ще — провідником між фізичним і духовним світами.

e8ff5cdb32513994336ee46da8b0cab7.md.jpg

 

5. Повернемося на хвилинку до дивовижної Африки, де назустріч виходить «Носоріг» і бере в полон нашу уяву. Цей величний красень в нас з’явився завдяки «Екслібрису», але нагадує не тільки про цікаву п’єсу. Носоріг — потужний символ витривалості, міцності, ґрунтовності, сили та життєстійкості.

e654dc0979b12ce01f8f4fa654a37a1d.md.jpg

 

6. Нестримний, сповнений первісної енергії «Крокодил» народився не в нас, а далеко за кордоном, в данському ательє. Цю модель я купила ще до Орінго (коли ми самі моделі не робили, а тільки доробляли їх), бо не встояла перед потужною харизмою. Крокодил хоча й губиться в нетрях каталогу за давністю років існування, і досі є одним з моїх улюбленців.

10b2b386f00875914dd704804b642d36.md.jpg

 

7. «Тигр» з мого ескізу вийшов справжнім добрим тотемом, такий чемний, з приязною моською і хвостом в браслетах, але тільки не треба вважати його легковажним — погляньте на його пазурі, які тримають камінь. Символізм тигра — сила особистості, сила незламної волі, фізична сила тощо. Він опікується справжніми захисниками і воїнами будь-яких фронтів.

2b3e728250a549accb77a691e1b5980a.md.jpg

 

Я можу дуже багато розповідати про тотеми, але хочеться розділити з вами магічне задоволення співтворчості. Пропоную розповісти в коментарі, якого представника фауни поки що НЕ вистачає в нашому срібному тотемаріумі та як ви бачите символізм в цій тварині, а я потім один тотем оберу, зроблю його цікаво і обов'язково поділюся ним з автором ідеї. 

 

Цікавого та плідного вам тижня, друзі! 

О.М. любовь

brenda
Пнд, 23/01/2023 - 14:03

Я все так же мрію про Лева (слайд) - гордого, мужнього, наполегливого у досягнені цілей, рішучого та душевного.
Nifli
Пнд, 23/01/2023 - 14:59

А мені щось впали на думку бегемотики... Ну крокодил і носоріг вже є, а таких харизматичних гігантів якось обійшли... Вони сильні і розсудливі, дуже милі і зазвичай нехижі, але, якщо їх розлютити - то ховайтесь!) Ось тільки не літають... А чом би й ні? Бегемотик із крильцями міг би стати гарним тотемом! А ще мені дуже подобається нецке, де бегемотики обіймаються (чи то кохаються?)) А ще згадала одне дивне створіння - аксолотль! Це ж вічна дитина, що з віком не дорослішає (тобто не перетворюється у дорослу форму, доки сама не схоче, або доки не виникне така необхідність), проте є цілком самостійною та може прожити такою усе життя! А ще аксолотлі здатні відновлювати собі не тільки хвіст (як це вміють ящірки), а навіть кінцівки - ось де неперевершена невразливість та незламність! А до того ж в них такий зворушливий, майже мультяшний вигляд))
shursh
Пнд, 23/01/2023 - 15:16

А мені б хотілося слайд або підвіс, присвячений коалі з дитинчам. Просто тому, що це дуже милі і потішні тваринки, які викликатимуть позитивні емоції. Чомусь не тягне зараз до потенційно небезпечних тварин...
Vikiviki
Пнд, 23/01/2023 - 15:48

Павич! Його хвіст можна зробити з россипу різнокольорових камінчиків!
celenitty
Пнд, 23/01/2023 - 16:31

Кто не знает,БАРСУК-самое смелое животное на планете. Он готов вступить в схватку с любым крупным хищником. В сети много таких видосов. Это очень крутой символ, как по мне. Не бояться того,кто превосходит тебя в силе. Его дикая ярость и скорость нападения-это нечто. Он ещё и кувыркается,чтоб его сложнее было укусить))
Cvetochnayafeya
Пнд, 23/01/2023 - 16:36

Бачиться яструб, такий спокійний та благородний.А ще цікаві дикі кішки (домашніх пухнастиків в каталозі можна знайти на будь-який смак), і великі кошачі (тигри наприклад) з'явилися.А ось цікаве щось мале, з виду тендітне та граціозне, але вміюче постояти за себе)))Таке про яке можна сказати:"якщо тронете - я усім влаштую!")))
celenitty
Пнд, 23/01/2023 - 17:03

Ой,вспомнила ещё один прекрасный символ: кит. Я в детстве очень любила фильм:"Дівчина з океану". Уже плохо помню,но там девушка плавала в открытом океане со своим другом китом. На них охотились,но герои всегда побеждали. А :"Спасите Вилли" смотрела наверное раз 100. Это самый трогательный фильм на свете про дружбу мальчика с касаткой. И как он спасает его в первом фильме и тот вытаскивает его из горящей нефти во 2-м. Эх,захотелось пересмотреть.
KapLena
Пнд, 23/01/2023 - 17:38

Орла, чи орлів... завдяки сесії Екслібріс, я нарешті прочитала Гобіта))), вибачте)). Обожнюю фільм, а книгу - не читала, шукала офіційну електронну версію українською щоб можна було купити. І от завдяки сесії - знайшла)). Була вражена тим, наскільки фільм і книга - геть дві різні історії але при цьому обидві - класні, навіть не знаю що мені подобається більше - режисерська версія чи авторська... Книга подарувала мені нарешті розгадку - звідки беруться Орли)), мене це чіпляло бо з фільму не було ясно. Орли, допомога у найскрутніші моменти і у найвідчайдушніших обставинах... все інше наче зрозуміло - зв'язки, вчинки, причини і наслідки... окрім одного - який зиск Орлам прилітати на допомогу? І от книга дала відповідь, неймовірно просту - тому що їм не було байдуже. Не було байдуже і спустились глянути, що за безлад коїться в лісі, не було байдуже, і побачивши гоблінські зграї що збиваютсья у військо, розуміючи що окрім них цих рухів ніхто не бачить і не готується, почали збиватися у власні зграї і готуватись вирушати на допомогу де їх геть не чекали... Їм не було байдуже, їх ніхто не просив, самі прийшли у т.ч. у вирішальній битві... Раніше я вважала їх символом віри, що є вихід у будь-якій безвиході. Але прочитавши книгу, змінила думку. Тепер вони для мене символ Небайдужості, уміння підготувати страховочний трос навіть для того, хто не хоче, не бачить чи не сприймає небезпеки але вона точно є і ситуація трапиться... і ось ця Небайдужість геть сторонньої людини/істоти, рятує у найнеочікуванішу мить. Ось....якось так... До участі у сесії це не дотягує, і малювати я не вмію і навіть уявити що б саме з орлом(ами) я б могла хотіти втілене у сріблі...))), а от як коментар на запитання - можливо і згодиться)). Орла, гордого, впевненого у своїй силі і гідності, кому нічого приховувати і хто не любить коли від нього щось приховують, готового зірватися на допомогу чи вступити у бій, танути у повітряних потоках та у променях ранкового сонця чи будувати гніздо... просто жити гідно і з насолодою.
Lina2018
Пнд, 23/01/2023 - 18:12

У каталозі Орінго є вже не одна прикраса, присвячена коню і його реальним та  магічним братам. Дивна жива істота, яка живе поряд з людиною тисячі років. Зовні така сама, як на малюнках первісних людей. Спочатку дика, потім приручена і незамінна протягом тривалого періоду, а зараз знову вільна, уособлення краси і сили, в якій поєдналися протилежні стрімкість і спокійна мудрість. Уявила собі підвіс у вигляді чоловічого оберіга "сонячного коника", щоб захищав від усього лихого, пришвидчував думку і дарував  спокій.
dora2014
Пнд, 23/01/2023 - 18:32

А я обожнюю чубатих альпак. Але у сріблі вони мені ще не траплялися. Немає ніякого таємного символізму у цих милих створіннях. Просто вони мені дуже подобаються. Хто зна , можливо в одному з минулих життів я їх пасла на зелених лугах :)