Романтичний та таємничій срібний медальйон… Як мушля зберігає у собі перлину, так і медальйон зберігає за своїми стінками дрібку ювелірної магії, особливе повітря найдавнішого мистецтва з усіх відомих людству.
Медальйони складно створювати, вони потребують значно більше ручної роботи, але ж які вони гарні та досконалі!
Опис медальйонів зліва направо:
1. «Віфлеєм» – найперший та найвідоміший наш амулет, створений під світлою зіркою Різдва ще до початку війни, напередодні 2014 року. Вісім променів сяють щиро й яскраво не лише у різдвяні свята, а й щодня.
2. «Індійський океан» — виразний та помітний медальйон з кабошоном створено за конкурсним ескізом зі «Срібної мрії» влітку 2014 року.
3. Самий класичний та компактний медальйон «Ностальгія» народився у 2015 році.
4. Виразна «Джульєтта» зачаровує поціновувачів творчості Шекспіра з 2017 року.
5. Ніжна «Конвалія» квітне в Орінго з весни 2021 року.
6. Розкішні, ефектні «Земні радощі», що у великій колекції WEEK відповідають за п’ятницю, тішать поєднанням помітних каменів та опуклих візерунків теж з 2021 року.
7. Легкокрилий та дзвінкий медальйон «Твоїм птахам» звив собі гніздечко в Орінго у темному листопаді 2022 року. Мабуть, тільки срібні птахи могли тоді обирати Харків для народження…
8. Навесні 2023 року «Путівник шукача пригод» випірнув з обговорень нашого клубу ювелірно-літературної творчості та й оселився назавжди на книжковій поличці, поруч з геніальними романами Толкіна.
9. І наприкінці 2024 року з’явився медальйон «Збережи», як шана чудовій книжці Ентоні Дорра «Усе те незриме світло», яку дуже люблять орінговці, бо в ній не лише про війну, а й про любов, силу та надію.
Якщо нас спитати, що ми робили останні одинадцять років, то відповідь «Створювали медальйони!» вже не виглядає жартом. Що б не коїлося у цьому божевільному світі, колекція таємничих носіїв саме ваших історій продовжується…
- - - -
Нарешті вдалося зібрати усі підвіси-медальйони разом та зробити спільні фото. І нагадуємо: це справжні українські прикраси, срібло 925 проби, робимо у своїй майстерні у Харкові.
І трохи додаткової корисної інформації про конструктивні особливості цих непересічних прикрас.
У колекції представлені медальйони із двома типами застібки. У таких медальйонів, як «Віфлеєм, «Індійський океан», «Твоїм птахам» та «Путівник шукача пригод» традиційна бічна застібка з клямкою.
Медальйони «Ностальгія», «Джульєтта», «Конвалія», «Земні радощі» та «Збережи» мають верхню складну застібку — у вушці збираються разом монолитні кільця з двох половинок медальйону.
Медальйони з верхньою застібкою особливо втаємничені — їх можна розкрити тільки якщо зняти з ланцюжка або шнурка. З бічною застібкою знімати зі шнурка не обов'язково, але без вправності сама застібка може становити загрозу тонким нігтям.
Загальні рекомендації щодо догляду за прикрасами будуть актуальні завжди. А ще, будь ласка, не забувайте:
- відкривати медальйони треба плавно та акуратно, щоб не пошкодити шарніри;
- не варто ховати в них сухі парфуми та токсичні медичні препарати — вплив на срібло відбувається навіть через родієве покриття;
- зберігати треба усі прикраси окремо, у зіп-пакетиках, щоб не дряпалися камені та покриття;
- треба знімати медальйон та залишати його у коробочці перед зайняттям спортом, походом у басейн, салон краси, сауну, на пляж, а також перед сном;
- чистити прикрасу потрібно регулярно: купати в теплій воді за допомогою м'якої щіточки, сушити не гарячим повітрям і натирати спеціальною серветкою.
Колекція медальйонів вже у каталозі. Приємних замовлень!
І нехай ваші чарівні медальйони зберігають тепло та ніжність якомога довше!