Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Значення назви та логотипу Орінго

Орінго - дзвінке і приємне слово в ювелірній історії України. Сподіваємося, що з часом воно стане не тільки приємним, а й значущим. оринго 2 То що ж означають ім'я і символ?

Походження назви Орінго оринго 2

Слово Антону Маслову"...Коли я вигадував назву магазину, хотів щоб це було НОВЕ слово, щоб ми самі своєю роботою створили його значення.
Слово утворене від "ring"
 (англ. - каблучка) і двох букв "о" (це для гарного звучання). 
Як з'ясувалося пізніше, в Африці є однойменне місто, а однією з давніх африканських мов Орінго означає "той, хто йде на полювання". Але з огляду на кількість мов у світі та їхній обсяг, я вважаю Орінго, як і раніше, унікальним словом.
Орінго - це радість. Але не проста, яка може бути просто від купівлі нової речі, а помножена на людську увагу і доброту.
Тому можна сміливо говорити "Мені подарували Орінго", маючи на увазі під цим чудовий подарунок (як річ), турботу того, хто дарує, та енергію тих, хто працював над створенням цієї речі."  любовь

Логотип Орінго.оринго 2

Логотип торговельної марки Орінго створений із двох складових, зі знака та назви торговельної марки.
Знак є домінуючим і має круглу форму. Коло вважається ідеальною формою, як і прагнення Орінго бути найкращими у своїй справі.
4e9dd6e0dbc334fe65b2089ffb6ff056.png 

 

Знак складається з трьох кіл, кожне з яких має своє значення.  Кола, що відповідають за працівників і клієнтів, мають однакову товщину ліній, показуючи цим рівноцінність і взаєморозуміння між клієнтами та колективом Орінго.
Якщо порівнювати з центром знаку, то можна побачити, що коло працівників зсунуте. Це символізує рух між клієнтом і працівником та постійну гармонію, адже люди, які працюють в Орінго, завжди намагаються задовольнити побажання клієнтів.

Мале коло є центром знаку і означає продукцію - прикраси зі срібла, що пропонує Орінго, - вони і є першопричиною створення Орінго. Також мале коло є верхівкою трикутника, який утворюють три кола, два ж інших кола - то дві літери "О", що заховані в назві. 

75f6e657a08c2905568ae1c297605262.png


Трикутник - стійкий символ триєдності розуму, тіла і духу. Трикутник проходить через усі кола в самий центр знаку, показуючи осмисленість буття і взаємозв'язок усіх начал і у виробах, і в співробітниках, і в клієнтах.

Орінго прагне гармонійно розвиватися і наповнювати матеріальні предмети духовністю, передаючи віру в краще своїм клієнтам, які, купуючи прикраси, стають частиною Орінго.

Логотип Орінго виконаний у фірмовому бірюзовому кольорі. Бірюзовий - найтепліший із прохолодних кольорів. Погляд на бірюзовий колір дає відчуття, схоже на освіжаюче купання в спеку, спокій, відчуття глибини і комфорту. А  ще бірюзовий колір має надзвичайну здатність: він очищує, знімає дратівливість і втому. оринго 2

0a4006eb7cc3d3777d25f2d2fa7eb9ac.md.jpg