Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Дніпро. Космічне

Артикул:
К 937 о
Вага:
6.90 г
Покриття:
Оксидування
Метал:
Срібло 925
Камені, вставки:

0 шт. Без каменів

Колір вставок:
Розмір:

1 600 грн

Базова ціна

1580 грн

+
Покриття
Сума:

Увага! Ціна вибраної прикраси автоматично на замовлення не переноситься. Кольори каменів можуть відрізнятися від даних зображень. Опис та вартість прикраси відредагують за вашим коментарем до замовлення.
Докладніше про покриття >>

Довжина каблучки по пальцю 12 мм, висота над пальцем 2 мм, ширина шинки при основі 5 мм.

З чим в усіх асоціюється Дніпро. Звісно, це ж космос! 
Праворуч на каблучці космічна споруда, націлена в майбутнє — НЦАОМ (Національний центр аерокосмічної освіти молоді). Зліва в нас міський планетарій — важлива частина міста, здатна впливати на майбутнє через уяву дітей, та й дорослих теж.  Людству потрібно мріяти про розвиток і про опанування космосу з мирною метою. А ще на прикрасі  з’явилася трохи інша планета — чудернацький, але дуже влучний знак з супутником, який вдало продовжує космічну лінію та нагадує про спільне бажання українців розвивати ракетобудівництво не лише для оборони, а й для високого польоту. 


Детальніше про прикрасу читайте у статті "Майже космічна історія про створення срібних телепортів"

Інші варіанти цієї прикраси в каталозі
Леотон
Втр, 23/01/2024 - 23:05

Довго очікувала каблучку про Дніпро. Чомусь думала, шо буде наша набережна,на якій скучилося багато споруд асоціюючихся з нашим містом, це і ресторан Поплавок, долгострій готель Дніпро, піраміда з кульою, і будинки -вежі,але доля зійшлась на космічній темі, з якою у мене близьки стосунки, я процюю в конструкторському бюро "Південне")))Збіг не випадковий!
Гелиодора
Ср, 24/01/2024 - 02:01

Коли ж буде Кривий Ріг))
Maryna
Ср, 24/01/2024 - 10:19

Я теж про це подумала, що де ж мій Кривий
Оринго
Ср, 24/01/2024 - 10:57

Друзі, щось присвячене іншим містам (не центрам областей України) можливо й плануватиму тоді, коли завершиться ця колекція. Але до того моменту точно нічого не зможу зробити додаткового в напрямку срібного містобудування, бо ресурсів немає.