Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Фангорн

Артикул:
С 999_1 о
Вага:
6.40 г
Покриття:
Оксидування
Метал:
Срібло 925
Камені, вставки:

2 шт. Кабошон природний
Круг (кабошон) 12 мм

Колір вставок:
Розмір:

2 364 грн

Базова ціна з кабошоном
+
Покриття
Сума:

Увага! Ціна вибраної прикраси автоматично на замовлення не переноситься. Кольори каменів можуть відрізнятися від даних зображень. Опис та вартість прикраси відредагують за вашим коментарем до замовлення.
Докладніше про покриття >>
Габаритні розміри сережок: висота сережки – 32 мм, ширина – 11 мм; довжина гарпуна до застібки – 7 мм; внутрішня висота сережки (місце для мочки) – 11 мм.

Прикраса з колекції "Екслібріс", присвячена творчості Дж. Р. Р. Толкіна.
Ось він, прадавній ліс, в якому росла й росте наша надія: срібні гілочки дбайливо обіймають-оплетають чималий кабошон.Тільки подивіться, як щільно оплели вони підвіс, майже заховавши камінець з однієї сторони. Але з другої краса каменю нічим не захована: її підтримують та підкреслюють крапани-листочки, на яких детально промальована кожна прожилка. Малюнок каменю та дерева, таке просте і водночас вишукане поєднання, робить прикраси майже ексклюзивними.
Сет «Фангорн» народився посеред воєнного Харкова і став ще одним ковтком з чистого джерела краси. Це наш росток майбутнього мирного життя, наш оберіг та обіцянка безсмертя – і ніщо не зможе пригнути до землі срібні гілки та обтрусити листя.


Детальніше про прикрасу читайте в статті "Живий ліс".
Інші варіанти цієї прикраси в каталозі
Татьяна Викторовна
Ср, 15/03/2023 - 21:04

Отримала сережки з природним лате - кременем. Ліс дихає віковим спокоєм та затишком, котрим хочеться насолоджуватися. Сережки чудові, з якого боку на них не поглянь, деталізація як завжди на висоті. Посадка зручна, вага не відчувається, прокол закривають, що правда на тонку мочку все ж таки, як на мене, краще з силіконовими заглушками. Дякую, ви неймовірні!!!
Оксана - Оринго
Чт, 16/03/2023 - 10:17

Тетяно Вікторівно, доброго ранку. Дякуємо, що знайшли хвилинку, щоб поділитися з нами враженнями, носить із задоволенням!  heart