Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Що буде далі на конкурсі "Срібна мрія - 2023"

Чт, 01/06/2023 - 21:33 #1

Що буде далі на конкурсі "Срібна мрія - 2023"

Як і обіцяли в правилах конкурса, 01 червня оголошуємо дати подальших етапів.

 

1. Зараз журі (до складу якого входять співробітники ТОВ "Ювелірний дім Орінго"), уважно аналізує ескізи і обирає п'ятдесят технічно здійсненних робіт для модуля голосування. 

 

2. Відібрані ескізи завантажуються в спеціальний модуль для закритого голосування (приклад — модуль минулого сезону), де з 9 по 16 червня (включно) зможуть проголосувати всі зареєстровані користувачі сайту "Оринго" з мінімум одним завершеними замовленнями.

Замовлення — тільки оформлені на сайті з власного особистого кабінету, соціальні мережі ми врахувати не можемо.  

У кожного виборця буде по 5 голосів, результати бачить тільки той, хто вже проголосував. За підсумками голосування буде обрано шість переможців.
 


3. Також у фіналі буде прямий вибір журі – чотири ескізи.


 
4. Один ескіз (з усіх робіт, поданих на конкурс, окрім вже обраних переможцями) вибереться повністю випадково, через рандомайзер, тому шанс на втілення у сріблі має кожен ескіз.

 

5. Публікація підсумків конкурсу відбудеться 22 червня (четвер). У цей день також додаватимемо призові купони на знижку в особисті кабінети учасникам. 

 

6. А далі почнеться магічне перетворення мрій у срібні прикраси...  звездочка

 

2a20be5700d29b9b2adf35dd90a54e7a.md.jpg

 

І хвилинка спогадів.

Усього на конкурс цього року  надійшло 114 конкурсних робіт, також додалося 5 внеконкурсних. По настрою та загальному об'єму ескізів одразу пригадується другий сезон СМ у 2014 році, дуже складний і відповідальний сезон, нервовий і повчальний...  І 121 ескіз (подивитися їх усі можна тут)

Але врешті-решт вийшло усе якнайкраще: чарівні прикраси з СМ-14 зайняли достойне місце в каталозі й значна частина переможців має успіх і у 2023 році. Тобто обирали ми з вами правильно, скоріш за все.  

Сподіваюсь, що й цього разу щаслива зірка Орінго допоможе нам обрати ті прикраси, що доповнять існуючий всесвіт і потішать спільноту.

Рухаємося далі, друзі! любовь


 

Чт, 01/06/2023 - 22:15 #2

Виявляється, що саме з СМ-14 у мене і Ханами, і Тайна жемчуга, і Светорада, Индийский океан і Альтер Егоindecision Направду вдалий був сезон! 

Чт, 01/06/2023 - 22:37 #3

Виявляється, з 14-го сезону маю Атлантиду, Індійський океан, Селену та Мадемуазель  Доволі багатий врожай! 

Чт, 01/06/2023 - 23:04 #4

А я саме з 2014 почала своє знайомство з Орінго,випадково побачила вже конкурсні ескізи і...закохалася і в неповторні срібні витвори,і в чесний непідкупний  конкурс,і в дивовижну атмосферу творчості,яка тут царює..Останній рік був особливо складним,думала пропустити цей сезон,але не змогла.Адже,незважаючи ні на що,життя продовжується.Як то кажуть,,знімаю шляпу,, перед вашим непохитним працелюбством і прагненням влаштовувати подібні конкурси .Це дає надію ,адже,можливо, краса і справді врятує світ..Рухаємось далі..

Чт, 01/06/2023 - 23:23 #5

Мабуть в кожного з орінговців є щось зі Срібної мрії 2014 heart. Я дещо досі тримаю у Віш-листі, а от пройти повз "Тайньі жемчуга" не змогла :). Та і взагалі ловлю себе на думці, що дві третини, як не більше, тих прикрас, що я хотіла б мати, мають коріння саме з цього грандіозного конкурсу. Вкотре дякую команді "Орінго" за здійснення мрій і кропітку працю! heartsurprise

Пт, 02/06/2023 - 11:03 #6

У мене саме конкурсних прикрас СМ-14 лише дві: сережки "Артеміда" та каблучка "Мадемуазель". Але з коллекції доповнення "Ханамі" багато гілочок проросло до моєї скарбнички. 

Давно є прихильницею конкурсу, очікую його як одне з календарних свят, тож дочекатися 09 червня буде важкувато. Голосую теж у перших рядах, а потім, затамувавши подих, слідкую, як змінюються місця в підсумковій таблиці (так, вже який рік роблю таку, кожного дня приблизно на однакову годину заповнюю кількість голосів).

Дякую за свято!

Пт, 02/06/2023 - 16:18 #7

У мене підвіс Ханамі , Атлантида  та  Зоряна  ніч. А на Павліна й досі  зітхаю )

Пт, 02/06/2023 - 22:14 #8

Ханамі наздогнав мене в 2023 році, є речі, які з роками стають класикою або, навпаки, випереджають свій час. Якщо порівнювати не за кількістю поданих ескізів, а за відгуками ( не збиралася, або не збирався, але покликало), цьогорічні прикраси будуть вистражданими і емоційно збагаченими. Бо цей сезон про Відродження, як на мене.

Пт, 09/06/2023 - 20:15 #9

Підкажіть будь ласка, журі обиратимуть ескізи теж з тих, що увійшли до модулю голосування, чи з усіх робіт, що надійшли на конкурс?

Пт, 09/06/2023 - 22:55 #10

Взагалі з усіх) Тобто, були випадки прямого вибору журі, навіть із тих ескізів, що не потрапили у модуль cool Отже, шанси є в усіх!

Сб, 10/06/2023 - 07:53 #11

Дякую heart