Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

ЗАДАТЬ ВОПРОС

 
Ювелирный дом Оринго
0800-759-550
(бесплатные звонки)

Відповіді на найчастіші питання

Подивилася я на велику кількість робочих моментів, що змінилися останнім часом, тому роблю цей дуже лаконічний гайд по головним моментам Орінго-сьогодення. Сподіваюся, що він буде корисний як новим, так і давнім нашим друзям.

 

1. Наше виробництво не працює з першого дня війни, бо Харків постійно під обстрілами. 

 

2. Усі замовлення на виготовлення прикрас, що були зроблені до 23 лютого (як сплачені, так і оформлені з післяплатою) ми обов'язково виконаємо у повному обсязі, коли зможемо забезпечити безпечне перебування команди на робочих місцях (впродовж місяця після завершеня військового часу). Наразі переміщуються по місту та відправляють замовлення лише дві людини. 

Увага!
Оновлення від 13.05: якщо довоєнні замовлення з післяплатою нам наразі не підтверджують замовники (нема зв'язку) або до нього нема каменів, наприклад, то замовлення анулюється.
 
 

3. Ті замовлення, що потребують незначної доробки, ми будемо відправляти, не чекаючи завершення війни. Як правило, це замовлення, де був попередньо запланований термін до 5-7 березня. 

 

4. Зібрані довоєнні замовлення ми відсилаємо "Новою поштою" тільки після уточнення у власника можливості їх безпечно отримати. "Укропоштою" відправляємо передплачені замовлення по Україні, за кордон — поки що ні. В Харкові наразі нема можливості забирати у крамниці. 

 

5. Ми можемо продавати прикраси з розділів "У наявності" та "Ексклюзив". Це вже готові прикраси, розділи сайту актуальні. Відправляємо посилки не кожен день (збираємо більше посилок), також зараз значно повільніша доставка, краще врахувати це, якщо готуєте подарунок.

 

6. Розділ ексклюзивних прикрас не оновлюється, бо майстри не працюють. Розділ наявних прикрас періодично оновлюється (подробиці - тут), але спрогнозувати ці оновлення ми не в змозі. 

 

7. З 03 травня і поки діє військове становище, ми тимчасово зупиняємо усі бонусні програми зі знижками (подробиці - тут), крім купона-привітання у День народження. 

 

8. До завершення військового часу гарантійний відділ не працює. 

 

9. Про нові події ви знову можете дізнаватися з традиційного контент-плану у календарі, який ми щойно повернули до життя.

 

10. Про деякі інші фонові події та думки ви можете дізнатися з мого допису, чому важливо не мовчати

 

Дякую, що ви з нами!

Рухаємося разом до Перемоги та нової української реальності.

оринго 2 любовь флаг

 

З повагою, Олена Маслова,

співзасновниця Орінго, чарівниця та креативна директорка

 

 

e755d77a19c4fd24d4c0c1c5ce173879.md.jpg