Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

З чого усе починається

Тиждень, який ми присвятили висвітленню ювелірної ручної праці, хочу розпочати з нагадування про найголовнішу складову майже кожної прикраси у каталозі, які можна повторювати…

Ця складова дозволяє створювати за образом і подобою чудові прикраси; потребує багато часу, нервів, уваги та просторової уяви… Так, це майстер-модель, найперша прикраса, з якої потім створюються усі наступні.

Вже два десятиліття магія створення нової прикраси не відпускає мою душу. Навіть зараз, коли ми надзвичайно обмежені у своїй роботі з усіх боків, намагаюся продовжувати особливий шлях формування модельного фонду Орінго, бо народження нового дарує надію. 

Також дарує надію збереження старого: 24 лютого у першу чергу під вибухами вивозили та переховували моделі. Прикраси, камені, книжки, ноутбуки, обладнання, матриці… усі ці безумовно цінні речі чекали березня або взагалі не рухалися з місця, а от моделі — те зерно, яким можна було наново засіяти поле ювелірної справи, тому їх рятували.

Мабуть, ви вже багато разів чули про технологічну можливість або неможливість створити ту чи іншу модель за ескізом? Вгадати межі можливостей — це теж частина звичної магії Орінго, і не лише з конкурсними ескізами, а і з тим, що малюю я. Складна система фахових знань сплітається з інтуіцією, хоча інколи помиляються обидві, тоді ми потрапляємо на шлях виправлення та перероблення. На щастя, це буває рідко та залишається родзинкою. У дописі про "Срібну мрію" є два варіанта "Маскарона" — мабуть, це найяскравіший приклад.  стеснение

Сучасні технології 3-д моделювання ми теж використовуємо, але виключно як основу для доопрацювання. Спробувала схематично зобразити шлях народження моделі для наочності: 

 

2e84fdda6879fe597b15dcfe32cbd258.md.jpg

 

А наскільки далі ми заглибимося у цю тему, залежить уже від вас. без понятия

Подивіться уважно на десять знакових прикрас та розсортуйте їх за моделями на ті, що одразу зроблені руками і ті, які спочатку з’явилися у вигляді файла. І завдання з зірочкою — спробуйте вгадати, яку з цих десяти прикрас було найскладніше запустити у виробництво для повторювання. звездочка

 

Далі буде…

 

О.М.любовь

Lina2018
Пнд, 04/11/2024 - 15:30

Можливо вручну робили "Це шляпа?", "Ханамі", "Моногатарі" і браслет "Сім днів". А найскладнішою бачиться "Віфлеєм", тому що там і всередині візерунки і ще "Моногатарі", тому що листочки мають повторювати округлість кабошону.
tatyanamx
Пнд, 04/11/2024 - 16:28

Не створюються, а народжуються - тільки так про прикраси Орінго… недаремно рятували моделі, бо вони - як діти для вас, можу собі уявити! Із файлу, на мою думку, народилися Моногатарі, Бумеранг, Сангрія, Молитва за Харків, Віфлеєм. Одразу руками: Ханамі, Сім днів, Дракоша, Держпром, Це шляпа?. А найскладніша для повторювання прикраса або Ханамі, або Сангрія. Дуже цікаво дізнатися правильні відповіді.
Cleona
Пнд, 04/11/2024 - 16:40

Файл - "Ханамі", "Сангрія", "Віфлеєм"Сім днів", "Розкішний бумеранг", всі інші - вручну. Найскладніші - "Сангрія" і, можливо, " Віфлеєм".
Julia777
Пнд, 04/11/2024 - 16:49

Зроблені руками - мабуть, Моногатарі, Розкішний бумеранг, Дракоша, Харків. Держпром, Це шляпа. З файлу - Ханамі, Сангрія, Сім днів, Віфлеєм, Молитва за Харків. Найскладніша - думаю, що Сангрія. Важке завдання))
Tais
Втр, 05/11/2024 - 00:57

Так, важке завдання))!Думаю, що одразу зроблені: Ханамі, Сангрія, Сім днів, Молитва за Харків, медальйон Віфлеєм. Моногатарі, Розкішний бумеранг, Дракоші, Це шляпа, Держпром- з'явились через файл. Найскладнішими- Віфлеєм та Ханамі.
Kell
Втр, 05/11/2024 - 10:26

Думаю що у файлі зʼявилися Сакура, Сангрія, Молитва, Віфлеєм. Найскладнішими виглядають Сакура і Сангрія:)
Pumpkin
Втр, 05/11/2024 - 23:49

Каблучка «Це шляпа?» теж для мене стала найріднішою)) Вважаю, що зроблені руками - «Ханамі» та «Моногатарі». Вони же бачаться і найскладнішими. Всі інші спочатку зʼявилися у вигляді файлу.
warbler1233
Чт, 07/11/2024 - 06:37

1. Ханамі- вручну; 2. Моногатарі- вручну; 3. Розкішний бумеранг- вручну; 4. Сангрія- файл; 5. Сім днів- вручну; 6. Дракоша- файл; 7. Молитва за Харків- файл; 8. Харків.Держпром- вручну; 9. Віфлеєм- файл; 10. Це шляпа- вручну. Найскладніша модель для створення- Віфлеєм. А от найскладніше запустити саме в виробництво для повторення- Ханамі. Так мені подумалось. Багато дрібних деталей. Тонке промалювання фактури виробу(тут можуть бути проблеми з оксі, щоб і контрастно було і не заполірувати до втрати фактури). Різноманітні варіанти нанесення комбі і кольорів вставок. Саме початок здається складним- запустити, розкласти по процесам та не заплутатися в тому всьому. Тим паче, тоді в каталозі було не особливо багато настільки варіативних прикрас. Є ще Сангрія, що схожа на Ханамі по вищеназваним пунктам, але там на досвіді розібратися мало бути простіше.