Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Роздуми про сенс

Артикул:
П 828 br о
Вага:
5.50 г
Покриття:
Оксидування
Метал:
Срібло 925
Камені, вставки:

1 шт. Натуральний камінь
Круг 2 мм Діамант ( 0,03 ct )

Колір вставок:
Розмір:
Ціна:

3 150 грн

Базова ціна

1580 грн

+
Камені
+
Покриття
Сума:

Увага! Ціна вибраної прикраси автоматично на замовлення не переноситься. Кольори каменів можуть відрізнятися від даних зображень. Опис та вартість прикраси відредагують за вашим коментарем до замовлення.
Докладніше про покриття >>
Довжина підвіса 38 мм, ширина 19 мм, ширина вушка 3,5 мм. 

Прикраса з авторської колекції Олени Маслової "Я дам тобі знак".

...На лицьовій частині підвісу «Роздуми про сенс» немає нічого складного чи зайвого. Форма піщаного годинника утворюється двома трикутниками, які перетинаються вершинами. На перетині розташувався маленький трикутничок з центральною крапкою. Крапка тримає разом минуле й майбутнє. Крапка — саме тут і саме зараз. Крапка — це життя людини.
Нижній трикутник відповідає за минуле, чіткі корені — відрізки поколінь, які йдуть за обрій. На трикутному полі ми змогли вмістити п’ять попередніх поколінь: 62 людини, приблизно 125 років і ми дійшли тільки до пра-пра-пра. Такі рівні корені зробила тому, що це історії, які вже відбулися і підкручувати та прикрашати їх не варто, бо можна одного дня стерти своє минуле й опинитися над порожнечею. 
Верхнє трикутне поле — це майбутнє. На ньому хвилясті природні лінії, схожі на гілки, ліани чи гірські ріки. Лінії ці можуть зростати, змінюватися і перетворюватися в що завгодно, бо це слова, думки та справи людини. Це усе те, що людина транслює зі своєї особистості у різні виміри. 
На звороті нижнього трикутника — «Nosce te ipsum» (Пізнай себе)...


Прем'єрна стаття у двох частинах: про зовнішнє та про внутрішнє.
Подробиці про колекцію зібрали в Довіднику
Інші варіанти цієї прикраси в каталозі