Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Правила участі у творчому конкурсі "Срібна Мрія – 2022"

Для комментирования войдите или зарегистрируйтесь
45 posts / 0 новых

Втр, 03/05/2022 - 14:44 #42

Ви неймовірні! heart Дуже Вам вдячна!cheekysurprise Повернуся з роботи і сфотографую мій "Паросток"! 

Втр, 10/05/2022 - 01:53 #43

Переглянула всі цьогорічні конкурсні роботи й помітила, що багато представлених ескізів без каміння (мабуть зараз хочеться відчувати енергетику й силу срібла, не відволікаючись на блиск камінчиків). А ще не  помітила якихось явних лідерів. В минулому сезоні ще на першому етапі вони дуже падали до ока. Цікавий та інтригуючий намічається сезонindecision. На жаль, в умовах війни... Спасибі Орінго за таку можливість, за розрадуsurprise

Вс, 15/05/2022 - 16:13 #44

Дякую Орінго за цьогорічний конкурс "Срібна Мрія"! Ескізів, за які я хотіла би проголосувати, значно більше ніж 5. Просто учасники конкурсу виплеснули свої емоції болю і надії. Мені здається, що це і є колекція "Війна і мир", яка стукала-стукала у двері, і вони таки відчинилися.

Вс, 15/05/2022 - 20:54 #45

Носила почти месяц подвес Часник-чарівник. Очень хотелось именно чистого серебра. Поэтому очень близки эскизы украшений где много серебра, или только серебро. Символичные образы. этнические мотивы- тоже в самое сердце.
Опять мне мало голосов для понравившихся украшений!)